bugün

bahar...

divan edebiyatının tek mevsimi. haa ankara ya gelir mi hayır. biz geldiğini görmedik daha...

hazır bahar gelmez iken biz de 2010 yılının mart ayında hemde 13* ünde bir zirve yapalım dedik.

bir de bahar gelirse bir başka güzel olacak olan zirve.
gelmeme ihtimalimizin olmadığı zirvedir.
kapıdan baktıran ve kazma kürek yaktıran bir ayda yapılacka olan riskli bahar zirvesidir.
neden 13ü ya dediğim, tam da benim istanbul a gideceğim gün yapılmak zorunda olan zirve.
ilkbahar mı sonbahar mı olduğu 13 gün sonra belli olacak zirvedir.
mart ayında yapılması kedilerin huzurunu kaçıracak olan zirvedir.*
gelemeyeceğimden dolayı üzüldüğüm zirvedir. çok eğlenin lan.
katılacağım zirvedir efenim. dur bakam bu ilk olucak.
ankara kalesinden paraşütle atlanacaktır.*
zigonsehpa nın esrarengiz sarı yeleğini giyeceği zirvedir. (her zirvede giydiği rivayet ediliyor.)
inş bu kez katılacağım temennisini oluşturan zirvedir.
eğer katılamazsam kusurumuz affola
zirveboxta yerini almış olan zirvedir.
yeri-yurdu, alkolü varmıdır?! belli olmayan zirve. *
ayağımın sakatlığı geçerse katılmayı düşündüğüm zirve.
maddi durumlardan dolayı gidilemeyen zirvedir.

baharın bunaltmadan ısıtan havasıyla ve zigonsehpa'nın takdire şayan çabalarıyla elbette mükemmel geçecek zirvedir.
sapımla katılmam muhtemel olan zirve.. (bkz: sapımsız çıkmam abi)
gelin ulan allahsızlar diye haykırdığım zirve. reklamını yapıyorum ama kimseyi tanımıyorum etmiyorum ben daha bir çocuğuuuuum.*
param olursa gelirim kardeşim dediğim zirvedir. hani kriz teğet geçmişte işte ondan.
dostum bahar demişsin ama kar yağacak gibi zirvesine dönmesi muhtemel buluşma organizasyonu.
gelebileceğim zirvedir.
bahar deil de kar başkadır adı altında olabilcek olan zirve.*
allah büyüktür inşallah baharın geleceğini umuyoruz. zira cemaatçi sözlük yazarı arkadaşlarımızdan bahar duası istedik kırmadılar bizi. yani organize çalışıyoruz. haa illa ki kar yağsın istenirse duayı değiştirmemiz yetecektir.*
sigara içilen bir mekanda yapılacak olması katılmamı engelleyecektir. *
katılmak istediğim ve imkan olduğu takdirde katılacağım zirvedir.
yalı ankara'nın geleneksel yemeğiyle aynı tarihte olacak zirvedir. saatlerin çakışmaması halinde yerimi alacağımı belirttiğim bahar buluşmasıdır.