bugün

izlediğim animeler size girsin amk. Tşk.
Sen ben gibi erkektir. Animelerinde filmler ve diziler gibi çeşitleri olduğundan ön yargılardan kaçınmak lazım.
Çakrası bol erkektir.
japonya erkek nüfusunun %90'ını oluşturur.
o bilim adamları, okullarında nano teknoloji dersleri gören liseliler falan bu gruba dahil. hani şu teknoloji manyağı adamlar. "japon teknolojisi abi" dediğin adamlar.
Bugüne kadar herhangi bir ekstra faydasını görmeyen erkektir kendimden biliyorum.
anime değildir o. olsa olsa hentaidir.
Japon olabilir. Şaka lan şaka bende izlemiştim.
(bkz: death note)
Cok normal. Attack on titan izlemeyen bizden degildir.
anime izlediği için kendisini diğer insanlardan üstün hisseden erkektir. lan oğlum şöyle saçma şeylerle üstünlük mü olurmuş. sanki cern de tanrı parçacığını keşfediyor pezevenk, izlediğin bişeyle övünmek nedir?
Animeler bence izlenilen dizilerden çok daha iyi. Mimikleri olsun falan çok tatlılar. En azından ben aksiyonlu değil de romantik şeyler izliyorum bin kat daha dokunaklı oluyor.
Gintama falan izliyorsa harikadır.
anime izleyen erkektir. ayrı bir karaktere büründürmemek gerekir.
Adamdır.. Asil duyguların insanıdır.
Vallaha ben bol ca izledim ve en çok taktir ettiimde: Deat note idi. Ve aynen anime izleyen erkek duygularını dışa vurabilen erkektir.
Beni sessizce donuzlayabilir mi? Teşekkürler. Evet
anasıyla güne giden erkektir.
adam gibi adamdır.

yıllardır anime izlerim henüz bir zararını görmedim. nerdeyse her türden anime izledim , hala izliyorum. bazen izleyecek bir şey bulamadığımda 2-3 hafta ara verdiğim oluyor.

yalnız başlığın açılış tarzını biraz garipsedim. napalım abi götümüze buzlu badem mi sokalım anime izliyoruz işte.
Boş vakitlerde öyle açar bir iki bölüm izlerim.
Bana göre en iyi anime naruto'dur.
Hentai'de olabilir normaldir. .
lol oynayan asosyal bir tiptir bunun yanında bu kombin kesin gelir şaşırtmaz.
hayal gücü gelişmiş ve sanattan anlayan erkektir ayrıca.
anime izlemekten baska bir sey yapmiyorsa kotudur. kalk git disari dolas biraz.
Bu bebeden zarar gelmez. Bazısı harbiden mal oluyor anime dünyası ile gerçek dünyayı ayırt edemiyor, sosyal hayatta da çok başarılı olamıyorlar ne yazık ki. Ama genel özellikleri kötü niyet beslemezler yardımcıdırlar arkadaşlarının başarılarını falan kıskanmazlar. Yukarıdaki entry'lerde bahsedildiği gibi lol oynama zorunluluklar falanı da yoktur. Anime 7-15 yaşa hitap eden bi çizgi film değildir amk aksine bir felsefeyi anlatmak için başvurulan fantastik bir yöntemdir. O felsefeyi de anlamak zaman, kafa, hayal gücü falan gerektirir. Anime izleyen erkek'in sıradan bir erkekten noksanı da yoktur.
Evden dışarı adımını bile atmayan, asosyal, ezik, kendine ait bir şahsiyet ve hobi/iş/hedef vs. edinememiş acınası bir varlıktır. Çok üzülüyorum lan böyle tiplere. Erkek adam japon çizgi filmi mi izler yahu?
En kral erkek tipidir, her zaman böylelerinin beni bulmasını beklemişimdir.