bugün

bkz: (yürüyen şato)

ulan corvus bana laflar hazirla boyle beton gibi bir entry yaz mesaj da olur boyle aklim ciksin sinirden kudurayim. atlayip geleyim ya da sen gel boyle agzini yuzunu kirayim zaten suratinda seri 31 ci tipi var boyle agzini yuzunu dumduz edeyim silkelen boyle kendine gel ucuncu gozun acilsin boyle seni nirvanaya cikana kadar doveyim arsa yuksel in bir daha yuksel boyle kaburgalarini sokeyim eline vereyim rahatlarsin uzerine para verirsin bak bagimlilik yapar.senin de benim de rahatlamaya ihtiyacimiz var.

hadi kocum bekliyorum.
Biraz şeydir Şey işte.
Vurduruyordur ya da meyillidir.
Eline kadın eli değmemiş erkektir.
Hemen uzak durulmalı.

Anime izlemek nedir kardeşim? Kendisine öz saygısı olan izlemez.
(bkz: yumuşak)
erkek değil başka bı şeydir o.
(bkz: böyle ibne gibi puşt gibi bişey)
cinsel yönelimleri kimseyi ilgilendirmeyen erkektir.
seksidir.
Vurduruyordur.
Biraz şey.
nikah basılacak erkektir.
içindeki çocuğu yaşatmaya devam eden iyi ruhlu kişidir.
Başta iradesi olmak üzere erkekliği de sorgulanan erkektir.
görsel
yoo. gizlimiz saklımız yok çok şükür.
Yunan gayının abisidir.
Anime izleyen kızlar için izleyebilirim.
En kral erkek tipidir, her zaman böylelerinin beni bulmasını beklemişimdir.
Evden dışarı adımını bile atmayan, asosyal, ezik, kendine ait bir şahsiyet ve hobi/iş/hedef vs. edinememiş acınası bir varlıktır. Çok üzülüyorum lan böyle tiplere. Erkek adam japon çizgi filmi mi izler yahu?
Bu bebeden zarar gelmez. Bazısı harbiden mal oluyor anime dünyası ile gerçek dünyayı ayırt edemiyor, sosyal hayatta da çok başarılı olamıyorlar ne yazık ki. Ama genel özellikleri kötü niyet beslemezler yardımcıdırlar arkadaşlarının başarılarını falan kıskanmazlar. Yukarıdaki entry'lerde bahsedildiği gibi lol oynama zorunluluklar falanı da yoktur. Anime 7-15 yaşa hitap eden bi çizgi film değildir amk aksine bir felsefeyi anlatmak için başvurulan fantastik bir yöntemdir. O felsefeyi de anlamak zaman, kafa, hayal gücü falan gerektirir. Anime izleyen erkek'in sıradan bir erkekten noksanı da yoktur.
anime izlemekten baska bir sey yapmiyorsa kotudur. kalk git disari dolas biraz.
hayal gücü gelişmiş ve sanattan anlayan erkektir ayrıca.
lol oynayan asosyal bir tiptir bunun yanında bu kombin kesin gelir şaşırtmaz.