bugün

iphone "iphone"dur. geri kalanlar ise cep telefonudur.
(bkz: şekilci tayfa)
birçok alanda kıyasıya mücadele etmektedirler.şüphesiz ki androidciler açık farkla önde...
iphonecular statükocudur, androidciler ise yenilikçi...
iphone u şekil için alanların varlığını gösterir. 1700 lirayı sözlükte hava atmak için verdiysen asıl sana yazık dostum. 1700 lirayı işlemci hızına, uygulama kalitesine vb. vericeksin sen. o telefonun arkasındaki "elma" nın teknolojisi için vereceksin.
android telefon kullananlar telefonlarini istedikleri gibi kisisellestirebilirler. iphone kullananlar boyle seylerle ugrasamazlar. hazir yapilmisi var zaten.
"Bir blackberry değil" demek isterdim ama akıllı telefon da olsa i-phone'da android'de farklı yerdedir.
sözlük yazarlarindan birtanesinin beni bayan zannedip sohbete başlamak amacıyla maddi durumunuz iyi herhalde android kullaniyosunuz cümlesini kurdurtmasina vesile olmuştur. android candir.
andorid ciler daha Çoktur. 1 milyon android cihaz var piyasada. iphone ise 3g 3gs 4 ve 4s den ibaret. not: zall, iphone dan uzun entry girilemiyor hacı. hayırdır ?
blackberry kullananlar her türlü alır.
şüphesiz ki android tel elektriği çok daha hızlı iletir.
k750i kullananlar her türlü siker. iphone samsung falan neymiş amk sony'nin yanında. 7 yıllık k750i alayına gidiyor hala. google mapsi de var operası da var messengerı da var facebook uygulaması da var. hepiniz enayisiniz amk *
biri her bütçeye hitap eder diğeri zengin telefonudur.
ayfona verdiğiniz paranın yarısına orta halli android işletim sistemli bir telefon alıp ayfonla yapılabilenlerden daha fazlasını yapabilirsiniz. eğer paranız çoksa, ayfonla aynı fiyata iyi bir android işletim sistemli telefon alıp ayfonu ikiye üçe katlayabilirsiniz.
iphone kullananlar sadece lphone kullanillar. Digerleri ise sadece onlari elestirmekle ve kendi telefonlari ovmekle yetinirler.
iphone yaşam tarzı olduğu için yapılmaması gereken kıyaslamadır.
iPhone etliye sütlüye karışmayan insan veyahut iş adamı telefonudur. Android mühendis adamın telefonudur. Ha iPhone kullanan mühendis yok mu? var tabii.
telefon kullanan insanlardır genel olarak fakat şunuda eklemeden geçemeyeceğim. orada burada by iphone, apple, kıpps mıps işareti olmak zorunda değildir. android' te ki gibi reklama gerek yoktur, çünkü o iphone'dur. *
bir apple fanatiği veya hayranı değilim fakat bu androidçilerin bu ezikliği nedir acaba? sürekli bok atmalar vs. bir probleminiz mi varda bu kadar konuşuyorsunuz acaba? android'in iyi olduğunu düşünmüşsün, almışsın güle güle kullan. ne bu laflar, bu ne böyle ben ne bok yedim ezikliğiyle söylenen sözler? bir insan iphone istemiştir, almıştır, mutludur. kime ne?

bu entry sadece bu başlık ve bu başlık altında yazılan entryler için girilmemiştir. genel olarak android vs. iphone karşılaştırılması için girilmiştir.
Kısa ve öz : iPhone candır, bir yaşam biçimidir. insanın kendine yakışanı giymesidir.
galaxy s 3 varken iphone kullanmanın anlami ne? htc oneX te bu kıyaslamada düşünülebilir.
android alır.
android siker atar versusu.
ios ne olum?
onun tek iyi özelliği icloud, başka da güzelliğini görmedik duymadık. * *
Root denemedim lakin sarj konusunda rootlular müthiş diyorlar ne kadar doğru bilemem. Android kullanıyorum sarj her akıllı telefonun sıkıntısı ama iphone nedir ya?