yav kimse zaten eylemlerin ulaştığı bu boyutu inanın desteklemiyor, kim ister orada insanlar ölsün, kim ister polisimiz zorda kalsın, işyerleri talan edilsin, biber gazından millet nefessiz kalsın.
ama insana sorarlar, behey dürzü, daha dün sen başbakan ekranlarda esad için "halkına zulmetme , sokağı dinle," dediğinde alkışlıyordun. Tayyip suriyedekiler için direnişçi, muhalif gruplar derken avazın çıktığı kadar "helal olsun " diyordun, şimdi benzer olaylar ülkende olunca sokağa çıkanlara kibir tasla, direnene çapulcu de, ayyaş de, üstüne üstlük %50 yi zor zaptediyoruz de. esad bile bu kadar kibirli miydi acaba?
hangi halk. düşündükçe batıyorum yardım et. sen arana al ne kadar azılı pislik varsa, sonra halk de. masum ayaklı video çekerken en başta ol sonra otobüs yakarken kameraları 'no war'logolu sevimli çantana. bu ne samimiyet.
adamlar kız çocuklarını hüseyin üzmez gibi pisliklerin altına yatırıyor. tayyibin her istediğini zaten yaparlar.
esad halkına zulmedince eleştiren bizlerdirk, en azından bendim diyebilirim, o kadar video var, orada muhaliflere silah sıkan da esadın polisi, direk esad çıkmıyor ya sokağa. halkını dinle ve koltuğu bırak diyen tayyip için alkış tutan insanlar at gözlüklerini kenara bırakıp bir düşünsünler bakalım, esadın da o ülkede bir tabanı var sonuçta, birden tepeden o koltuğa düşmüş brisi değildir, seçim meçim hikaye o konulara hiç girmeyelim.
tipik kemalist üslubu. yalnız küfür ve hakaret. hoşt diyoruz.
(bkz: hepimizin anasının bafilendiği gerçeği)
yiğit bulut tur. Şuanda kanal 24 de tayyip e yıkama yağlama yapmakla meşguldür.
aklını ipotek ettirmiş üzerine pislik yağacak insanlardır.

allah aklını kullanmayanların üzerine pislik yağdırır. yunus/100

fosseptikten bok yağmayacak elbet, bu konuda bedel ödeyerek örnek olmuş ülke insanlarının haline bakın anlamanıza yeter.
aksini ispat edemedikleri sürece doğru olan başlıktır.
zira 28 şubatta kuran kurslarına, imamhatiplere baskılar olurken o gün Allah için sokağa çıkmayı düşünmeyenler, şimdi (laf olsun olsa bile) tayyip için sokağı göze alıyor ise burada bir yanlış vardır.
hayvanla ilgili tespit yapan kişinin bir an evvel aoç ne gidip babasının elini öpmesi dileğiyle.
burada kimsenin annesine, bacısına vs küfür yoktur, anlatılmak istenen hiç bir durumda eleştiremedikleri kişinin tasviridir aslında, eleştirilemeyecek tek insan vardır yeryüzünde:
2 cihan serveri Hz. Muhammed (Sav) dir.
sovucu team cok anneleri karistirmadan, babama bi sovuverin adama anlatamiyorum bi turlu belki telepatik etkiniz olur bosbakanin bi kabadayi oldugunu anlar.
b,r anlamda her insanın hata yapabileceğinin kabul edilmesidir, tabi tayyip eğer insanüstü bir varlıksa ona bişey diyemem.
''yoo siz eleştirebiliyorsunuz işte'' denilen insanlardır.
eylemin koyu chplileri bile akpli yapması diyene karşılık söylenebilecek söz. ikiside gerçekten kötü. kabul ediyorum.
''Sayın başbakanı'' yapıyorsa bir bildiği vardır.