bugün

7. nesil yeni yazardır. anladığım kadarıyla görüşü benimle aynıdır.* hoşgelmiştir efendim yani yeni anarşistler görmek çok hoşuma gidiyor. irtibata geçelim.
hoşgelmiş sayın yazar. nicki güzel insan.
(bkz: beş vakit namaz kılmayan şehit/#8414014)

haçlı seferleri de bu şekilde yapılmıştı. hadi durmayalım savaşalım o zaman. kim kimi düzerse artık...

islam dininin böyle bir şey söylediğine inanmıyorum. bir din böyle bir şey söyleyemez.
(bkz: açılan başlığı sol framede tutmaya çalışmak)
21 yaşında istanbulda oturan genç bir anarşiste benzeyen sözlük kullanıcısı.
anarşistliğini bir yana koyarsak diyarbakır şehir kodu üstünden saldırılan insandır.

ayrıca hoş gelmiştir.

+ teze ciger yaptim yirsen ?

diye de sormak istediğim yazardır. *
hoşgelmiş nesildaş. selamlar olsun ve a las barricadas diye sesleniyorum kendisine.
islam dinine göre şehadetin ne olduğunu tam kavrayamamış yazar kişisi. hatırlatmak isterim ki; şehadet vatanını korurken, allah yolunda, bazen bir hastalıkla, bazen de bir kazayla ölmekle erilebilen kutsal mertebedir.

gelir gelmez kalemini vatana doğru bilemiş görünmektedir. hadi hayırlısı.

ekleme: yeni gözüme çarptı; nickin yazılış biçimine bakılırsa bir emo anarşist kendisi. *

serseri_23_m_istanbul@hot..
(bkz: anarchitekt)
nicki okunduğunda "anarşsistyirmibir" olan yazar.
diyarbakır* doğumlu olup, istanbul'a göçmüş bir anarşist yanlısımsı da olabilecek sözlük kullanıcısı.
Sözlük yönetimi tarafından hazımsanamayıp çaylaklığa düşürüldükten sonra tekrar yazarlığa getirilmiş psikanalist yazar.
Çaylak olayından prostesto niyetine yazmayacakmış bundan sonra. * *
daha ayarı almadan entry silen yazar.
okuduğunu anlama sorunları yaşıyor.
ayarı gelince yumuşayan, tespitten tespite koşan yazar.
1982 anayasa referandumunda sadece üniversite mezunlarının oy kullandığını sanan sanmakla kalmayıp ısrarla iddia eden genç. yaşın yetmiyor anladık ama en azından aç birşeyler oku değil mi...

(bkz: 1982 anayasasını yüzde 91 ile destekleyen halk /#8823733)
(bkz: uludağ sözlük e irc nickiyle kaydolmak)
özel mesajla ana avrat sövebilecek kapasitede bir marabanın ilk defa uçakla buluşup uzak diyarlara yol alışını izlemeyi sağlamış, eğlendirmiş kimsecik.

güle güle tosuncuk.