bugün

öncelikle bu müstesna ve hayırlı günde böylesi müstehcen bir başlık için özür diliyorum. fakat bu vahim tatmin biçiminin ne denli yanlış olduğunu belirtemeden edemeyeceğim. siz değerli sözlük yazarı arkadaşların regaip kandilini kutluyorym ayrıca. neyse.

anal seksin ve diğer sapkın tatmin biçimlerinin her zaman karşısındayım ve ömrüm olduğu sürece karşısında olacağım. ama konumuz anal seks. anal seksten dolayı hastalık kapan bir arkadaşımı biraz önce ziyaret ederken bu mankıt tatmin biçiminin karşısında olduğum için bir kez daha kendimi kutladım. arkadaşım bunu anlatırken çok pişman olduğu dikkatimi çekmişti.

birlikte olduğu kadının dışkısındaki bazı mikroplar penisinden içeri girmesi suretiyle başta küçük bir ağrı olarak tebarüz eden hastalık giderek cinsel yaşamını sekteye uğratınca arkadaşım utanarak bir doktora başvurmuş. doktor mikropların prostat dediğimiz vücut parçasına yerleşerek büyük bir sorun haline gelmiş olduğunu söyleyince arkadaşım adeta yıkılmış çünkü sağlığı için yaklaşık bir sene boyunca seks yapmaması gerekiyormuş. sekste tüm tabuları yıkan bu arkadaşım kaptığı hastalık sonucu bir daha anal seks yapmayacağı konusunda kendine söz veriyordu ve çok pişman olmuştu.
hak yolu varken bok yolunda gezenin hakettiği hastalıktır. basssana oğlum mis gibi mamcığa.
--spoiler--
çünkü sağlığı için yaklaşık bir sene boyunca seks yapmaması gerekiyormuş.
--spoiler--

ben bi kere yapayım 1 sene yapmamaya razıyımdır.
(bkz: kadına dübürden yanaşmak haramdır)
(bkz: anal ilişki kadına zevk vermez)
bir senaryo yazıp , alttan alttan ayar çekmeye çalışan , içki , kumar , sigara gibi zararlılar yanında dinimizdeki diğer yasaklar konusunda da aydınlatma faaliyetinin sözlük yansıması.
ne kadar muhteşem öngörüleri var dinimizin dedirtme çalışması.
(bkz: şanssızlık)
(bkz: gençliğini zinadan koruyan genç cennete gider)
tamam dışardan cillop gibi, ellenip, mıncıklanası, ısırılası bi'şey ama adı üstünde göt lan bu, daha ilerisi iş değil aslanım.
(bkz: bok yoluna gitmek)
gdo' lu ürünler kullanıyorsanız korunmanız gerekebilir. her gördüğünüz patlıcan patlıcan değildir.