bugün

Ney ney ney?
Alparslan bunu beğendi.

Aynı oksijeni yakıyoruz ya , ben de buna üzülüyorum:
görsel
tam olarak ermeni ve rum da eklenirse dogru bir soz. eğer fetih sacmaligi anlatacaksaniz, buralari da fethedeceklere saygi duyun...
anadolu türk, kürt, ermeni, süryani bir çok millete ev sahipliği yapmış çok kültürlü, çok dilli bir medeniyettir. hepimizindir.
Bir saçmalıktan başka anlam taşımayan komik iddia.
Aşağıda 1071 öncesi bölge haritası var. Anladığım kadarıyla anadolu bizans kürdüydü.

görsel
hayata bakış açısı "bacısını takas etmek" olan hokkabazların sığındığı gerçek dışı söylem.

dikili bir tane taşınız yok konuşuyorsunuz.
Zeus çarpar adamı bak.
Kürdün yurdu, türkün izin verdiği yerdir.
Dedikten sonra kendisinin bir Arap ve Ermeni kırması oldugunu hatırlayan barzodur.
(bkz: Kürtdolu) olmuştur artık orası mikrop gibi üremelerinden gayrı.
Anatolia coğrafi olarak bir yarımadadır. iskenderun körfezi ile karadenizdeki batuma bir çizgi çizin.Bu çizginin batısı anadolu olur doğusunun ismi başkadır.
Heeeyyy Allahım sen bana sabır ver.

Mal sahibi mülk sahibi hani bunun ilk sahibi.
Dünya tüm insanlarındır. Böyle belirli yerleri sahiplenip burası bizimdir demek salklık değilde nedir. Hadi o zaman TBMM nin arsası bizimdir ya da FSM boğaz köprüsü bizimdir çünkü oralara ilk dedelerim gitmiş haaa istanbul bizimdir bizanstan önce bizim tarlamızdı orası komşu köyler kıskanıp yağmaladılar atalarımda bir iki kişi vurup hapse girdiler öyle sahipsiz kalıncada bizans çöktü üzerine.. neyse hikayeyi uzatabilirim daha ama neyse.
Bu kürt milliyetçileri beni ırkçı yapacak en sonunda.

Kürtler tarihleri olmayan, dünya yaratıldı yaratılalı bir devlet kuramamış, aşiret olmaktan öteye geçememiş boş bir millettir.

Hükmedilen olmak kanlarında vardır. Bireysel olarak aralarından iyi insanlar çıkabilir ama oran yüzde 1-2 falan.

Onun haricinde kürtlerin siyasi-ekonomik tarihte kimseye bir faydası olmamış yıllar yılı kendilerini kullandıran bir maşa toplumdur.

Ağır konuştuğum için üzgünüm ama birilerinin gerçekleri bodoslama söylemesi gerekiyordu.

Saygılar.
Lan adamları bir yere yerleştiremediniz amk.
Aynen knk avrasyada onların aslında.
Hepimiz sığarız kardeş. Sıkıntı yok.
bende bi kürdüm ve bundan dolayı hiç bi zaman üzülmedim çünkü vatanımı milletimi seviyorum şehit olan askere polise emin olun ki en az sizin kadar üzülüyorum biri yazmış ki kürdün yaşayacağı yer türkün izin vereceği yerdir diye bu ne hadsizliktir ben kürdüm ve istediğim her yerde de yaşarım gel o zaman benim de kafamı kes kürdüm diye böyle yaparak yaptığınız tek şey bu güzel vatanı bölmeye çalışmak yazık diyorum başka bi şey demiyorum.