bugün

entry'ler (14)

20 mayıs 2017 beşiktaş kasımpaşa maçı

bu sene o sene bundan sonra her sene. maçı yorumlayalım bide... abubakar cenkten çok çok iyi bi forvet ilk senesinde böyle ise seneye de bizde olsa düşünemiyorum artık. genç bir oyuncu gelişmeye açık bi oyuncu bugün attığı golde ki ozzy ile verkaç ı mükemmeldi ve aynı zamanda taliscaya verdiği mükemmel bi pas var ortada geçen hafta da aynısını cenk e attı kesinlikle bonservisi alınması gerekir cenki de satıp yerine mükemmel bi forvet almamız gerekiyor. bu takım bu senede şampiyon olacak buna inanıyorum kadroyu koruduğumuz ve bi kaç takviye yaparsak seneye de şampıyon olacağımıza inanıyorum.b u galibiyet de tüm renkli basına girmekte. şampıy15iktaş...

bu sene o sene bundan sonra her sene. maçı yorumlayalım bide... abubakar cenkten çok çok iyi bi forvet ilk senesinde böyle ise seneye de bizde olsa düşünemiyorum artık. genç bir oyuncu gelişmeye açık bi oyuncu bugün attığı golde ki ozzy ile verkaç ı mükemmeldi ve aynı zamanda taliscaya verdiği mükemmel bi pas var ortada geçen hafta da aynısını cenk e attı kesinlikle bonservisi alınması gerekir cenki de satıp yerine mükemmel bi forvet almamız gerekiyor. bu takım bu senede şampiyon olacak buna inanıyorum kadroyu koruduğumuz ve bi kaç takviye yaparsak seneye de şampıyon olacağımıza inanıyorum.b u galibiyet de tüm renkli basına girmekte. şampı15iktaş...

bu sene o sene bundan sonra her sene. maçı yorumlayalım bide... abubakar cenkten çok çok iyi bi forvet ilk senesinde böyle ise seneye de bizde olsa düşünemiyorum artık. genç bir oyuncu gelişmeye açık bi oyuncu bugün attığı golde ki ozzy ile verkaç ı mükemmeldi ve aynı zamanda taliscaya verdiği mükemmel bi pas var ortada geçen hafta da aynısını cenk e attı kesinlikle bonservisi alınması gerekir cenki de satıp yerine mükemmel bi forvet almamız gerekiyor. bu takım bu senede şampiyon olacak buna inanıyorum kadroyu koruduğumuz ve bi kaç takviye yaparsak seneye de şampıyon olacağımıza inanıyorum.

kürtler kısırlaştırılsın

doğuda pkk var diye her insanı aynı görmek nasıl bi şerefsizliktir ulan böyle yaparak bölersiniz zaten ülkeyi sizin gibi gerizekalılar olduğu sürece bi sikim olmaz bu ülkeden bende kürdüm gel beni de kısıtlaştır o zaman şerefsiz seni her kürt pkk lı mı lan şerefsiz kopekler sizin böyle yapmanız ülkeyi bölmeye yönelik ilk sebep zaten şerefsizler...

euroleague vs nba

bunu kıyaslayan insan sıfır ıq ya sahip insandır. nba izlemek çok zevkli olup kalite bakımından daha kaliteli daha zor ve daha eğlenceli bir ligtir.

en lezzetli bira

tuborg gold tabikide.

volkan demirel in kullandığı penaltı

hayatımda izlediğim en mükemmel penaltı atışı diyebilirim o ne lan yaylana yaylana penaltı kullanma az oldu bile ayıya.

anadolu nun kürt yurdu olduğu gerçeği

bende bi kürdüm ve bundan dolayı hiç bi zaman üzülmedim çünkü vatanımı milletimi seviyorum şehit olan askere polise emin olun ki en az sizin kadar üzülüyorum biri yazmış ki kürdün yaşayacağı yer türkün izin vereceği yerdir diye bu ne hadsizliktir ben kürdüm ve istediğim her yerde de yaşarım gel o zaman benim de kafamı kes kürdüm diye böyle yaparak yaptığınız tek şey bu güzel vatanı bölmeye çalışmak yazık diyorum başka bi şey demiyorum.

patlak karı almak

kaza veya tecavüz sonucu olmuşsa sorun yoktur ama isteği ile olduktan sonra ve her önüne gelen ile yatıp kalkmışsa onu kim kabul edebilir ki.

gece gölgenin rahatına bak

artık bıktık her girdiğimiz ortamda çalmak zorunda mı?

eski sevgilinden kalan şarkılar

nurettin rençber den yadımda sen, her dinlediğimde eski günleri yad ederim, bi hüzün çöker içime, yapabildiğim tek şey bir sigara daha yakmak.

her gün alkol alan insan

garanti trakyalıdır sabah kahvaltıyı şarapla yapıyorlar.

müslümanım diye geçinen insan

anca geçindiğini düşünür zaten. tamam bizde her şeyi ile mükemmel değiliz ama dinimizin farz ve yükümlülüklerini yapmak için elimizden be geliyorsa yapıyoz yapmadıklarımız içinde allah bizi affetsin.

erkekler ev işi yapmalı mı düşüncesi

ben yaparım her işi olmazsa bile yemek yapabilirim, çok güzel de yemek yaparım. yani ev işi yapmak içinde illa kadın olmaya gerek yok.