bir kemal sunal repliği, şaka... şaka... tabii ki değil, ancak akla usta aktör, rahmetli kemal sunal' ın filmlerinden fırlamış gibi duruyor. söyleyen kim mi? tabi ki... rockçı serpil.

peşin edit : iş bu entry, kesinlikle rahmetli kemal sunal' ı küçük düşürmek maksadı ile yazılmamıştır, sadece akla gelen boş beleş bir entrydir.
rock camiası ağlıyor.

http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150126028838585
-serpil süper gırtlak varmış sende, böylesini hiç görmemiştim
+ayy teşekkur ederim
-agzini açsana bi
+niye,noldu?
-aç aç seveceksin
+aaaa
-hadi amk şimdi bagır, agzın doluyken nasıl bögürecen bakalım
+?=%&/+
programda kendisine talip çıkmış mıdır diye merak ettiğim, içine alien kaçmış hatta alieni sindirip onunla bütünleşmiş kişiliğin onu ünlü eden repliği.
ulan o bu değil de, artık bu tür olayları dalga geçilecek şeyler olarak göremiyorum. gerçekten bakın bu bir insanlık dramıdır, ablamın orda brutal ayağına böğürmesi, nebleyim kadınların bunda ankara havası oynaması gülmeleri falan. insanlık adına üzüntü verici klişesini yapayım da gaçhayım.
arkadaşın yurdunda böyle bi eleman vardı. çocuk sabahın 5inde yurda gelip onu içeriye almayan görevliye;
"ben rockçıyım sen bana karışamazsın" gibisinden laf ederek 6 aydır dilimize dolanmıştır. yani bu ve bunun gibiler aramızdalar, hazırlıklı olun.
keşke bilmeseydik şeklinde düşüncelere sebep olan gencimizin sözleridir. o nasıl bir böğürtü nasıl bir kusma yeaareabbi.
cimbom old boys, kenan abi ve okuyom ben yaa'dan sonra tarihe geçmiş kadının repliğidir.

kedi canını senin ya.*
(bkz: rockerlar yasta)
(bkz: böğüren salak)
ağzına ağzına vurulası insan olmayan oksijen tüketen varlık.
(bkz: rockçı serpil)
kendisini rockçı sanan, aslında yarrockçıyım demek isteyen bir döl israfının açıklaması.
rock müzikte çığır açan serpil'in süper vecizesi.

harbi bi rockçı serpil vardı, ne oldu ona.
(bkz: Rock is my life style) nickiyle belirtilen hede.