bugün

birilerinin gizliden gizliye işler çevirerek uygulamaya koyduğu plan.
"altıncı nesilde olsa insan insandır" felsefesiyle kınadığım plandır. "ne olursan ol gel" felsefesiylede kendilerine kucak açarım. lakin efendi olun lan sizde azmayın lan altıncı nesil.
ne de olsa Türkiyede darbe meraklısı çok. darbe olsunda nasıl olursa olsun durumudur.
(bkz: nah)
(bkz: zall olaya el koydu)
altinci nesilleri istemeyenler ... olsun.
evet açıkça söylüyorum , 6.nesil yazarım hatta soru işaretine bas gir , söylemesem basıp girecektin zaten. tamam anladık 6.nesilleri sevmiyorsunuz onlar ezikler salak yorumlar yapıyorlar da hepsi mi be abicim? kendimi ayırmıyorum iyi yazarım diye kötüyüm hatta , beğenen beğenir beğenmeyen beğenmez. ben sizin için yazar değilim zaten. bizi yazar olarak alanlara isyan edin. bozuldum* yine de görüşleriniz için sağolun...
6. nesilden daha kötü yazan 1,2,3,4,5 . nesillerden bazı şahsiyetlerin, boynuzun kulağı geçmesinden korktuklarını gösteren -esrarengiz bir o kadar da bi tarafımla güldüğüm- sözde planlarıdır.
6.ncı nesil yazarlara ölüm... sikelim onları hurra.... "yaran yerinde kal. yaşasın yalakalık ruhu."
(bkz: uyursan ölürsün)
altıncı nesil götünüze mi giriyo diye isyan etmektir.
insan karşısındakini kendi gibi görürmüş. altıncı nesil topluluğu kötü gören kişilerin birçoğu onlardan daha kötüdür zannımca. önce kendinizden başlayın bir şeyleri düzeltmeye. ondan sonra bize söyleyin. siz düzelin biz sizi örnek alırız.
*
zirve var ayağına altıncı nesil yazarları ikiye bölüp yarısını esra erol'a diğer yarısını zuhal topal'a götürüp ekran karşısın da cümle aleme rezil ederek bitirmeyi planlıyor olabilirler. bizim kadar başınıza taş düşssün emi diyesim var.
(bkz: aramızda casus olabilir)
(bkz: 6. nesil terör örgütü)
(bkz: a.n.t.ö.)
(bkz: 6. nesil ordu bağlantısı)
(bkz: sözlükte çıkan el bombaları)
genç yazarlar rahatsız.
bütün altıncı nesil yazarların organize olup plan yapması durumunda bir işe yaramayacak olan, " 4000 küsür yazarı okumuş da mı istemiyormuş, kaldı ki ona mı düşmüş bitirmek ? " diye saldırılası bünyenin sahip olduğu hazımsız aklın plandır.
(bkz: ezici üstünlük)
herkes plan yapar. plan; ''başarılı sonuçlanan ve başarısız sonuçlanan'' olarak iki tiptir. bu başarısız olacak tiptir. heye, o aradığınız müneccim benim. bi de; ne lan bu altıncı nesil ile sorununuz? herkes öldüğünde, göte giren pamuk, aynı kalitede olacaktır. ''kazananlar sonsuza kadar kazanmış olamazlar''.

(bkz: eziyete çevirmeyin lan)
(bkz: oku)
altıncı neslin yazarlarının evlerinde yapılan aramalarda, 3 tabanca, 2 adet el bombası, 1 adet lav silahı ile garajlarında iki adet tank bulundu.

bu neslin sözlük için gizli planları olduğu ortaya çıktı.

(bkz: altıncı nesil ergenekoncuymuş)
lav silahları boş olan yazarlarmış bunlar. zevkine gömüyolarmışmışmış.
ıslak imzamı taklit eden bir makine tarafından imzalanmış plan.
ben imzalamadım vallahi.
bir itirafçının ağzından dökülen planlardır.

iy: itirafçı yazar
wdnc: what dreams never come

--altıncı neslin gelişiyle birlikte rahatısızlık duymaya başladık--
wdnc: nerden çıktı bu plan? neden altıncı nesiller?
iy: altıncı nesiller sözlüğe gelmeye başladığından beri rahatsızlık duymaya başladık. yazdıklarımız altıncı neslin entryleri arasında kayboluyordu.
wdnc: yani?
iy: yanisi, eski nesiller olarak toplandık ve bu işe bir son verilmesi gerektiğini düşündük.
wdnc: sonra?
iy: tugayın yanına gittik.
wdnc: tugay kim?
iy: tugay onun takma adı. emekli asker kendisi. daha önce de böyle bir plan yapmaya başladığından bahsetmişti. biz de hemen ona koştuk.

--tugay her şeyi hazırlamıştı--
iy: tugayın yanına gittiğimizde her şey çoktan hazırlanmıştı. tüm operasyon planları, yer, zaman.
wdnc: ne oldu oraya gittiğinizde?
iy: hepimize bazı görevler verdi, bazılarımızı casus atadı.

--içlerine sızdık--

iy: ilk olarak içlerine sızdık. bir çoğumuz altıncı nesil gibi davrandı. etrafa sataştık, zararsız yazarlara bulaşıp kaos ortamı yarattık. böylelikle bütün nesli fişleyebilecektik.
wdnc: bunu yaparken içiniz sızlamadı mı? masum yazarlara yani...
iy: o an bir şey düşünemiyorsun. tugayın konuşmaları çok etkileyiciydi, bunu sözlük için yaptığımızı söyledi. gün geçtikçe sol frame işgalimiz daha kolay oluyordu. sol frame'de her başlıkta etrafına sataşan altıncı nesiller görünüyordu. hepsi fişleniyordu.
wdnc: anladım.
iy: zaten belli bir süre sonra, hiç suçu olmayan altıncı nesiller de apar topar gönderilmeye başlandı. tamamına suçlu gözüyle bakılıyordu.

--üç çocuk yazarı acımadan rencide ettik--
iy: masum yazarlara saldırılarımız sürüyordu tabi. altıncı nesilleri fişlemeliydik. ancak, hep aynı tip yazarlara saldırınca etkimiz azaldı.
wdnc: sonra?
iy: sonra daha büyük bir etki yaratsın diye, 10-15 yaş arası 3 yazarı aralıksız rencide bombardımanına tuttuk. sabırlar taştı, çocuklara saldırdığımız için altıncı nesillere karşı büyük bir önyargı oluştu.

--daha fazla dayanamadım--
iy: daha fazla dayanamadım, sürekli masumlar zarar görüyordu. "omlet yapmak için yumurtayı kırmalısınız." diye motive ediliyorduk, ancak vicdanım el vermedi. en yakın moderatore bu oluşumdan bahsettim, operasyon "altıncı nesli imha bildirisi" bölümünde çökertildi böylelikle. 3 gün içerisinde altıncı nesli bir bildiriyle temizleyeceklerdi.
wdnc: seni çok yorduk bugün iy, umarız cezanı çekip en kısa sürede halka tekrar karışırsın. çok önemli bir operasyonu çökerttiğin, altıncı nesillere karşı olan önyargıları düzelttiğin için bir kez daha teşekkür ederiz.
moderasyon içindeki ajanların harekete geçirilerek psikolojik harekat başlatılacağı istihbaratı sözlüğe sızan plan.

(bkz: her an bomba patlayabilir)
(bkz: ıslak entry)
(bkz: ıslak entry soruşturması)