bugün

Kuralcı ve disiplinlidirler. Bazısı çok kaba, bazısı çok naziktir. Ortası yok yani. Rutin bir hayat tarzları vardır. O yüzden sıkıcıdırlar.
Sünnetsizlerdir.
görsel
Submissive girl sen erkek değil miydin yahu. Bir aralarda kadınlara yürüyordun. Yoksa tramess..

T:Neyse bir erkek ırkı.
Yakışıklılar ama işte o almanlik fazla varsa bünyelerinde vicdansız, psikopat gibi bi şey oluyorlar sanırım.

Vicdan önemli arkadaş.
Bir insanda merhamet, saygı, vicdan olucak herşeyden önce.
185 boylarında, sarışın, mavi gözlü, geniş omuzlu, gamzeli, fit vücutlu, sıcakkanlı bir taneside seni bekliyordu zaten
sarışın kısa saçlı ve renkli gözlülerdir yalnız kilo problemleri var bebeem! üzücü bu*
Türk erkekleri de size ölüyordu zaten amk.
Adolf hitler'e hak verdirtecek kadar yakışıklı erkekler. Hayır, sadece yakışıklı olsalar yine neyse. boy, pos, endam, renkli göz, iri kemikler, kaslı vücut, karizma ne ararsan var. Allah'ın sevgili kulu olsalar gerek...
bağırarak konuşmalarına dayanamıyorum. bir de maç izlerken tam bir fiyaskolar..
Yanakları çok kırmızı değilse, ırkçı değilse,kısa boylu değilse ( zaten düşük bi ihtimal), ve yüzü çok güzel bir kadını andırmıyorsa dadından yinmez
Neden bilmiyorum ama ne kadar alman erkeğiyle tanıştıysam hepsi kıro çıktı çok hüzünlü. Biri yüzünden polislik olduk, biri millet uyanana kadar tüm yurtta son ses müzik çalardı. Beni mi buluyor hepsi anlamıyorum ki.
bodur, sarışın, çoğu yakışıklı ve göbekli erkeklerdir. domuz eti yerler . afiyet olsun.
tip olarak kıvanç tatlıtuğ modelini yansıtırlar.

vay amk kıvanç deyince ooouv diyen kızlar alman erkeklerini beğenmiyormuş. Kıvanç'ın nesini beğeniyorsunuz o zaman amk. lan sırf ünlü diye mi.
(bkz: Sarışın erkek iticiliği)
uzun süre birlikte kalınmaması gereken insanlardır.
sabah sabah bira içerler bizde türk olduğumuzdan altta kalmayız eşlik ederiz aç karnına 1 paket sigara bitiririz.
Sims 2 oyunundan firlamis gibi yapay bir grafiğe sahip erkeklerdir. Tövbe Yarabbim de yeminle cipil cipil bi tuhaflar.
türk kızlara bunları verelim alman kızlarını biz alalım sıkıntı yok.
sevimsiz insanlardır.
alman kızların hakettiği kadar yakışıklılar.
böyle olsun amk. sonra bizimkiler alman koca arıyor.
Almanya vatandaşlarıdırlar.
alman kızların haketmedikleri kadar yakışıklılardır.
on numara goy goyu olan erkeklerdir. içelim dediğin zaman reddetmez, emmeye de gömmeye de gelen tiplerdir. samimiyetini kazanırsanız dünya ahiret arkadaş olursunuz.
evet sizler alman erkekleri nasıl olur nereden bileceksiniz. ne güzel dans ederler onlar.

http://www.youtube.com/watch?v=dUu3gRHku2Q
pek çoğu alman gazozu içerler. *