bugün

(bkz: günün şirki)

hey yavrum hey.
çıkar kudretini, gir seçimlere, halkımız karar versin. deme potansiyeli olan liderdir.

sen kimsin ya?

holy şirk.
ben değilim ama zaten toplayan ben değilim diyecekmiş.

bir tüm vasıfları üstünde toplayan liderdir. şirk değil bildiğin yalakalık bu.
Böyle biri yok. Ama o iddiada bulunanlardan biri için (bkz: firavun)
rte nin hoşuna gitmiş olan şirk beyanı. işte sonra bu adamlar rte için canını veriyor, niye çünkü adam allah.
Tabi ki kurabiye tayyip.
https://m.youtube.com/watch?v=L1yIMK7mfdE
kesinlikle şarlmandır.
recep tayyip erdoğan (celle celalühü)'dır.
aksini iddia eden kafirdir.
Çarpılsalarda kurtulsak.
buna şirk denir ve büyük günahtır.
rte müslüman ise karşı çıkması lazım.
anca egosunu tatmin eder.
eğer tvlerde çok konuşulursa tepki vermesin kimse diye karşı çıkar.
garip olan rte nin çıkıp ; ne biçim konuşuyorsunuz lan az kendinize gelin dememesidir.
tüm samiyetimle diyorum ; Ben onların "allah ını " sileyim. tabi bir inançları varsa.
köprü üzerinde intihar etmek uzere olan bir kişiyi hayata bağlayan, ona tekrardan hayat veren, yaşama şansı tanıyan liderdir.
hepimizin bildiği gibi gabon cumhurbaşkanı, mazlumun dostu, kara gün arkadaşı okachiwu djemba djemba dır.

cumhurbaşkanına hırsız demek allah a hırsız demektir haysiyetsiz köpekler! bir şey söylerken bir kere düşünün bin kere soyleyin..
yoktur. Ancak Efendimiz(s.a.v) ve diğer peygamberlerimiz Allah'ın bazı sıfatlarını üzerilerinde barındırmışlardır.

NOT: Bana öğretilen budur. Yanlış bir şey söylediysem de eğer ; lütfen bilgili arkadaşlar beni uyarsın.
Big bang onun yüzü suyu hürmetine patlamış zat-ı muhterem rte. Onun gazabı rahmetini aşacaktır inşallah.
akepelilerin tanimiyla rke. Allah allah diye dinden imandan bahsederler, bes vakit namazlarini kilarlar, oruclarini tutarlar, kurbanlarini keserler fakat islamin temel sartindan * ne yazik ki haberleri yoktur bu acinasi sahte muslumanlarin. *
Kanım dondu şerefsizim.
bu beyanlar nedeniyle allah'ın varlığı daha şüpheli hale gelmiştir. illuminati nin yapamadığını yapan partinin lideridir.
tüm vasıfları üstünde topladı ama başkan olamadı. aslında bu yüceltmeye de tepkiydi al adamı yüceltiniz resmen helvadan put yapıp sonra onu yediniz ama ne oldu?

hiçbir şey.
neresinde şirk var bunun anlamıyorum. allahın vasıfları adalettir ve recep tayyip erdoğan adil bir liderdi.
[kat: akp lilerin şirk beyanları sıralı tam liste]
Amerika'yı müslümanlar keşfetti diyorsa müslümanlar keşfetmiştir. Allah'tan iyi mi bileceksiniz!
kendisi aynı zamanda, rum, ermeni, yahudi, kürt ve başörtülü zenci olan bir eşcinsel cücenin mağduriyet potansiyelini de kendinde toplamıştır.
recep tayyip erdoğan olmadığı kesindir.