bugün

başbakan'a yalakalıkta son nokta olan akp düzce milletvekili Fevai Arslan'a ait söz öbeğidir.
(bkz: Yok artık ebesinin amı)
allah ebed'tir. söz konusu lider zorlasın götünü de olsun bakalım.

ayrıca allahın vasfı olmaz, sıfatı ve ismi olur.
en az allah kadar yetenekli olan liderdir. şirkin ağa babasinin amına koymuştur.
(bkz: 100 metre şirk koşusu)
benzerlikler manidardır.
(bkz: allah ın ben yarattım ben sorgularım rahatsızlığı)
(bkz: allah in tehditlerinin tc tehditlerine benzemesi)
bunu söyleyen dış mihraklar da diyor. bunu söyleyen adamlar ülke yönetiyor lan!! işin kötü yanı seçenek yok memlekette bdp dediğin Kürt mhpsi. mhpye girmiyorum bile iktidara gelseler yandık. chpde artık iyice komik olmayan akpye döndü. ülkeyi kapatıp tekrar açsak lan bir belki kendine gelir.
ilk olarak "doğmamış, doğurulmamış." olması gerekmektedir.

aranıyor...

(bkz: 404 not found)
"her şeyi bilen biri şüphesiz ki hiçbir şeyi bilmemektedir." sözünü hatırlatan övgü.
allahı bile geçmiştir....

son zamanlarda "allahını bile tanımam" tavrından bunu anlıyoruz...
allah yolundan ayrılıp tayyip yoluna girmekle teşfiklendirilir.
Yok artık, bu kadar da olmaz dedirtiyor adama. (bkz: tövbe Yarabbi tövbe tovbe)
barack obama veya vladimir putin değildir.
(bkz: yok ebesinin amı)*
(bkz: oduna tapmak)

bizim bi eşek vardı ya amına su kaçınca öldü.
rte için söylenmiş söz. efenim akp den başta rte olmak üzere kimse bu söze itiraz etmemiş, reddetmemiştir.
efenim buna hüloooğ cinsi çakma muhafazakarlarımız da itiraz etmemiştir. buna islam da şirk denir. bu söz islam tarihinde bana göre utanç abidesi. ne padişahlara, ne abbasi sultanlarına kimseye böyle bir söz söylenmemiştir.
ne diyelim....

hüloooğğğğğ. devam.
din üzerinden yalakalığın son noktasını oluşturanların betimlediği liderdir.
Insanligin durumu içler acisi.
Mehdi indiği zaman olacak olay.
şuursuzluk belirtisi övgüdür, dinden bu kadar çok bahsedenlerin şirkten bihaber oluşunu gösteren trajikomik söylemdir.
bu sözü söyleyen kişi allah'a(c.c) şirk koşmuş kişidir.

bu durumun fıkıh açısından yaptırımlar vardır.
namaz kıldığı camide namaz kılınmaz.
elinden birşey yenmez.
şahitliği kabul edilmez.
eşi müslümanım diyor ise şer'i açıdan boşanmış olur. evliliğe devam etmesi zinadır.
öldüğü zaman cenaze namazı kılınmaz.
vb. olarak sıralanabilir.

bu şahsi bir görüş olmayıp islam açısından uygulamalar ve verilen fetvalar açısından yaklaşılmıştır.
unutmadan bir soru akla takılmakta.
fazıl say vb. insanlara islam ve müslümanlara hakaret bazında yapılan suç duyuruları bu allah'a(c.c) şirk koşanlar için neden yapılmaz?
bizim dinimiz bu değil diyerek neden ortaya çıkan yok.

bazı insanlar "din, kutsal bir amaç ve allah(c.c) tarafından insanlara gönderilen inanç olmaktan çıktı. makam ve mevki için kullanılan bir araç oldu." söylemini haklı çıkarıyorlar.

not: birisi benim babama veya bana ya da ailemde birine böyle bir sıfat ile yakıştırma yapsa o kişinin ya dilini keserim veya mahkemeye veririm.
evet,
yobaz veya vandal, kaba, cani, gaddar diyebilirsiniz.
haklısınız.
birisi yanınızda ki kadına(anne veya kardeş ya da sevgili, eş) orospu demesi gibi algılayın.
evet, merak ediyorum. yüzde bilmem kaçı müslüman geçinen ülkemde sonuç ne olacak?
bekliyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=CsCc4vTMB7M
recep tayyip erdoğan olmadığı kesindir.
kendisi aynı zamanda, rum, ermeni, yahudi, kürt ve başörtülü zenci olan bir eşcinsel cücenin mağduriyet potansiyelini de kendinde toplamıştır.
Amerika'yı müslümanlar keşfetti diyorsa müslümanlar keşfetmiştir. Allah'tan iyi mi bileceksiniz!