bugün

(bkz: yansın ibnelerin alayı)
(bkz: dini bütün satanist)
(bkz: satanistlerin allah allah diye inlemesi)
şaşırmış gençlik.
(bkz: x diyen xistleri döven xistler)
koy
koy sataniste, koy ateiste
hepsi göt olsun
ramazanınız mübarek olsun
işallah

tadında olay.
(bkz: gaylere saldıran lezbiyenler)
saat 19, şimdi haberler...

sevgili seyirciler bültenimize bir son dakika haberiyle başlıyoruz. taksim'de saat 19 sularında allah yoktur diyen ateistler satanistler tarafından dövüldü. bunu gören msülüman geçinen allahsız vatandaşlar olaya müdahale etmedi. kısa süre sonra güvenlik güçlerinin müdahalesi ile 5 satanist yanlarında bulunan 4 ruhsatsız kediyle göz altına alındı. olaydan sonra satanistlerin başı olduğu iddia edilen s.t. gazetecilere saldırdı ve hakaretlerde bulundu. *
(bkz: hoppala paşam malkara keşan)
Dinime kufreden musluman olsa..
(bkz: gözlerimi kaparım vazifemi yaparım)* * * * * * * * *
(bkz: satanist)
(bkz: ateist)
a: nereye gidiyorsun?
s: cumaya gidiyorum.
a: allah belanı versin.
s: allah akıl fikir versin sana ne diyim...
düşmanımın düşmanı düşmanımdır diyen satanist.

birisinin bu sataniste o sözün "düşmanımın düşmanı dostumdur" şeklinde olduğunu öğretmeli.
düşmanı olarak gördükleri allah'ın varlığının olmaması onlarında sisteminin çöküşü olduğu için siniri bozulmuş satanisttir.
allah vardır diyen ateistleri döven satanistlerden daha az haklıdırlar. vay deyus hem inanmıyor hem var diyor. dövmek için satanist olmaya bile gerek yok.

(bkz: allah yoktur diyen ateist)
allahla alakası olmayan kavga olması muhtemeldir. ayrıca satanizm ateizm boş işler bunlar tek yol islamdır gayet, sonra cayır cayır yanarken yok efendim allah yoktur herşey önceden vardı diyemezsiniz tabi. *
dini bütün satanistler. *
-lan siz allaha inanmıyor musunuz?
+hayır allah yok bizce
-ulan şeytanı da reddediyorsunuz otomatik olarak
+evet
-vurun lan!şeytanını seven girişsin!
allah'ı inkar eden şeytanıda inkar eder diyerek ateistlere tekme, tokat saldırıp, döven satanistler.
(bkz: bana da vur bana da vur diyen mazoşistler)
ateistler tarafından "dinime küfreden müslüman olsa!.." biçiminde eleştirilesi satanistlerdir...
(bkz: kovalar arabalar arkamdaki aynayi)
(bkz: al birini vur ötekine)
(bkz: dinsizin hakkından imansız gelir)
rekabet yerini bulsun diye atılan dayaktır. satanist kişileri ister istemez sevaba girmişlerdir.