bugün

allah allah kontesi kim sikti diye kitap basmaya karar veren temel'in lan ben basılacak kitabıma bu başlığı daha önce niye düşünmedim diyip sinirlenerek, inek şaban karakteri mazlum' u yıldırım hızıyla isteteceği gün gibi aşikar.

hani yanmamış mangalın altını bol bol üflediğinizde dumandan kafanız başka alemlere akıp gider ya. beyninize cimcik attığınız zamanlar vardır böyle yarı şuurlu yarı şuursuz anlarda. aklınız bir an lost adası mı lan burası der, yoksa önceki hayatımda güney amerikada keşfedilmemiş survivor adalarından birinde miyim diye sorar ve kendi kaderini keşfedilmemiş deli bir kaşif gibi arar durur... ama bu yetmez. daha çok yakmak için üfürüklerle çabaladığınız ve başarıya ulaştığınızda, tutuşan o sıcak közlerin sıcaklığı yüzünüzü kızarttığı o yakın çekim anlarda cehennemi tatmak gibidir bir tutam kolyeyle o beyaz gerdanlı şuursuz şuh'un yüzünüze üflediği o güzel sıcak kahkahalar.

sahi, bu senin tutarsızlığın zehirli bir tutkal gibi içime akarken ve benim içimdeki ateşi közleyen sen, tanrı'nın bu dünyadaki ateşli temsilcisi misin? bu ne perhiz bu ne lahana turşusu demiyorum. çünkü o zaman hiç olmazdın sen ve olmazdı o koynunda cesaret madalyası ile sendeki tanrı sevgisini şaşkınlıkla bana tattıran!..ve yargılamak da tanrı'ya mahsustur. bilirim.

+ allah belanı versin aiibraaa.
- bilemeyiz!
Seksin cazibesine kapılıp kolyeyi çıkarmayı unutmuş kızdır.
haç kolyesi ile sevişen rahibe gibi bir şeydir.
bir kolye ile sevişebilmek, nereden baksan zor iştir.
(bkz: kolyesiz 19 santim)

(bkz: donla sevişenler)
yolun yolcusudur allah a sıgınmıştır ama nafile yanacaktır cehennemde.
özelinde, aşağıdakinden çok daha samimi bir kızdır ve tercih nedenidir. çılgın bir rahibe ve fantastiktir.
peki ya böylesi?
http://galeri.uludagsozlu...sin-ama-saçıma-asla-3130/

+ bir dakika bana müsade. lavaboya gitmeliyim.
- ?!?!
+ midem bulandı lan!
keşife açık, ruhunun derinliklerine inilmemiş vucudunu tanımaya çalışan genç arkadaşımızdır.
güncel Önemli Başlıklar