bugün

imana gelmiş polistir.
allahin kadiridir(!).
karşısındakini yunan askeri sana şerefsiz polistir. saldırdığı kimseler elinde türk bayrağı olan gençler ise, allah nidası ile saldırmak ya aptalların ya da insan kışkırtan şerefsizlerin işidir.

hangisini seçmek isterseniz artık.
ne diyem mahmut mu diyem. mahmut mahmut diyerek mi saldırsın?
pkklılara gül verir.

han müslümanlar ya.
allah allah nidaları ile kendi vatandaşına saldıran polis.
gizli gizli biber gazı mı çekiyorlar ne?
elinde karanfil olanlara bile saldıran polistir.
Karşısındakini düşman gören cemaatin polisidir.

Adını andığı allahtan çekeceği vardır.
karşısında düşman ordusu varmış gibi geliyorlar , artık emir kulluğundan bahsetmeyin bu nedir ya.
"Allah Allah" diyerek, başka bir "Allah Allah" diyene saldırmaktan öte bir şey değildir. tamam genelleme yapmak istemiyorum ama orada saldırdığı insanların da çoğu müslümandır. müslüman müslümana vurur mu? kitabın neresinde yazıyor? polisin yaptığı şerefsizlikten başka bir şey değil.

geçen hafta gözümün önünde en az 3-4 tane bebek varken oraya gaz attılar. bu insanlardaki nasıl bir vicdan? yazık. kendi polisime "yazık" diyecek haldeysem, bu memlekete de yazık. nerenin vatandaşıyız çözemedim ben. göğsünde türk bayrağı taşıyan polis, sırtında türk bayrağı taşıyan insanı vuruyor. insanlığınıza sıçayım.
allah allah biz en son bu nidaları haçlı ordusuna karşı yiğitçe savaşan osmanlı ordusundan duymuştuk. şaşırdım bak şimdi. hayır ortada haçlı diye bir şey de kalmadı. bak sen şu allahın işine.
Fetullah Gülen cemaatinde yetişmiş ve polisliğe yönlendirilerek polis olmuş kişilerdir.
Yalan haberdir montajdir.hee deyip gecin.
Biber gazi atarken arada cekip kafayi bulan polistir. Karsindaki kim? Hacli ordusu mu? Dahasi sen kimsin ki, biber gazina bogdugun insanlarin parasiyla beline koydugun silaha guvenip delikanlilik tasliyorsun? Ara sokaklardaki halinizi gormedik ki saniyorsunuz? Az kisi yakalaninca atip kactiginiz kalkanlar kasklar ne oluyor? Kusura bakmayin beyler, siz bu kadar orospu cocugu oldugunuz muddetce size tek basiniza tuvalete gitmek bile nasip olmayacak.
rte nin verdiği gazla hareket eden polistir. allah allah diye bağırmak cehennemde yanmalarına engel değildir. hepsi bir gün hesap verecek.
dostum imamın ordusu dedik bunlar yezid'in ordusu çıktı!
Çok ilginç polis allah allah diyerek kendi vatandaşına saldırmış inanmıyorum. inanacak gibi değil vay anasını. * çocuklarda okuldan çıkıp öğretmenleri ile birlikte cumaaaaaaaaaaaaaaa namazına gitmişti bi ara oda ilginçti.

(bkz: türkiye nin müslüman bir ülke olması)
Allah Allah diye bağıranın gösterici olduğundan bi haber, duyu organları eksik insanların polise saydırdığı başlık.
namazında niyazında mümin polistir. memleketimiz onlara emanettir. allah kılıçlarını keskin kılsın inaallah. valla bak.
Oradakiler artik halk olmaktsn cikmis. Gereken mudehaleyi de polisimiz yapmistir.
Sen neye takildin soyle bakim allah allah demelerine mi? Yoksa mudehaleye mi?
Halaluya diye mi mudehale edeceklerdi?
kendsini yeniçeri zanneden polistir. Malum padişahın ordusu durumunda...