bugün

Alkol içip kendini erkek zannetmek..
Alkolu kıvamında yerinde içen adam adamdır. Yarini yanında alıp manzara eşliğinde sezenle 70liği ağırdan içen ve sohbeti bitmeyen adamları üzmeyin. Türünün örnekleri çok az kaldı.
aslan sütü içmekle aslan olsaydı aslan rakı içerdi.
saçma davranıştır. biradan korkan adam yarın etek giyer. dinciler o yüzden erkek erkeğe yaşıyor. (bkz: abiler)
ne desek acep
alkol içmedik ,içme niyetimizde yok
biz içenler kadar cesur değiliz
allah cc a kafa tutamayız
haram olduğu için içmeyiz .
içenin pek yakında erkekliği kalmayacağı için içmeyeni kıskanma durumu. Erkek olmak için böyle şeyler yapmaya gerek yok bunu kanıtlamaya gerek yok ha kanıtlamaya çalişiyorsan da vardır bi eksiklik.
Evine ekmek götüren kadar erkek değildir kimse.
(bkz: o kedi buraya gelecek)
Yanlış önerme

http://www.alkolunzararla...nsel-hayata-etkileri.html
Ne alaka amk?
Gerçek erkekdir çünkü nefsinin yönetimini ele geçirmişdir. Dirayetlidir.
içemeyenlerin bok atmasıdır. ben senede en fazla 3-5 defa alkol alırım. ama alınca 2 biradan sarhoş olmam. bu yüzden içemeyenler bok atmasın. içemiyorsun işte.
içipte beni s.ken yokmu diye sarhoş narası atan ve muhtemelen senin gibi olan amk embesilleri ne peki ?
alkol içiyorsan iç içmiyorsan içme. içmeyen adam şöyledir böyledir diye buraya başlık sıçmanın manası nedir ?
alkol kullanmayıp senin gibi erkek bozuntusunu cebinden çıkaracak onlarca tanıdığım var. sen rahat ol amk ergeni.
ne oldu şimdi ? ohh bugünde trolledik sözlüğün a.koyduk diyip bi bira daha mı açtın şimdi hayır naaptın amk ?

tanım: erkekliği alkolle bilmem neyle bağdaştıran bi amk ergeninin başlık sıçması.
yazar ergen çıktı siklemeyin.
ben diyorum abi 1 bardaktan vazla içme diye kafa yapıyor sende, ne dediğini bilmiyorsun.
Haram lan haram değil kadın erkek bile içemez..
(bkz: namaz kılmayıp kendini müslüman sanmak)
manteliteni gondikliyim, içkiyle erkekliğin ne alakası var homosapien. içene ne karışırım nede bir şey derim bunun gibi ağzından başka her yeri ile içen tipler hariç. erkeklik, delikanlılık eline,diline,beline, yüreğine sağlam olmakla ölçülür.
Alkol içip götü başı dağıtandan daha erkek olan erkektir.
ben diyorum abi 1 bardaktan vazla içme diye kafa yapıyor sende, ne dediğini bilmiyorsun.
ayyas olup kendini adam zannetmek...
ilginc.
erkeklik alkolle olsaydııı...
Başlık sıçmak tabirinin tam oturuduğu başlıklardan birisidir.
sadece erkek denmez evet; ''erkek oğlu erkek'' lerdir.
(bkz: alkol içmek)

biri de dememiş ki alkol içmek nedir ulan. içki içmek olmasın o.

--spoiler--

alkolü iç de gör ebenin amını tersten

--spoiler--