bugün

erkekliğin alkol içip içmemekle ne ilgisinin olduğunu anlamadığım durum.
alkolü önemli ölçüde bırakmama rağmen şu alkol erkekliği öldürür diyen arkadaşa biyolojik açıdan aşırı tüketim durumunda olabileceğini yani uzun vade de katıldığımı söylüyorum lakin kafir falan demiş dindar bir yobaz olarak sen muhtemelen kullanmayacağın bir organın derdine niye bu kadar düştün onu anlamadım.

adamlıkla ilgisi yoktur içen içer ama içeni eleştirenler adam değildir dediğim önerme.
ne alaka aslan sütüdür o içen ancak aslan kesilir. bi bok olmaz.
alkolün sikten vücuda girdiğinin düşünen gerzek beyanıdır.
alkol kullanmayıp kendine erkek demek . erkeklik, daha doğrusu adamlıktır.
Erkek olmak bir övgü kaynağı olmadığı gibi kadın olmak da utanç gerektiren bir şey değildir.

Bana gore sigara gibi etik olmayan bir şeydir. Kişiye zarar veren hele de akabinde çevresine de zarar verme riski olan bir şeyi yapmaya kalkan kişi benim kaynağım vicdanimdir diye gezmemelidir.

insanın muhakeme yeteneğini düşüren her şey suç olmalıdır.

Uyuşturucunun biraz daha fazla bilinci yok etmesi, alkolü onun yanında masum göstermez.
işini ciddiye alan erkektir. Vücut geliştiriyordur ya da yüzüyordur düzenli olarak.
ömrüm boyunca ağzıma tek damla içki sürmedim.erkekliğimdende bu yaşıma kadar hiç şüphe etmedim.
Alkol içince kendini adam sanmak...
alkolle kutsanmayan bir beden nasıl varlığın fakına varabilir?

alkol insana var oluşunu sorgulatıyor, içip içip felsefe yapası geliyor insanın ama tabi içki zamları ve sosyal hayatın disipline hali insanı bundan alıkoyuyor.
imkansızdır. alkolden korkan ya araptır ya kadın.
Alkolik ile erkeklik değil, kendini kaybetmişlik olur. Sağlıklı olandır erkek. Başlık yazarı kadar ilgisiz.
cehennemlik erkeklerdir.
alkol içmeyip de ero kaydıran erkekten daha az erkektir.
Erkeklik alkol almakla ilgili olsaydı alkolik adamların aileleri dağılmazdı.
içki bütün kötülüklerin anasıdır.
Tırışkadan başlıklır vesselam. Ha erkek görmek istiyorsan gel masaya vuralım birader. Hayır insan başka şeylerden zevk alamaz mı? Şahsen yemek yemek daha zevk işi geliyor bana. Ulan herşeyiniz şov olmuş.
Kusura bakmayın da alköl almayarak fit ve fücutlu bedenime gereksiz kalori sokmuyorum . Ayrıca istenildiği anda kan, trombosit vermeye hazırım hepsinden önemlisi mantıklı bulduğum ilahi yasağa uyuyorum. O yüzden bildiğin daş gibi erkeğüm.
Kadınların da istedikleri kadar alkol tüketebildikleri göz önüne alınınca saçma sapan olduğu anlaşılan başlıktır.
alkolü fazla kaçırıp, aşırı gaza gelen yazar beyanı.

not: alkol tüketen biriyim böyle saçma yorum görmedim...
Kendimi uyuşturmadığım için sonuna kadar erkeğim.
içenlerin de erkek diyebildiklerinden şüpheliyim keza alkol beyni uyuşturur. Siz siz olun güzel kafayla çok konuşmayın.
Bu tarz algılarla snap instagram vs. şişe resmi çekmek ve bunu çevresine inandırmaya çalışma itemi.
Galiba alkol içmeyi erkeklikle bağdaştıranlar genç gececi bireylerimizdir!
Muhammed Ali alkol içmiyordu gerçeğiyle başbaşa kal.