bugün

Bildiğin bir ahmak yapıda olan insandır. Evet.
Ayyaş bir tiptir. Akıl yoksunu demek yanlış olmaz.
ben.sjsjsjsj hep alıyorum deyip almam aq alkole para yatıracak kadar yıkık değilim henüz.
Eğlenmek adına yapılan sazlı sözlü aktiviteleri alkol ile bağlantılı düşününce ben hayatın tadını sizden iyi çıkarıyorum gibi bir mesaj veriliyor olabilir.

Bir de bira bile tekel bayisinde 10 lirayken ortanın üstü kalitede bir mekana gidip hesap kitap yapmadan kalabalık bir grup ile bir gece "eğlenmek" masraflı.
Sevdiği eylemi yapmakla övünen insandır.

Katiller de kaç can aldıklarıyla övünür, bademleyici hocalar da kaç erkek çocuk bademledikleriyle övünür. Herkese sevdiği şeyle övünür. Alkol serbest her vatandaş özgürce kullanabilir ama tecavüz suçtur.
Nefret ettiğim insan tipi. Genelde alkol ortamında ilk bunlar dökülür.
Tek başına alkol alan kesim için de bir şeyler yazayım onların da hatrı kalmasın. Bazı insanlar kendini içinde yaşadığı toplumdan ayrı ve yalıtılmış biri olarak görüyor. Tutunamayanlar olarak basitleştirirsek bu insanların bazıları alkol alarak gizliden gizliye sizden farkıyım daha rafineyim. Hepiniz malsınız vs diyor. Bu duruşu satarak ekmek yemeğe çalışıyor.

(bkz: teoman)
Lüzumsuz insandır. içki içtiğini cümle aleme duyurmayı bir bok sanar. Ergen olması olasıdır.
Iki kadeh bir şey içse instagramda snap atan tiptir.
Tüm entry leri okudum.. Tamam töbe ediyorum..
Hayata tek başarısı muhafazakar çevresine karşı koyarak alkol içmesi olan insan tipi.