bugün

inegöl belediye başkanı.
Maalesef Bursa bşb için aday gösterileceği söylenen başgan. Bursa da gürcü şehri olacak yarrağı yedik.
Bursa'nın yeni Belediye Başkanı.

https://www.ntv.com.tr/tu...as,VAqJhE_hw06Qtd9SZYm1mQ
Srebrenica Şehit Anneleri Derneği adında bir derneğin olduğunu bana öğreten başkandır. bosna hersek ile sürekli temasta olup oradaki insanlarımızı yalnız bırakmadığını biliyordum da, Srebrenica Anneleri'nin de yanında olduğunu görmek çok güzel.
bursada değişiklikler yapacağı belliydi. BELEDiYE BÜROKRATLARI VE ŞiRKET GENEL MÜDÜRLERi, BUSKi YÖNETiCiLERiYLE BiR ARAYA GElip su ve ulaşımda indirim yapılmaya karar vermişler. Tebrik ediyorum valla kimse yapmadı şunu.
belediye başkanlığına büyük ihtimalle veda edecek. bunun kendi de farkında. altın ibrik olayı ve hayvanlara eziyet eden belediyecilerin videosunun sosyal medyada yayılması, üstüne 23 milyon liralık seçim alışverişi iddiası kredisini tüketti.
Bugüne kadar gelen belediyeler arasında en doğru işi bu abimiz yapmıştır. ilk önce halkın sesine kulak verdi, arkasından halkın isteğine yönelik hareket etti. Bunu Bursa'nın yönetimine geldi geleli uyguluyor ve aldığı oylardan fazlasını hak ediyor. Umarım bu seçimi de kazanır.
Son 12 yılda 5 kere yılın belediye başkanı ödülü aldı. Onunda dışına sayısız bütçe yönetimi, marka belediye tarzı ödülleri vardır. Bu ödülleri almasındaki başarısının en temelinde çok çalışkan biri olması yatıyor. Gelecekte yapacağı nice projeyle de daha çok ödül alacağına inanıyorum.
Kendisini çok eskiden beri tanırım. inegöl doğumlu olmasından ve bu alanda mobilyacılık yaptığından ötürü inegölde çok seveni vardı. tahmini 2004 2005 yıllarında da başkan seçildi. O dönemden bu döneme çok güzel işler ortaya koydu. Son dönemine kadar da inegöl'e ciddi yatırımlar yaptı. Şuanda Bursa Büyükşehir Belediyesi başkanı için aday oldu. Zaten şuanda bu görevi 2017 den beri devam ettiriyor ve inanıyorum ki önümüzdeki seçimlerde de devam ettirecek. Bursa'nın buna ihtiyacı var.
idölümdür kendisi her yıl yılın belediye başkanı seçiliyor e seçilmeyi haketmiyorda değil yaptıkları vizyonu geniş bir isim bu yılda bursa belediye başkan adayı oldu kendisi büyük şeyler başardı halkta yanında devam edeceğine gönlümden inanıyorum.
kaç yıl inegöl belediyesinde başkanlık yaptın sonra bu başkanlıgı bursa büyükşehir belediyesine taşıdın şimdi bursayı yeniden al ki kaldığımız yerden devam edelim.Bursaya hak ettiği değeri veren nadir insanlardan birisidir kendisi harcatmam bu insanı.
atanmış belediye başkanının karakutusu:

https://twitter.com/fethivacip?lang=en
Sağlık anlamında önemli işler yapmış, yüzlerce kız çocuğunu okutmuş Türkan saylan ile beraber uğur mumcu, bahriye Üçok ve Nazım Hikmet'i aşağılamış isimdir.

Önce kendi eski tweetlerine, sonra da saydığı ilk iki ismin fetö ile mücadelesine baksın.

Tanım: AKP'nin kalesi denebilecek Bursa'yı Mustafa Bozbey'e kaybederek imkansızı yakalamaya yakın bir belediye başkan adayı.
klasik yobaz, cahil islamcı parçasıdır.

çomar belediye başkanı olsa ne yazar, gene çomar işte.
soyadı heceleyerek söylendiğinde sıkıntı yaratan kişi.
tüm türevleri gibi sığ ve tipik bir ak troll, geçiniz.
o twitlerin sahibi olan birinin şu ülkede imam hatiplerin yakın gelecekte ülke için bir tehdit oluşturacağını ve buradan çıkan isimlerin hak etmedikleri kadroları işgal edeceklerini, dahası islamcı-amerikancı yapılanmaların ülke için nasıl bir tehlike haline geleceklerini 1990'ların başında öngören ve bu uğurda canından edilen gerçek atatürkçü değerli vatanseverlerimiz uğur mumcu'yu, bahriye üçok'u vatan bayrak düşmanı ilan etmesi beklenendir zaten.
"savaş açanlar" (!) mış. evet ben bunların tekelinde olan diyanete savaş açarım karşim.
Türkan saylan, uğur mumcu gibi insanların adını ağzına almadan önce gitsin o kirli ağzını yıkasın.
ak parti bursa büyük şehir belediye başkanı ve başkan adayı kısa zaman da güzel işler yaptı inegölde de güzel işler yaptı bursa ya daha faydası olacaktır.
Hakaret ettiği insanlar üzerinden reklamını yapan dangalak.
Masonların ipliğini pazara çıkarmış başgan.
nefret söylemleriyle bağnazlığını açığa vurarak kime oy verilmez dersi veren bursa büyükşehir belediye başkan adayı.

kısa süreli büyükşehir görevinde göze batan eksiklikleri: raylı ulaşımda yaptığı indirimi az yol gidince geri verilen parayı kısarak geri aldı, işin sonunda hiçbir şey değişmedi. akıllı dokunuş dediği babaları kaldırma hamlesi günü kurtarmak için yapılmış bir hamle, gelecek için de pek umut yok: bursa eskisi kadar yatırım alamıyor ve aktaş umut vermiyor. terminale bağlanacak tramvay hattını yer altına indiremedi. suya kaç seferdir indirim yapıyor ama biz o kadar büyük bir indirim göremiyoruz. otobüs ulaşımında düzelme yok, bazı hatlarda çektiğim acılardan nuri bilge ceylan filmi çıkar. trenler daha sık gelecekti, gelmedi (geceleri daha sık geliyor eyvallah ama vaat normal saatler içindi).

şunu da belirtmek gerekir ki bbelediyenin önceden kalan 1 milyar tl borcu var yani aktaş enkaz devralmıştır diyebiliriz. ancak enkazı büyütüyor mu yoksa düzeltiyor mu bilinmez. suya indirim dışında büyük bir icraatı aklıma gelmiyor, osmangazi belediyesinin icraatları aklıma geliyor. bu kafayla icraat yapsa da olmaz ya, neyse.
(bkz: alinur aktaş başlığındaki çözümlenemeyen 13 yazar)

adamlar aleni başlığa entry sıçmış.
"Bursaspor şampiyon olduysa ve kümede kaldıysa Trabzonsporumuzun sağlam duruşu ile olmuştur." Demiş, Bursa belediye başkanı adayı.
https://youtu.be/ANRgJYnmjrg
inegölü adam ettiğine hala inanmıyorum. Ayrıca çok keskin çizgileri var, oy kaybediyorsun yiğidim yapma.
bursa büyükşehir belediye başkanı olmuşsa bunu kesinlikle başarılı bir başkan olduğuna değil tamamen halkın akp'ye ve erdoğan'a olan sempatisinden dolayı kazandığını düşünüyorum. yoksa inegöl belediye başkanlığından koskoca büyükşehir belediye başkanlığı koltuğuna oturacak düzeyde vizyon sahibi birisi değil.
Minik bir farkla türkiyenin 4. Kalabalık ilinin seçim galibi. Tıpkı zeybekçi gibi, özhaseki gibi vizyonsuz bir eleman. Sayesinde akabenin oyu normaldekinin altına düşmüştür.
(bkz: 4ün 3ünü almak)
bursa'nın koyunları tarafından seçilmiş bir badem bıyıklı kripto.