bugün

Aziz Yıldırım'dan sonra Fenerbahçe'ye başkan olması gereken tek insandır.
ayrıca bugün doğum günüdür, iyiki doğmuş.
tek vasıfları kulak çınlatmak olan amına kodumun ezikleri tarafından eleştirilen fenerbahçeli güzel insan.

baba parası yiyormuş bi de. senin götündeki donu bile baban alıyordur lan daha allah ın ergeni.
--spoiler--
ben bir kişiyi işe alırken takım tutanlara önem veririm. çünkü taraftar olan birisi ekip çalışmasının ne olduğunu bilir.
--spoiler--
sinan engin:- yıldırım demirören in federasyon başkanlığını nasıl buluyorsunuz?
ali koç:+ daha bismillah demedi.

karizmatik cevaplara nadide örnekler sunmaya devam etmekte.
yaklaşan fb başkanlığı seçimleri öncesinde seçim turuna tv8'den başlamış yönetici. yaklaşık 3 saattir anlat anlat bitiremedi derdini.
--spoiler--
Ali Koç: "Alex, geçen gün hasta bir çocuğu ziyaret etti. Medyaya yansıtmadı, sosyal sorumluluk projelerine katılıyor."
--spoiler--
--spoiler--
Ali Koç '' Aziz Yıldırımının Çok sevilmemesinin nedeni Medya ona istediğini yaptıramamıştır ''
--spoiler--
aziz yıldırım'ın sevilmemesinin nedeni olarak "medya ona istediğini yaptıramamıştır" demiş kişi.

ama aziz yıldırım medyaya istediğini yaptırmış, transfer haberleri, manşetler falan... okuduk bunları hep. okumadık mı? bir de yıllardır biz "passat medyası" dediğimiz bir grup var ki hiç sormayın...

bir de demiş ki bu muhterem şike olayı konusunda; "hadi trabzonspor'u anlıyorum.. talebi net en azından.. ama galatasaray'ın konumunu anlamıyorum.." buyurmuş. hacer lube ayar'da twitter'dan yazmış...

cevap verelim o zaman; cemal nalga olayında "takipçisiyiz" diye fenerbahçe.org'dan yazı yazan kulübün yöneticisi değil mi bu arkadaş? kaldı ki o olayın ne olduğu belli, galatasaray kulübü basketbol şubesinde suçlu suçsuz yöneticilerin ipini çekti! sizin ne haddinizeydi o olayın takipçisi olmak? kaldı ki bu şike olayında tüm ülke takımlarının uefa tarafından avrupadan men cezası gündemde...

not: ulan yazmayayım yazmayayım diyorum ama zorla yazdırıyorlar! insanı zıvanadan çıkarıyorlar!

edit: ayrıca, şu yazdıklarımı biri yalanlasın "ulan arshil haksızsın, nedeni şu şu şu" desin, bir daha bu konuda bir şey yazarsam şerefsizim.
"Benim hayat felsefem; önce vatan‚ ailem‚ Fenerbahçe"

demiş kişi.

adam ya vallaha adam.

her kulüp şöyle bir tane adama sahip olsa olay falan kalmaz.

edit: yazık lan tabi. kendilerine bu kadar bağlı yöneticileri olmayanlar nasıl da kuduruyorlar.

birine botokslu aysel, birine tüpçü.

zavallılar sizi.
Hayat felsefesini gözden geçirmesi gereken kişi.
ergen triplerindeki adam.
alternatif cumhuriyetin 3.padişahı..
1.aziz yıldırım
2.nihat özdemir
3.ali koç
severek izliyoruz...
fenerbahçe'li olmak ne güzel bir şey diyoruz ya inanmayan ali koç'a baksın.
görsel
fenerbahçe yönetim kurulunda mutlaka bulunması lazım gelen mükemmel şahsiyet.
g.tünü kaldırmak gibi olmasın ama kendisi türkiye nin en yakışıklı adamıdır.

edit: fanatik galatasaraylıyım.
hem fenerbahçeli, hem yöneticisi, hem de taş gibi bir adam. bakın koçgillerden olmasını saymıyorum bile. allahın boş vaktine denk gelmiş.

edit: evliymiş lan. o halde yıkıl incikcincik
yakışıklı, karizmatik, iyi aile babası, gerçek fenerbahçeli, çalışanına tepeden bakmayan, taraftarına tepeden bakmayan beyefendi kişilik.
ailesinin baskisi ile yonetimden ayrilan fenerbahceli.
olmayacak olması üzücüdür.
üzücüdür. büyük bir ismi fenerbahçe yönetimi kaybeder. bu adam gecesini gündüzünü takıma verdi neden gidiyor anlayamadım. gerçekten üzücüdür.
gece saat 01.30'a kadar kendisini ikna çabaları sürmüş ama başarılı olunamamış. zaten koç ailesi de yeniden yönetici olmasına pek sıcak bakmıyordu. yeni listede yer almasa da, kulübe katkılarının devam edeceğini düşünüyorum.
Hizmetleri yine de devam edecek ve sadece yönetimden ayrılmış yönetici.
kaçmıştır, aile serveti herşeyden önemli tabi.
ailevi nedenlerle yönetimden ayrılmasına rağmen 'param fenerbahçe'nin emrinde' tarzı açıklama yapmış kişi.