bugün

Benimde sahip olduğum, Ay çocuk adlı kitabın yazarıdır ayrıca.
kendisi kişinin istediği şey olmasını ve istediği şeyi yapmasını öğütler.kitaplarında müritlerine onların dahil oldukları şeyin herkese açık olmadığını ve kendilerinin özel ve üst bir azınlık olduklarını söyler. günah diye bir şey yoktur ona göre ve istekler elde edilmelidir kara büyü tarifleri bile vardır kitapta. tabi yapılmamalıdır. vicdan meselesi birazda.
Nasıl bi manyaktır bilinmez.
jimmy page'nin ruhunu sattığı iddia edilir bu adama, ne kadar doğrudur bilinmez.
(bkz: aleister ataturk crowley)
cehennemin krali, viski sever demon. supernatural izleme nedeni.
satanic maji kurucularından, modern satanizmin temel taşlarından birisidir. ökült örgütlerce majinin kötü çocuğu olarak anılmıştır. ayrıca george w bush'un anne tarafından dedesi olmaktadır.
tanışmak istediğim ender insanlardan biri.

keşke çağında yaşama fırsatım olsaydı. kendisine soracak çok şeyim var.
son peygamber.
modern satanizmin kurucularından, 33. derece mason kişisi. Çok enteresan ve ürkünÇ bir karakter.
bir ay önce bir kitapta okumuştum, dün bir filmde gecti ismi, sürekli kızıl kadınlara olan tutkunluğunun yanı sıra ibne ve fahişelerle açık acık sevişip aynı zamanda eşcinsel duyumları da bulunmaktadır, oğlunun adına atatürk koymuştur.

tarihin en gizemli adamlarından biri olarak geçmektedir, ve her dince çok günahkardır.
sıklıkla herhangi bir ben olmadığı hissine kapılırım; bizler sadece başka bir şeyin kendini ifade etmesine aracıyız; kendimiz hakkında düşündüğümüzde ise sadece bir düşün kurbanları oluyoruz.

Boş bir adam değildir kesinlikle.
kendisi hur masondur. kendisi gibi hur mason olan ataturk' e saygisindan dolayi cocuguna ismini vermistir.

aleister crowley: http://www.mastermason.com/luxocculta/forbidde.htm

mustafa kemal ataturk : https://belgelerlegercekt...-koynunda-belge.jpg?w=593

edit: safi bilgi olan entry neden eksilenir ki? kabullenin bazi gercekleri gencler 21. yy bitiyo amk.
en çok bilinen kitabı the book of lies'da dahi şeytani öğretilerden, gizli ilimlerden çok sex magick kıssaları adı altında nekrofiliye yer veren sapkın bir şarlatan. Sahte majisyen kimliğinin ve bu imajla verdiği eserlerin gerçek okültizmle hatta spiritüal satanizmle hiçbir bağı yoktur.

misanthropic luciferian order tarikatınca aleister crowley'nin bir yalancı olarak tanımlanmasının en büyük nedeni crowley'ce kaleme alınan bir çok eserin, nekrofili kavramını, nekromansiyle alakalı babil orijinli geleneksel evokasyon yöntemleri üzerinden kutsaliyet atfederek satanizm içerisinde meşrulaştırmasına zemin hazırlaması durumundandır.
Bir buyucu.

Ay korkunc.
Ozzy Osbourne'ün kendisini gömdüğü Mr. Crowley diye şarkısı vardır. Mükemmeldir, dünyanın en iyi Metal şarkısıdır.
kendisiyle ilgili bir belgesel ya da vidyoydu izledim ama hatırlayamıyorum bir türlü o vidyoyu! belgeselde, kökünü deccal'in köküyle bir tuttuğu ve deccal'in kökünün de Mısır'a ve Firavun'un soyunan dayandırdığı için Mısır'a gezi düzenleyerek burda bir sürü mistik ayin yapmıştır.birçok heavy metal müzik grubu kendi adına müzik bile yapmışlardır. annesi bile bu adama(!) şeytan lakabını verdiyse -hristiyanlığın geleneklerine karşı geldiği için- artık ne kadar da gizemli biri olduğunu saptamak zor değil! bir de Atatürk meselesi var orası daha çok gizemli!
Kanlı ocak adlı romanda adı geçen düşünür.
Gelmiş geçmiş en büyük düşünür.
ökültist, dağcı, şair, yazar, satranç ustası, tarotist, yogi ve gizli ajan* olmakla birlikte kara büyücü değildir. kara büyünün ne olduğu hakkında gram fikri olmayan kişiler tarafından kendisine, yol'un sol el tarafına** daha yakın gözüktüğünden dolayı bu sözde "paye" yakıştırılmıştır.

crowley hakkında pekçok şey denilebilir. kimileri bir şarlatan olduğunu iddia eder, kimileri ise yeni bir çağın gelişini tebliğ eden büyük bir inisiye olduğundan dem vurur.

demonoloji konusunda müthiş bir birikimi ve pratiği olsa da, kendisine satanist diyenleri görse muhtemelen güler idi ki bunu aklamak vesair için söylemiyorum zira bana soracak olursanız ruhani satanist olmanıza yönelik bir iddia illa kendinizi aklamanızı gerektirecek bir şey değildir. aleister crowley'nin ise ruhani bir sanatistten veyahut bir lusiferyandan ziyade söz konusu arketipin insanlık tarihindeki özgür düşünce ve bireysellik konusundaki önemini kavramış bir majisyen olduğunu söylemek daha doğru olur.

mamafih, genel olarak hem thelema'daki bazı ritüeller, hem bir takım şiirleri, hem de demonoloji konusundaki bu güçlü yatırımları dolayısıyla crowley'i satanist olarak görenlerin sayısı az değildir.

modern wicca'nın kurucusu gerald gardner'a, wiccan ritüellerini hazırlaması konusunda büyük bir yardım sağlamış olsa dahi ki gardner'a ait olduğu iddia edilen ancak crowley olmasa belki de asla var olamayacak modern cadılık öğretisi wiccanlık, ne yazık ki zaman içerisinde ruhunu yitirmiş ve kadimliğe yapılan sözde bir dönüşün "cool" olduğuna inanmış ve new-age sistemler tarafından beyinleri yıkanmış ergenlerce istila edilmiştir.

burada crowley'i suçlamak mümkün değil çünkü wiccan disiplininin altını oyanlar kendisi hakkında çok bir şey bilmez. bu sebeptendir ki crowley'nin thelema felsefesi, en azından türkiye'de bu tarz kişilerin toplandığı bir yer haline gelmekten korunmuştur.

son olarak, crowley'nin thoth adlı müthiş tarot destesi altında imzası olduğunu da söylemek gerekir. geleneksel arcana'ya kıyasla çok daha aleni kabalistik konotasyonları ve sembolizmi içeren bu deste, tarot çalışacak birinin ulaşabileceği en uç noktalardan biri olduğundan dolayı yeni başlayanlara kesinlikle önerilmez. destenin, enerjetik açıdan fazlasıyla yüksek oluşu bu önermeme durumunun bir başka sebebidir, crowley'nin oluşturduğu thoth tarot, naçizane fikrimce, ancak ve ancak simya, kabala ve astroloji gibi disiplinlerin en az ikisi üzerinde belirgin bir hakimiyet sağlamış kişilerin üzerinde çalışabileceği bir destedir.

zira aleister crowley, hayatının büyük bir kısmını bu disiplinler üzerinde ustalaşarak geçirmiştir.
hayatta iken "yaşayan en "wicked" insan" ünvanına sahip kişi.

the beatles adına şarkı yapmış, jimmy page evini satınalmıştır. okult dünyada yeri ve önemi ilk 3'e girer.
modern satanizmin kurucusu olan ingiliz okültist. sanılanın aksine lavey değildir. Dağcı, satranç oyuncusu, yazar, şairdir. tam bir kadın düşkünüdür. sayısız metresi olmuştur. uyuşturucu partilerine, seks partilerine katıldığı bilinmektedir. kanlı ayinler de yapmıştır. annesi onu küçükken the beast lakabıyla çağırırmış. the book of the law kitabını, Mısır'da seyahat ederken sıradışı bir yaratığın ona yazdırdığı söylenmektedir. ozzy osbourne, mr. Crowley şarkısını ona adamıştır. jimmy Page de oturduğu şatoyu satın almıştır. Dünyanın en kötü insanı lakabıyla anılır. hayattayken pek çok kere dışlanmıştır. kendisi bir Atatürk hayranıdır. Atatürk için şiir yazmıştır. oğluna Atatürk ismini koymuştur. Altın şafak cemiyeti'ne üyedir. kendisinin büyü falan yaptığı bilinir. ölmeden önce doktoruna, "ben öldükten bir gün sonra öleceksin" demiştir ve doktor ölmüştür. ilginç bir adamdır vesselam.
(bkz: pabucumun satanisti)