bugün

sözlükte daha yaratıcı nickler gördükçe pişmanlıktan kuduracak yazardır. Nickini değiştirmek ister ancak imkansızdır. Kaderine razı olmalıdır.
(bkz: bu benim lan)
aklımda çok güzel bir fikir vardı ama moderasyon restini çekti dımdızlak kaldım.
asla yaşamayacağımı düşündüğüm pişmanlıktır.
edit: tahminimce ''dj yarali'' benzeri bir nicke sahip olan yazar tarafından hunharca eksilendim.
asla yaşamayacağım durumdur. Zira ben de bilirdim bam telinde zıplayan palyaço şeklinde nick almayı.
güzel bir yazar ismi olabilir.
(bkz: nickini sikeyim sana bir şey olmasın)
Ben de dahilim bu güruha.

"Dur bir deniyim şu nicki olur da iyi bir isim gelirse aklıma değiştiririm belki. " diyen kafam sağolsun. Değişmiyormuş.
benim gibi birine daha erkeksi bir nick gidermiş aslında.
ayran homojen miydi heterojen mi lan acaba. unuttum.
son pişmanlığın fayda etmediğini öğrenmesi gereken yazardır.
(bkz: yaz beni panpa)
ileride nickini değiştirmek isteyecek olan yazardır.
kesinlikle ecellizz. * zira herkes feminen olduğunu söylüyor.. hatta adımın da ece olduğunu sanıyorlar lan.. off.. sonra düşünüp düşünüp gözlerim dalıyor böyle yakınlara.. *
not: söylemekte yarar var; ece ve llizz olarak düşünmeyin. ecell ve izz. *
ben üzerime alınmıyorum bu başlığı, gayette memnunum, ancak memnun olmayanlar için yüce sözlük federasy yok moderasyonu bir aparat geliştirseler olmaz mı ? sözlük hayatınız boyunca bir defa nick değiştirme hakkınız var deseler. * ne süper olur la.
mevcut durum. zarpushka ne amk. privet ?
(bkz: çok yalnızım sözlük)
adı soyadı şeklinde alınan nickler bunlara örnek olabiler.
mesela ben. nickimi her gördüğümde şey ayrı yazılır nidaları beynimi şişirmekte ey sözlük yazarları çok pişmanım yaptığım yazım yanlışı yüzünden hadi onu geçtim ne absürt bir nicktir bu ya keşke değişim şansı olsa.
son pişmanlığın fayda etmeyeceği durumda bulunan yazarlardır.

amına koyim tavuklupasta ne lan !
benim o. artık robin söderlingi takip bile etmiyorum neymiş nolmuş diye.
bu nicki alırken nasıl bir kafadaydım bilmiyorum ne düşündüm hiç bir fikrim yok o kadar yazdıktan sonra cayamadım da yeni bir nick almaya da üşendim.yapcak birşey yok dostlar beni de böyle kabul etceksiniz artık.
benim olmadığım bir yazar grubunun herhangi elemanı.ben nickimden memnunum,ileride sahte kimlik ve pasaport çıkarırsam adım da belli.yalarin.
kesinlikle ben değilim. Abi bi kere çok mistik bir nickim var. Şu an pmlerimin beşte biri nickinin hikayesi ne diye soruyor. memnunum nickimden.
her türlü siker bi nickim olduğu için yakından uzaktan alakam olmayan yazardır.

aga hem irlandaliyim hem de içerdeyim mis.*
Ben değilim. Hiçbir zaman da olmayacağım sanırım.