bugün

güvenip de her hangi emanet verilemez yazardır.

düşünsenize verdiniz, pişman oldu bu gidip verdiğiniz şeyi harcadı filan. aman diyeyim aman.
dahil olduğumdur. geyik olsun diye nick alınmıştır fakat klozet fırçasının çekilen sifon kadar değeri yoktur aslında.
benim'di o. zaten hesabımı sildirdim. olan cağnım 7 yıla oldu.
benimdir. Her nicki denemem sonucunda ve kabul etmemesi sonucunda birden sinirlenip bu nicki yazınca hemen kabul etmesidir. Ve sonra pişman olunmuştur, ama artık iş işten geçmiştir...
Bi de çizgi filmi varmış bunun. * * *
(bkz: uzay kovboyu)
kenan ışığın gazına geldim valla.
aklıma daha güzelleri gelmiyor değil keşke yaratıcılığımın doruklarındayken alsaydım nickimi.
(bkz: biri bana seslenmiş)
keske bu nicki degil de bas harflerini alsaymısım, hem anlasılmaz olurdu hem de sözlüge girerken kolay olurdu. *
nick almadan önce alınabilecek nickler şeklinde bir liste çıkartılıp arasından en güzelinin bir arkadaş ortamında oylamaya sunulması gerekir. tabi bunun için zevkli arkadaşlara sahip olmak şart.
kesinlikle benim o, zamanında hıyar gibi nick almadan daldım sözlüğe.
trollük yapmaya gelirken almıştım. vazgeçtim yinede sadece biraz halliceyim.
küçükken aldığı için pişman olan yazardır. seçtiği nick iğrençtir.
Ben değilim. Hiçbir zaman da olmayacağım sanırım.
her türlü siker bi nickim olduğu için yakından uzaktan alakam olmayan yazardır.

aga hem irlandaliyim hem de içerdeyim mis.*
kesinlikle ben değilim. Abi bi kere çok mistik bir nickim var. Şu an pmlerimin beşte biri nickinin hikayesi ne diye soruyor. memnunum nickimden.
benim olmadığım bir yazar grubunun herhangi elemanı.ben nickimden memnunum,ileride sahte kimlik ve pasaport çıkarırsam adım da belli.yalarin.
bu nicki alırken nasıl bir kafadaydım bilmiyorum ne düşündüm hiç bir fikrim yok o kadar yazdıktan sonra cayamadım da yeni bir nick almaya da üşendim.yapcak birşey yok dostlar beni de böyle kabul etceksiniz artık.
benim o. artık robin söderlingi takip bile etmiyorum neymiş nolmuş diye.
son pişmanlığın fayda etmeyeceği durumda bulunan yazarlardır.

amına koyim tavuklupasta ne lan !
mesela ben. nickimi her gördüğümde şey ayrı yazılır nidaları beynimi şişirmekte ey sözlük yazarları çok pişmanım yaptığım yazım yanlışı yüzünden hadi onu geçtim ne absürt bir nicktir bu ya keşke değişim şansı olsa.
adı soyadı şeklinde alınan nickler bunlara örnek olabiler.
(bkz: çok yalnızım sözlük)
mevcut durum. zarpushka ne amk. privet ?
ben üzerime alınmıyorum bu başlığı, gayette memnunum, ancak memnun olmayanlar için yüce sözlük federasy yok moderasyonu bir aparat geliştirseler olmaz mı ? sözlük hayatınız boyunca bir defa nick değiştirme hakkınız var deseler. * ne süper olur la.
güncel Önemli Başlıklar