entry'ler (273)

hepimiz ermeniyiz

günümüz dünyasında insan olabilmektir herşey. ermeni olmuş, kürt olmuş veya türk olmuş neyin önemi varki insan olamadıktan sonra.

konuşanlar listesi

susturulmaya çalışılan bir nesil yetiştirilme amacı güder. bilinçaltınıza kazarlar bunu. emperyalizme,kapitalizme karşı susan ve sesini çıkarmayan bir öğrenci nesli yetişir.

şakirtlerin facebook profil fotoğrafları

kendisini çirkin hisseden kız resimleri genelde gül resimleri ve arapça allah yazılı resimlerdir. erkeklerde ise genelde silah ve araba resimleri bulunur. kadınlar kendilerini burada ortaya koymuş.

23 ekim 2011 van depremi

van depremi ilahi adeletse eğer; adeletinizkim dünya!!!

türkiye nin en yaşanabilir illeri

her tarafı bir cennet köşesi değerini bilene tabi.

yaran facebook iletileri

yiyemiyecegin s*kin altina yatilmaz, usain bolt'a pandik atip kacilmaz...

dolmuşta cam açma sorunu

çoğu zaman yanınızdakilerin suratına dirsek darbesiyle sonuçlanan eylem. hele ki açamazsanız rezil oldunuz demektir. bence hiç kalkışmamak daha mantıklıdır o işe.

yaran facebook yorumları

birisi marion bartoli'ye aşık olmuş. durum vahim arkadaşlar.

sahurda behzat ç tarafından uyandırılmak

"la bi kalk la, la bi kalk a.q"

taraf gazetesi yavşaklığı

taraf gazetesi ordu komutanlarıyla resmen dalga geçmiştir. türk ordusunun eski komutanlarıyla dalga geçme cesaretini nerede buldukları merak konusudur. gerçi adı üstünde taraf gazetesidir. kimin tarafında olduklarıda açıkca bellidir.
http://www.dipnot.tv/9412...ha-karpuz-kesecektik.aspx

bisiklet yolu

türkiye'de olmasını istediğim ama sadece hayalden ibaret olan yol. türk halkı için en azından.

aldığı nickten pişman olan yazar

son pişmanlığın fayda etmediğini öğrenmesi gereken yazardır.

her gün 2 entry giren yazar

az ama öz entry giren yazardır.

sabri nin casillas a frikik golü atması

(bkz: kıyamet alametleri)

ateist

allah'ın var olmadığını savunarak belli bir çaba içine giren topluluktur. zira onların düşüncesine göre "tanrı yoktur" derler ama tanrı'nın var olmadığını ispat etmeye çalışırlar. şimdi soruyorum onlara size göre var olmayan bir şeyin neden bu kadar ispatının peşindesiniz?

coffee

nickindende anlaşıldığı gibi kahverengi bir teni olan, sanki latin amerika'dan göç etmiş sanıcağınız yazar arkadaşımızdır. ayrıca izcidir efendim kendileri.

rock n coke 2011

festival tam anlamıyla cehenneme dönüştü diyebilirim. bunun birinci sebebi havanın aşırı derecede sıcak olması, ikincisi ise organizasyonun kötü olması. festivale izci gönüllüsü olarak katıldım. keşke katılmasaydım dedim. ayrıca coca cola bu kadar cimride olunmaz diyorum. kendi çalıştırdığı görevlilere bile günde 1 adet kola hakkı tanıyorsunuz. sizi tebrik ediyorum. ha bu arada tuvalet sistemi berbattı. insanlığımdan utandım diyebilirim. açık duş yeri yapmışsınız 10.000 kişinin katıldığı festivale ama 8 kişi aynı anda duş alabiliyor. sanırım sadece bu bile organizasyonun ne denli yetersiz olduğunu gösterebilir.

atatürk ün akıl almaz sözleri

bunların içinde en etkileyici ve şevklendirici söz, askerlerine sarf ettiği şu sözdür ; "ben size savaşmayı değil ölmeyi emrediyorum"

atatürk e hakaret suç hz muhammed e serbest

siz inanıyor musunuz hz.muhammed'e hakeret eden insanın cezasız kalacağını? onun cezası burada verilmeyeceği içindir bu ayrımcılık belki.

koyun coplamak

ergen esprilerindendir. özellikle lise çağındaki çocukların ağzından sürekli duymaktayız. liseli sürç-i lisan etti.