bugün

Bende çoğunuz gibi çıkıp gitmek diye düşünüyorum ama bazı öyle duygusuz insanlar var ki bu umurlarında olmuyor. Gerçi ben o kadar duygusuz bir insanla neden çıkıyım ki?
erkeğin tanrı olduğu dünyada aldatan kadının alacağı cezadır. Sanki kadına ceza verme yetkiniz varmış gibi. Hadi var diyelim, siz yüzsüz orospu çocuklarısınız çünkü anneniz biraz doğru bir kadın olsa size penisiniz var diye tapmaz, egonuzu törpülerdi. Törpülememiş ve sizin gibi orospuları başımıza sarmış. Öyle anneye saygı duymam. Evet konuya geliyorum. Siz aldatınca illa bir bahane var. Ya tek gecelik dersiniz, ya kadın bana yetemiyordu diyerek kadını aşağılarsınız ve kadının sessizce gitmesini istersiniz. Ama kadın aldatınca durum bu değil illa bir ceza vermeliyiz çünkü sikimiz var ve bu bizi tanrı yapıyor. Ya döveriz, ya öldürürüz. Kadın aldatırsa öyle ucuz yırtamaz. Hele bir de sizin yönteminiz gibi erkek bana yetemiyordu muhabbeti yaparsa işkenceyle öldürürsünüz. Umarım hepiniz boynuzlanır ama farkedemezsiniz. Zihniyetinize tüküreyim yine ülkeden soğuttunuz. Sakin değilim.
onu bir daha hiç affetmemek.
Neden ceza? Neyin cezası?

Aldatmak bir suç mu?

Aldatmak tam olarak ne?

Bir bakış mı, bir düşünce mi, bir öpücük mü, sevişmek mi? Hepsi mi?

Bir bakış yüzünden insan öldürmek doğru mu?

Her sevişme his barındırır mı?

Aldatmak manevi midir yoksa fizik mi?

Aldatan bir kadın aldatan erkeğe eşit mi?

Aldatmak aşık olmamak mıdır?

Asıl suç sevmemiş olmak mı yoksa yalancı olmak mı?

Aldatmak suçsa hukukta cezasının olması gerekmez mi?

Adalet gerçekten adil mi?

Gelecek sene bu vakitlere dek böyle devam edebilirim. Ben sadece "sessiz sedasız terk edip daha fazla zaman kaybetmemek" demeyi seçiyorum.
aldatan kadına verilebilecek '' en iyi '' ceza denmek istenmiştir muhtemelen. sizin türkçe öğretmeninizin amına koyum.
Bi kadına bi erkek ceza veremez aynı şekilde bi erkeğe de kadın. Ha bi taraf büyük hata yapat işte o zaman hiç bi şekilde umursamazsın, kendi haline bırakırsın. Ne mutlu ki seviyesini, kalitesini ve karakterini tanıdın, farkına vardın.
Aldatan erkeğe ne yapılıyorsa o yapılır. Sessizce çekilip gidilir yada şans verilir.
sessizce gitmek.
Aldatma sebebi eğer cinsel tatminsizlik ise cezası bellidir: (bkz: Orgy)
Yapmıştır bir kere salla boş ver unut gitsin hatunu ama eğer unutamıyorsan o zaman geçmiş olsun.
Herhalde öldürmek olurdu. Başka daha kötü bir ceza gelmiyor aklıma.
hayatınızdan siktir edin. haklı iken haksız duruma düşmeye gerek yok. erdemli bir insan gibi davranın ve merak etmeyin bu hayat adaleti kendisi sağlıyor. sizin ahınız, onun başına büyük işler açmaya yetecek.
Japon adetidir.

Yere çömelmiş karının etrafında köyün erkekleri halka yapar ve afedersiniz suratına boşalırlar.
kadir inanır bakışının ardından, götünü dönüp gitmek.. sonrasında susmak...
nasıl bir kadın olduğunu gösterdiği için teşekkür edip hiç bir şey olmamış gibi yola devam etmektir.
yüzüne yarım ağızla gülümseyip; hiçbir şey demeden arkanıza dönüp gitmek.
en yakın arkadaşına veya varsa kız kardeşine falan atlamak.
aldatan kadına hiçbir şekilde ders veya ceza veremezsin kendimizi kandırmayalım. Senin yapacağın herhangi bi hareket kadının sikinde olsa zaten seni aldatmaz. Çekiniz gidiniz unutmaya bakınız.
başka bir dişiyle seks videonu 105 ekran hd televizyonda son ses izletmek...
Kızgın demir mi sokmamışlar baldıza mı atlamamışlar ama yeterince kötü değil daha çok kan daha çok vahşet istiyorum.
çimento dökmek.
aldatan kadına ceza vermeye gerek yok,çünkü sen zaten ya hiç sevilmemişsin ya da onu o kadar itmiş ve cezalandırmışsın ki kadın huzuru başkasında bulmuş.ruhu orospu kadınları cümlemin dışında tutuyorum tabiki.
(bkz: vajinayı kızgın demirle dağlamak)
(bkz: sadrazam lutfi paşa)
bizzat yasanmıştır.
kadın her şeye alışır azizim hiç bir şey bir süre sonra ona ceza olarak gelmez.
(bkz: Kazığa oturtmak)