bugün

aldatmanın cinsiyeti yoktur. bence ceza vermeye gerekte yoktur. bununla kaybedeceğiniz zamanı kendi yaralarınızı sarmak için harcayın... belki çok klasik olucak ama "dünya bir gündür oda bugündür" ve unutmayın ki bugün geri kalan hayatınızın ilk günüdür...

her yeni başlangıç ise yeni bir umuttur...
tek kelimeyle terketmektir.
aldatan erkeği neremize koyacağız sorusunu akıllara getirir.
bazen en kötü ceza sessizçe çekip gitmektir.kaybettiklerini anlayacaktır kadın geçen günlerin ondan neleri alıp götürdüğünü sorgularken,çektiği sigara dumanında.
(not:zamanında aldatıldım ordan biliyorum)
bir kadına verilebilecek en büyük ders, susmak ve hiç düşünmeden arkanızı dönüp, oradan uzaklaşmaktır. böyle bir durum karşısında o'nunla tartışırsanız kıymete binecektir. sizi aldatmayı göze almış olan bu zaniye artığına değer verdiğinizi ve yaşamış olduğunuz elim durum karşısında kahrolduğunuzu hissetirirseniz de, içten içe haz duyacak ve o kıymetli kezban götüne ekstra paha biçerek, numunelik olduğunu zannettiği rutubetli amcığını kaşıkçı elması'yla bir tutacaktır, ve dahi; narsistleşecek ve bencilleşecektir. "göte göt gibi davranmak" deyimini uygulamak naçizane tavsiyem olmakla beraber, böyle insan küsüratlarını hayatınızda bir saniye bile tutmamanız da size artı değer katacak ve içsel olarak ferahlatacaktır.

kadına, sevdiğiniz bu insana değer verin ve yüceltin. ama sizi aldatan kişiye ise, amiyane tabir ile siktiri çekin!
ve bunu, sessiz sedasız yapın. anlayacaktır.
Aldatan erkege verilecek ceza ile ayni olmalidir.
aldatan kadına verilebilecek '' en iyi '' ceza denmek istenmiştir muhtemelen. sizin türkçe öğretmeninizin amına koyum.
öncelikle; özet geç piç.
en kötü ceza olarak da, arkanı dönüp gitmektir. aldatmak kadına özgüdür. çünkü erkek kadından cesaret alıp yapar bunu. her zaman bu önemli detayı unutmayın. dolayısıyla aldattığı kişiye bir şey yapmayın. kız orospuymuş ki, kadın onu ayartmış. ama kadına da arkanızı dönün. ceza 1800 lü yıllarda kaldı. şimdi bunu eve davet edip, oturma odasında boğazını kesip, cesedini parçalara ayırıp göle attıktan sonra, ismine bir uçak bileti alıp onun kılığında başka birisini şehir dışında uçurup polisin ailesinin dikkatini başka yöne çekip, o sırada da sizde brezilya ya uçup, orada 1,75 boyunda esmer bomba brezilyalı bir çiçekçi kızla tanışıp sahil kentinde evlenip yaşasanız ne olacak? hayır yani değer mi?
Güzel bir akşam yemeğinden sonra Aldattığı yerlerine beton dökmektir.
tumuyle iliskiyi kesmek. Ceza vermek icin enerji harcamaniz gerekir. Bunu haketmezler. Telefonu silip, dijital ortamdan bloklayip hayatiniza devam edin.

Ceza ve intikam arasindaki fark, cezanin rehabilite etme amaci tasimasidir. Yani bir duzelme amaci gutmek gerekir. Bunu yapan insanlar iflah olmazlar. Karaktersiz ve bencil kimseler olurlar. Ceza vermek bu sebeple zaman kaybidir. Intikam icin bir sey diyemiyorum, iliskinin dinamigina ve yapilan orospu cocuklugunun buyuklugune gore gerekli olabilir de, olmayabilir de. Bana gore ogrenildigi an komple ignore edip sallayin gitsin.
oscar wilde:
bir kadın sevdiği erkeği başka bir kadının mutlu ettiğini görmektense onun can çekiştiğini görmeyi tercih eder.

ama en asili çekip gitmektir tabii...
nasıl bir kadın olduğunu gösterdiği için teşekkür edip hiç bir şey olmamış gibi yola devam etmektir.
Neden ceza? Neyin cezası?

Aldatmak bir suç mu?

Aldatmak tam olarak ne?

Bir bakış mı, bir düşünce mi, bir öpücük mü, sevişmek mi? Hepsi mi?

Bir bakış yüzünden insan öldürmek doğru mu?

Her sevişme his barındırır mı?

Aldatmak manevi midir yoksa fizik mi?

Aldatan bir kadın aldatan erkeğe eşit mi?

Aldatmak aşık olmamak mıdır?

Asıl suç sevmemiş olmak mı yoksa yalancı olmak mı?

Aldatmak suçsa hukukta cezasının olması gerekmez mi?

Adalet gerçekten adil mi?

Gelecek sene bu vakitlere dek böyle devam edebilirim. Ben sadece "sessiz sedasız terk edip daha fazla zaman kaybetmemek" demeyi seçiyorum.
sessizce çekip gitmektir galiba.zaman geçtikçe o yaptığının farkına varır zaten.
efendim nasıl aldatırsa aldatsın ister küçük bir yalan olsun ister ihanet arkanıza bakmadan uzaklaşılması gerekir. çünkü bir kere aldatan yine aldatır. artık onun kanına o zehir bulaşmıştır.