bugün

chp mitinginde açılan, ke mal k.'nın bayılarak okuduğu pankart.
ben insanları akp li chp li diye ayırmam diyen kılıçdaroğlu nun ne kadar samimi olduğunu ispatlayan pankart.
akp karşıtı olmama rağmen hiç tasvip etmediğim pankart. bu pankartla kendi halkına hakaret etmiş oluyorsun. akp' ye oy verip vermemiş olmaları kimseyi ilgilendirmez, ayrıca bu onları beyinsiz de yapmaz. ileri demokrasiden söz edilen bir ülkede insanlar siyasi tercihleri yüzünden, beyinsiz, gerici, ahlaksız ya da kafatasçı gibi damgalar yiyebiliyorsa, biz bu ülkede nasıl düşünce özgürlüğünden söz edeceğiz bilemiyorum. yanlışı varsa eleştir, ama asla hakaret etme. *
beyin var ama onu kullanamıyorsun diye terslenecek kişi söylemi.
son zamanlarda okuduğum en güzel cümledir.
akp ye ve akp lilere duyulan nefretin pankarta yansımış halidir.
beyin bedava diyen adamın chp li olduğunu anlamamızı sağlayan pankarttır.
akp ye oy atanları aşağılayan cümle. kemal kılıçdaroğlu'nun bunu bayılarak okumasıda herhangi akpli birisinin chp tarafına geçiş yapması ihtimalini azaltır. beyinsiz dediğin adam niye sana oy atsın insan bir düşünür. ayrıca ikinci entrye katılıyorum.
beynin var ama kuş kadar diye cevap verilesi kemalist beyanı.
hani chp li yada akp li diye ayırmazdı! Ne oldu kemal efendi ? mitingte bu pankartı okuyunca ağzın kulaklarındaydı!! şimdi akp ye oy verenleri beyinsiz diye ayırıyor musun? diye sormazlar mı adama!
chp nin aleyhine olacak bir şeye sebep olmuş pankart. bunu seçim meydanında okuyarak doğru yapmamıştır kemal kılıçdaroğlu. sevmesek de hakarete varmayan bir eleştiri yolu izlemek gerek.
be (bkz: ynim var ama kullanmıyorum)
açıkca söylenemeyen gerçeklerden bir tanesidir. bu laf edilmeden önce topluluk içindeyseniz önce bir etraf yoklanır, tabi kimsenin açık açık akp ye oy veriyorum dediğini hiç duymadım, bu yüzden çoğu zaman yoklama yapılmadan da söylenebilir.
aslında hakaret değil kendini haklı yere öven bir beyanattır. bir beynim var diyerek okuyorum, araştırıyorum, izliyorum ve görüyorum demek istemiştir. sadece boş vaatlere kanmadığını aksine çok bilinçli olduğunu en doğru şekilde ifade eden bir cümledir.
bir ara media markt'ın bilboardlara astırdığı saçma reklam sloganına benzettiğim pankart.
--spoiler--
Yaklaşan Genel Seçimlerle Birlikte Türk Dış Politikasında "Atara atar, gidere gider" sezonu açıldı.
zaytung
--spoiler--
alakaya maydonozdur.
(bkz: beyin bedava)
çalışmayan bir beyne sahip insan beyanı. var atta da var eşekte de var.
akp'lileri tümden beyinsiz ilan eden pankart. kılıçdaroğlu da bu pankartı beğenmiş. sağa gidip oy almadan bu adam nasıl iktidar olacak dersiniz? sağa gidecekse bu tip aşağılayıcı, dışlayıcı, kendinden olmayanı beyinsiz ilan eden ucubeleri onaylar bir tutum sergileyerek mi yapacak bunu? velhasıl, adam çabuk düşer tongaya, akp'li de partisine daha fazla sarılır ve kılıçdaroğlu %23-25 ile mutlu mesut geçinir gider.
milyonlarca insana ışık olması gereken söz.
'akp ye oy vermeyeceğim çünkü bir beynim var'ın altına 'var tamam da sana yetmiyor' yazılası pankart.
(#11919078).
düşünsem zaten akp'ye oy vermezdim demek ki düşünmüyorum. -cahil 2011.
yepyeni, hiç kullanılmamış, sahibinden satılık beyin.
saçma beyanat. yarası olan gocunur derler ama yok aga ben akp'ye oy vermesem de verenler adına yapılan saygısızlığa sessiz kalamam. sen kimsin de anayasa da tanınan seçme ve seçilme hakkını kullananan kişilere 'beyinsiz' diyorsun, hakaret ediyorsun. bunu gören genel başkan da beğendiğini söylüyor.

kılıçdaroğlu geçen gün izmir'de farklı bir chp göreceksiniz, eski chp gibi olmayacağız, özgürlükçü, demokrat bir chp olacağız diyordu. noldu kemal bey, ne değişti? hala halkı küçük görmeye devam ediyorsunuz, hala köylüyü, milletin efendisini küçük görüyorsunuz.. size %30 oy oranı hayal, hayal..

not: milliyetçiyim.