bugün

bu seçimlerdede halk tarafından durdurulmazlarsa.ülkede iç savaş başlatacak üçlüdür.
türkiyenin çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmasını sağlayan üçlüdür desemde inanmayın. mahkemeye çıkıp çok değerli zamanımı kaybedecek olmasam neler yazacam neler de işte...
çoğunlula sözklük içi entrylerim de kullandığım üçlü
abd akpye akp bdpye bdp pkkya pkk üstlerinin emrine göre ya bize ya komşularımıza saldırmaya mahkum.
orta doğu projesi diyoruz boş mu.
suriyede ortalığı karıştıranlar kimler türkmenleri öldürenler kimler bi bizdemi var bu pkk illeti. araştırın biraz la.
sayesinde apo barış elçisi. askere vur emri yok. sayesinde yasamanın bak şimdi anlamaz bu kıllar adalet ve hukuk sistemi
yürütmeye yani akpye bağlanmıştır oy çokluğu akp bdp iş birliği ile sağlanmıştır.
yolsuzluk olaylarının ardından apoş ta hapishanelerden gülene seslenmiştir. çarpıcı açıklamalar diye tayyibin satın alamadığı bir kaç yayın organında verilmiştir.

apo neden gülene sarar ?
bdp neden iktidar dururken chp ile uğraşır.
adamlar iktidar olamayacağının zaten farkında iktidarın gücüne güç katip dediklerini yaptırdıkları sürece no problem
tayyip barzani ile neden görüştü işte bunlar hep suriye politikası.
abd suriyeye giremediği için neden tayyibe yüklendi.
gönderilen yardımları yediniz mi ?
müslüman kardeşler adı altında insanlarımız iç savaşın süre geldiği suriyeye neden gider ?
hayır bizim millet et yemeyi sever e tabi yüksek vergilerden ota fazla alıştınız.
Ulkeyi bolmek icin ellerinden gelen her seyi yapan uclu.
öncelikle bir metin-ali- feyyaz değildir.
bu üçlü için söylenebilecek tek ortak şey ülkeye verdikleri zarardır.
zira bdp pkk sözcüsü görevi görür. akp din üzerinden yürür. pkk ise terör örgütüdürr açıklamaya gerek yok.*
biri ayakkabı kutusundan çıktı, biri dağdan indi, diğeri de hani bana hani bana dedi.
ülke elden gayette gidiyordur ama bir kürt halkı savunucusu bunu itiraf edecek değildir.
(bkz: Powerpuff Girls)
(bkz: bölücü)
bebeleri katledilen türk halkı burda ne oluyor o zaman denilesidir. apoyu yakalayan askerine ne oluyor.
tcsine andına ne oluyor bunlar sizin için basit değerler olabilir ama benim için değiller ayrıca ben ülkeyi bölmeye çalışanları kastederken sen olayı kürt halkına bağlamaya çalışarak mağdur edebiyatı yapmaktasın .
afedersin bir bayrak bir dil girmedi bi yerlerine o halkın sorun pkk ve onu kalkındıran akp amaçları da abdnin çıkarları.
sosyal çatlaklara sebep olan üçlüdür. toplumun örf ve geleneklerini bir kenara bırakıp yeni yeni adetler getirmeye çalışan üçlüdür. çoğu zaman facebook'da haklarında küfür, itham ve hakaret bulabileceğiniz üçlüdür. muhafazakar kürtlerin desteklemediği üçlüdür. numan kurtulmuş geçişiyle daha da güçlenen üçlüdür.
(bkz: ergenekon)
"Peki Pkk yi kurt sorununu nasil hallederiz?" sorusuna hic cevap veremeyen insanlari gozterir.
gözünü aç etrafına bak. kim askeri çekiyor vur emri gelmeden ateş edemiyor.
kim pkkyı terör örgütü olmaktan çıkarıp barzaniyle kürdistan nidaları atıyor kimin zamanında pkklılar meclise girebilmiş
kim apoyu barış elçisi kürtlerin liderin yerine koymuş.
kim pkklılara eyalet sistemi sözü vermiş tc yi andını kaldırmış kimin zamanında türk bayrağı göz altına alınma sebebi olmuşta kürdistan paççavrası serbest.
apoyu yakalayan komutan kumpasla içeri tıkılmış.
büyük orta doğu projesi nedir. eş başkanı kimdir.
tayyip neden ırağa suriyeye karşı abdnın yanındadır. neden bu ülkeleri zayıflatma sürecinde etkin rol oynamaktadır.
neden sigara bu kadar pahalı neden türkiye de 13 yaşındaki çocukların elinde bile uyuşturucu var.
bugün istanbulun ortasında apocular nasıl nida atabiliyor. saldırabiliyor.
cemaatle ne için kavga edildi dershaneler yerine özel okullar etüt merkezleri geçecekti.
peki kürtçe dil eğitim nerelere serbetleştirildi.
sen çocuğunu kürtçe dil eğitim veren bir özel okula gönderirmiydin ?
dersaneye gönderirdin kapatılırsa iyi bir eğitim için mecbursun.

özerklik mi alsalarda terör duracak mı ? sınırlarını genişletmek için haince saldırılarına devam etmeyecekler mi ?
bor rezervinde dünyada kaçıncı sıradayız ? doğudan petrol çıkıyor mu çıkmıyor mu ?
bu zenginliklerini itin eline vermeye mecbur musun ? başımızda meclisimiz de bölücüler yollarına durmadan devam ediyorken.
2023te türkiye şimdiki türkiye olacak mı ? zengin doğal kaynaklarımıza ulaşabilecek miyiz bölücülerle devam edersek.
(bkz: durun siz kardeşsiniz)
bir de usa olduğunda daltonları teşkil ederler.
türklüğün içine etmiş olan üçlü . insanı komünistten mhpliye dönüştüren üçlü insanlıktan vazgeçtiren üçlü.
nescafe 3u1 aradayi bile kiskandiracak kadar uyumludur.
güncel Önemli Başlıklar