bugün

Siyasetten anlamayan insanların başına gelen hadisedir. Gereken yalakalığı yapamamıştır. Yazıktır.
muhtemelen birilerinin götünü yalamaya yanaşmayan insanlardır. muhtemelen, onların istedikleri kalıpların içerisine girmeyenlerdir. zeka seviyesi bakımından, birilerinin götlerini yalayarak bir yerlere gelmiş insanlardan kat be kat üstündürler. siz işte sadece oturup kendi bulunduğunuz yerden baktığınız için, etrafınızda bulunan tüm göt yalayıcılarını yanınıza alıp, sizden uzakta kalanları, sizin gibi düşünmeyenleri siklemediğiniz için oturup havlarsınız böyle.

yavşak herifler. bir de bununla gurur duyuyorsunuz. bir de bunu övünebilecek bir malzeme yapıyorsunuz. ne tür yaratıklarsınız lan siz. sizin ilçe teşkilatlarınızın içinde yeteri kadar bulundum; ama o göt yalayıcılarını, o dönen pislikleri görünce miğdem bulandı. uzaklaştım. evet işsiz de kaldım. öünkü o partinin içerisinde bulunmamak, işsiz kalmayı gerektiriyordu. sizin, bu ülkeyi boka çeviren ergenokonculardan hiç bir farkınız yok sevgili göt yalayıcıları.
siyasi parti olduğu halde iş bulamamasına hayret edilesi varlıktır.
akp iktidarda olduğu için iş sahibi olanlardan hayli yüksektir.
Yeterince akp yalakası olmadığımız için sanırım biz adanalılar işsizlik rekoru kırdık. Her 4 kişiden biri işsiz yahu, boru değil. Birde ''adanada işsizliğin değil, iş beğenmeyenlerin çok olduğunu'' söylüyor soytarılar. Metro dışında yapılan bir yenilik nedir adana'da son zamanlarda? Gerçi metronun merkezi yerlerden geçmediğini de eklemek gerek. Zaten akp iktidarı da sürmüyor buralarda, ha sürseydi de değişen bir şey olmazdı, adanalı yalakalık yapmayı sevmez *
hiç bir şeye boşuna piçlenmeyen adamların düşüncesinin başlığa çevrilmiş halidir.
(bkz: akp li olduğu halde işsiz kalan insan)
Bunun akp chp veya mhp ile alakası yok tek sebep kapitalizmdir.
bir akpli olduğu halde işsiz kalanların zeka seviyesi değildir.
zekaları yoktur. o kadar ki koyundur yani. algı, sorgu yoktur.
-li, -lı, -cı, -ci diye yıllardır ayırmaktan, kutuplaştırmaktan başka bir sike derman olamamış işsiz yorumu. akp li falan değilim ama hayatınızda kendisinden başka kimseyi düşünmeyen bu insanların böyle başkasının sikiyle gerdeğe girmesini anlamıyorum.