bugün

artık büyük olasıdır.

akp yerel teşkilatları çok çalıştılar. geçen seçimdeki lakaytlığı bu seçimde sıkı yönetimle yok ettiler.

yurt dışında oy kullananların ezici çoğunluğu akp ye oy verir. şu anda oy verenlerin oranı %25 arttı. bu demektir ki 2 milyona yakın oy veren gurbetçi seçmenden 25 akp oyu arttı.

istanbulda dahi oy vermeyen akp seçmeni sandığa giderse akp %45 i görür, ne yazık ki.

bunları bilen akp genel merkezinde şu anda şenlik var.
HDP barajı geçtiği sürece Türkiye'de tek parti iktdarının olması pek mümkün olmadığı için gerçekleşmeyecek önermedir. Zira matematiksel hesap oldukça basit.
Sandıktan koalisyon çıktığı takdirde yine partilerin eteklerine yapışacaksınız . Neyin iktidarından bahsediyorsunuz ?
ben demiştim oğlum, ben demiştim.
tarihin en büyük hırsızlığının gerçekleştiğini gösteren durum.
geliyorrr, geliyorrrrr. çapulcu eşşekler ağlamaya başladı.
şu entry im daha iki yıl önceden akp nin düşüş yaşadığı dönemden kalma. ama bu günkü sonuçlara o kadar yakın ki. mesaj atıp teşekkür eden herkese ben teşekkür ederim.

(bkz: #19420276)

edit: taa o zamanlar demirtaşıın partisinin barajı aşacağını bilmişim. akp nin oylarını yükselteceğini de...

edit2: oy ve ötesine de var mı ötesi derken selam çakmışım. ne adamım ben ya...
şaka maka sikip dağıttılar haa.
Bu omurgasız milletin mayasında kaypaklık vardır.zira 2. Meşrutiyeti de alkışlamıştır,31 mart'ı da şakşaklamıştır.yeter ki put gösterin nasıl tapacağını çok iyi bilir.%49 ile gerçekleşmiştir.