bugün

akpye oy veren insanların meclise yolladıkları insanlara bir kere daha bakıp sorgulamaları gerektiğini gösteren milletvekilidir. cevap veremeyince kaçmıştır.
http://www.youtube.com/wa...p;feature=player_embedded
(bkz: selami uzun)

tayyip erdoğan da bu yüzden kemal kılıçdaroğlunun karşısına çıkamıyor işte.

edit: ayrıca ekşide gördüm ilk olarak doğrudur, birileri de kendince ayar vermeye çalışmışlar. mk sanki sadece ekşide tartışılcak dimi bu olay biz tartışmayalım ? bi olayın başlığı önce hangi sözlükte açılırsa sadece o sözlütke tartışılır dimi diğer sözlükler tartışamaz bunu.
Biz böyle yaptık hepiniz uyacaksınız ulan tarzında olan, demokrasiden bahsedip dediğim dedik öttürdüğüm düdük havasında olan, tayyeape benzemeye çalışıp onu bile beceremeyen ve sözde halkı temsil eden barzo milletvekilinin canlı yayını terk etmesi, kaçması, göt olup kalmasıdır.

edit: imla
(bkz: yemez)
"ben bu konuyu konuşmak için gelmedim" sözü ile i.melih'i hatırlatmıştır.
alayı aynı b.k ya zaten.
bu konu bu konu bu konuyu ekşiden önce biz tartışmamışsak ayıp bize. utandım cidden. ekşiyi tebrik ederim.
ama konumuz ekşi ile sidik yarışı değil;

adam ciddi anlamda kaçıyor, "ben bunların konuşulacağını bilmiyıodum. bunlar olduğunu bilsem hiç glmezdim" diyor resmen.
arkadaş, bundan da bir şey çıkaramıyorsak;
yazıklar olsun...
kısaca (bkz: run forrest run)
fazla söze gerek olmayan görüntülerdir. hala bu adamları desteklemek partizanlığın dik alasıdır.

bu adamlara ben oy vermiş olsaydım şu an kahrımdan geberiyordum.
(bkz: anca gidersin)
milletin vekili, milletin temsilcisi, milletin seçtiği kişi... ama bu kişi ''millet'' ile konuşmaya dahi teesüf etmiyor. çünkü bu ''millet vekili'' uygarca tartışamayacağanı biliyor. demek ki; tükiye sınırları içinde ''ileri demokrasi'' bu oluyor...
bu hareketi bile savunan ibneleri gördükçe daha da nefretim artıyor akepeye. görün işte seviyenizi görün. böyle adamları milletvekili yapan zihniyeti sikim. bunları savunan zihniyeti de sikim.
akıl laf orantısı. konu eski ama iyi oldu.