bugün

akp sahtekarlıklarından sadece biri.
dibine düşen armudun sahtekarlığı. çok fazla da şaşırılmamalı. sorsan kimse bunlardan daha fazla müslüman değil.
unutmadığımız olay.

hasır altı etmeye çalışıyorsunuz farkındayız.

özellikle seçim zamanı tek tek hatırlatacağız bunları.
(bkz: armut dibine düşer)
(bkz: en küçüğü kan kırmızı) atasözüne uyan olaydır.
(bkz: photoshop ile haber yapan gazete)

Bu gazete benim tarafımdan boykot yediği için haberlerine pek kulak asmıyorum. ama olay doğruysa gereken ceza verilmelidir.
her sınav sonrası olduğu gibi "akp, cemaat, ösym ve sahtekarlık" aynı cümle içinde geçtiği için artık şaşırtmayan sahtekarlıktır.

şimdi bunlar çıkıp yüzsüz yüzsüz "biz sınav güvenliğini test etmek için böyle bir şey yaptık başbakanımızın durumdan haberi vardı. gerçekten de sınav güvenliği harikaymış hemen yakaladılar bravo valla" derler.
ayıptır ayıp.
chplilerin oyunudur. onlar çok güzel beceriyor önce video çekip sonra ağlamayı...
habere inanmayanların orospu çocuğu olduğunu ilan ettiği haberdir. (bkz: kaynak anan)
bazı akp'li arkadaşların oturup düşünmesine sebep olur umarım lan bunlar din iman diyip sahtekarlık yapıyor ne ayak gibisinden.
--spoiler--
AK Parti Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu'nun oğlu Cenap, Hacettepe Üniversitesi'nde yapılan LYS sınavına kendisi yerine başkasını soktu. Durumu anlayan gözetmen sınav salonuna polis çağırdı. Sınava giren A.Y. ile Eyüpoğlu gözaltına alındı.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na yansıyan sınav sahtekârlığı, 16 Haziran’da yapılan LYS sınavında gerçekleşti.

Hürriyet gazetesinden Arda Akın’ın haberine göre 18 çocuk sahibi Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu’nun 21 yaşındaki oğlu Cenap Eyyüpoğlu, kendi yerine LYS sınavına girmesi için, arkadaşı A.Y. ile anlaştı. A.Y., sınav formunu Cenap Eyyüpoğlu’nun bilgileriyle doldurduktan sonra, kendi fotoğrafını yapıştırdı. Form daha sonra ÖSYM’nin başvuru bürosuna teslim edildi. Cenap Eyyüpoğlu, 16 Haziran sabahı, sınavın yapılacağı Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampusu’na A.Y. ile birlikte gitti.

‘OĞLUM SiZE EMANET’

A.Y., sınav saatine dakikalar kala, üzerinde kendi resmi bulunan giriş belgesi ve Cenap Eyyüpoğlu’na ait nüfus cüzdanıyla, kimya bölümündeki salona girdi. Sahte giriş belgesini optik okuyucudan geçiren A.Y., soru kitapçığı ile cevap kağıdını alarak yerine oturdu.

Ancak sınav başladıktan yaklaşık 20 dakika sonra, gözetmen, A.Y.’den, nüfus cüzdanını istedi. Telaşlanan A.Y., Cenap Eyyüpoğlu’na ait nüfus cüzdanını çıkardı. Nüfus cüzdanı ile sınav belgesindeki fotoğrafların farklı olduğunu gören gözetmen, durumu sınav başkanına bildirdi. Salona gelen başkan, sınav belgesi ile nüfus cüzdanındaki fotoğrafların farklı olduğunu tespit edince polis çağırdı.

Beysukent Polis Merkezi’nden gelen ekipler hem A.Y.’yi hem de “Beni kampusta bekliyor” dediği Cenap Eyyüpoğlu’nu gözaltına aldılar. Durumu öğrenen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, iddiaya göre polisi arayarak, “Oğlumu bir süreliğine size emanet ediyorum, ona göre” dedi. ifadeleri alınan iki genç adliyeye sevk edildi. Savcılıkta suçlamaları kabul eden Cenap Eyyüpoğlu ve A.Y., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Olay, tutanakla, ÖSYM’ye bildirildi.
--spoiler--

kaynak: çok
başbakan çapulcu dediğinde, eylemciler bunu olumlu karşılamış ve çapulcu sıfatını benimsemişlerdi. neden? çünkü gerçek soyguncuların çapulcu dediği insanlar olsa olsa modern dünyanın robin hoodu olur. kaynak beğenmeyenlere gelsin:

http://www.acunn.com/habe...oglunun-klon-sinavi/83464
http://haber.mynet.com/ve...lon-sinavi-704599-guncel/

hürriyetin değil, acunun yalancısıyım. haa ama siz başbakandan duymadan inanmam diyorsanız o sizin bileceğiniz iş. iki hafta önce "camide yaptıkları rezilliklerle ilgili elimizde görüntüler de var, bunları cuma günü paylaşacağız" diyip de halen bile açıklamayan, a-çık-la-ya-ma-yan başbakanın sözlerine inananlar, bu habere inanmazlar zaten. gayet de normaldir. bakalım bunu nasıl örtbas edecekler? faiz lobisi? dış mihraklar?
(bkz: 2013 kpss sorularını çalarsanız orospu çocuğusunuz)
sonrada demezler mi dindarız diye. ulan senin gibi müslüman olacağıma satanist olur kedi keserim daha iyi.
akp'li kadroların iş başına gelmesi için ülkemizin faydasına olan bir gelişmedir. çocuk suçsuzdur, ne yapmış çapulculuk yapmamış, bira içip taksimde devletin malını yağmalamamıştır.
gezi parkı stüdyolarında yazılmış yalan haberdir.
rezilliktir. kısa ve net.

not: akp'liyim.

not:2: koyu solcu amcamın, aralarında 1,5 yaş olan iki oğlu da birbirlerinin sınavlarına girerek biri mühendis, biri de matematik öğretmeni olmuştur. feysde şu sıralar akp'nin dönemindeki yolsuzluklardan dem vurmaktadırlar. her yazdıklarının altına gülücük koyarım... beğendiğimi sanar mallar.

hani demem o ki, partiyle alakası yok bu tarz işlerin, türk halkının içine işlemiş ağır dolandırıcılık geni var.
sasirdik mi? hayir.
yüzde elli, yüzde elli...

soruyorum hepinizin çocuğu bundan faydalanabiliyor mu? yani şifreli sınavdan faydalanma hakkı, polisi sıraya dizip fırça atma hakkı, yaptığınız ticaretin kdv'si %1 e indirilme hakkı, klon öğrenci hakkı?

ya harbiden siktir edin sizin gibi düşünmeyenlerin hakkını falan.

boş ver benim hakkım olmasın.

neyin rövanşındaysanız ben onun diyetini ödüyor olayım, benim için adalet falan isteme zaten, siktir et...

empati falan yapma ben ve benim gibiler için.

ama;

üstünlerin hukuku diyor ya başbakan, artık hukukun üstünlüğü diyor ya hani.

siz kendi adınıza vicdanınızı sadece kendi evlatlarınız için çalıştırdığınız zaman bile rahatsız olmuyor musunuz?
ya da gerçekten hepiniz faydalanıyorsunuz bunlardan da bir tek diğer yüzde elli mi muaf tutuluyor?
eğer gerçekten hepiniz faydalanabiliyorsanız tek kelime etmiyorum aga, ama sadece biat ettiğiniz adamlar bundan faydalanıyor ve rahatsız olmuyorsanız? koyunmuş, bidonmuş boşver...
islami usullere göre kurban kesimidir....

aylarını, yıllarını veren insanların "kurbanlık koyun gibi" harcanmasıdır.

zaten bilgi edinme hakkı yasası kapsamında, ÖSYM ile ilgili yeni bir düzenleme yapılmıştı geçen ay; bu kurumdan bilgi talebi kısıtlanmıştı. Yeni bir düzenleme daha yapıp, gözetmenlere gözetim yasağı getirmeseler bari.
her alanda yaptıkları sahtekarlığın sınavdaki versiyonudur. şaşırmayın bunlar oluyor.
kesinlikle yalan haberdir.gezi parkı stüdyolarında hazırlanmıştır.
şaşırtmadı mirim, cidden.
allah diyen adamların, sahtekarlığın allahını yapması olayıdır.

hayır bunlar müslümanlığı temsil ediyoruz diyolar? ulan haşa kuran sahtekarlığı mı öğütlüyor? bakalım buna ne kılıf uyduracaklar.