bugün

geçen yıllarda soruları çalıp yandaşlarına servis eden günahkar ve dinci köpeklere açık ithamdır.

6 aydır çalışıyorum, ve benim gibi on binler var. bu insanların haklarına giren orospu çocuğudur, annesi ortalık malıdır. babası gavattır, puşttur. benden söylemesi amk. rahatladım ya la.
bir yerlerimizi yırtsak dahi çalıp çırparak soruları servis edecek adamlardır. Bu Düzen böyle gelmiş böyle gider yazıklar olsundur.
Orospu çocuğu değillerdir. çünkü ortada çalmak eylemi yok. çalmak; sahibinden habersiz olarak elde etmektir. oysa burada soruları veren zaten sahibidir. çalmak değil servis etmektir bu.

bir detay:

kpss 2010 skandalında mahkeme 1600 kişinin kopya çektiğinin ispatlandığı yönünde karar verdi. yaptırım uygulanmadı.

arzu eden dava sürecini araştırarak bulabilir.
(bkz: 2014 te kpss ye girecek sözlük yazarları)
ezberlenmesi gerekenler tarafından çoktan ezberlenmiş bile olabilir o sorular.
bir akp'li olarak katıldığım düşünce. soruların akp'lilere verildiği söyleniyor ama şimdiye kadar bana ve akrabalarımdan kimseye soru verilmedi. hatta cemaatten olan tanıdıklarıma bile soru vermediler.

nerde dağıtılıyor bu sorular. bize verilmesi gerekiyor. *
gerçi verseler de almam. 10 ay boyunca eşek gibi çalıştım. emeğimin karşılığını alayım yeter bana. full yapma derdinde değilim. başkasının hakkına da giremem.