bugün

Bu nasıl haberciliktir? bu nasıl dolandırıcılıktır? bu nasıl sahtekarlıktır diye düşündüren, bu saatten sonra benim için gazete değil bir yığın kağıt parçasıdır.
insanları kandırmanın adı gazetecilik olmuş. kimbilir kaç tane photoshop haberle kandırıldıkta haberimiz yok.
Tamam hükümeti sevmiyor olabilirsin, taraf olabilirsin, muhalif bir gazete olabilirsin ama bu kadar iğrençleşen bir insan gazeteci değil olsa olsa teröristtir. insanları kandırmak onların fikirlerini, düşüncelerini bu şekilde değiştirmeye çalışmanın karşılığı olacak bir kelime türkçede yok. Bu nasıl bir nefrettir, bu nefret nedendir.
Hala o gazeteyi okuyarak yaptığı habere inananlar photoshop ile yani yalan ile yaşadıklarının farkındamıdırlar bilemiyorum ancak bir çoğu eminim ki kendi düşüncelerini photoshopladığı için gazeteye teşekkür bile etmiştir.

görsel
sıçmış, sıvamış, tüyü dikmiş son olarak da photoshoplu resim ile haber yaparak çığır açmıştır...
hürriyet ve akit, biri laik faşist biri dinci laik ,al birini vur diğerine.
genelde spor gazetelerinin, futbolculara oynamadıkları takımların formalarına giydirmeleri şeklinde görülmektedir.
tamam yanlı gazetecilik yapılıyor bariz şekilde ama photoshop falan hürriyet iyice zıvanadan çıktı amk.
sözlükteki çoğu şahsın, herhangi bir konuya delil göstermek amacıyla kullandıkları gazetedir. bu gazete linki görüldüğünde tıklama gereği bile duymuyorum.
haber sol portal.

görsel

yıllar önceki bir resimi yeniymiş gibi göstermekten zerre çekinmez.
yeni bir olaya daha imza atan gazetedir. yaşayan münir özkul u öldürmüştür.

görsel
gazetelerin gerçeği yansıtmaları şarttır.
yeni akit olabilir.
kesinlikle fotomaçtır. bir dönem ronaldinhonun kafasını fenerbahçe formalarına koymalar falan.
ülkemizdeki gazetelerdir.
genelleyelim; 411 el kaosa kalktı diyenden, o kadın öldü başlığını atanlara kadar hepsi birbirinin aynıdır.
Siirt'li bdp li belediye başkanını ak partili belediye başkanı olarak okurlarına yalan beyanda bulunan gazetedir.

görsel

görsel

http://www.odatv.com/n.ph...usta-yakalandi-1307131200

görsel

http://www.internethaber....kizla-basildi-559308h.htm