bugün

ustalık dönemini başka yerinden anlayan, laikliği çıplaklık cinsellik olarak empoze eden kesimin bile çevrede olan bitenlere göz yummasından ileri gelen; artan sapıklık suçlarıdır.
çocuğunu 5 liraya satan anne mi dersin (bkz: 12 yaşındaki kızını pazarlayan anne)
13 yaşındaki gencecik kıza tecavüz eden 26 kişi mi dersin (bkz: n ç ye tecavüz edenlerin sıralı tam listesi)

tecazüve uğrayanlar hakkında; hakimlerin çözüm olarak tecavüze uğrayan tecavüzcüsüyle evlensin mi dersin
artan, bilimum sapık suçlar.
hadi diyelim etrafta suçlu, psikopat insan var. peki neden adam akıllı yargılanmıyor, hakettiği suçun cezasını çekmiyor da elini kolunu sikini sallaya sallaya etrafta gezebiliyor!?
en güzel hakim kızına tecavüz etmek olsa gerek.
bu da 2007 den bir haber:
(bkz: 12 yaşındaki kıza tecavüz eden 60 kişi)
ülkedeki milyon sübyancının katlanarak arttığının göstergesi.ulan koskoca cumhurbaşkanı bile karısıyla 15 yaşından evlenmiş.sünnet olduğu için mi yapıyorlar belli değil.
(bkz: her bi boku akpye bağlamak)

chp başa gelse zaten bütün kapkaccılar duracaktı.

not:chpliyim

--

-ben adam kesmeye gidiyom

+dur olum chp başa geldi.

-oleyyyy

2 gün sonra adam memur olur. çoluk çocuk yapar aileye karışır.
tamamen tesadüf diyen zihniyet varmıdır bilmiyorum ama olmasın.
tayyip fanı falan değilim ama ben sanmıyorum ki bu tür ahlaksızlıklar birden ortaya çıktı. bunlar hep oluyordu basına bu kadar yansımıyordu sadece yada insanlar haklarının peşine bukadar düşmüyor diğerleri mağdurların durumu karsısında seslerini ya çıkarmıyor yada çıkaramıyordu bilemiyorum mantıksız bulduğum nokta herhangi bir partinin insanın dürtüleriyle ilgili herhangi bişiyi tetikleyebileceği.
o "artan" değil "daha sık gündeme gelen"dir.
kadına şiddet gibi.
bu olayı gidip de herhangi bir siyasi partiye bağlayabilene de ciddi ciddi saygılarımı sunarım. çok büyük bir başarı kendisi adına.
seçimin ertesi günü; yandaş diye tabir edilen gazetelerin mizah sayfası bahçeli ve kılıçdaroğlu' nu gösterip:
iki kişiden biri akp ye oy verdi, acaba; hangisi oy verdi akp'ye? derken herkes kahkaha atıyordu.
şimdi sormak lazım:
1-) n. ç. ye tecavüz eden 26 kişinin 13'ü akp' li desek mübalağa olur mu.
2-) 12 Yaşındaki kızını 5 tl ye pazarlayan şerefsiz kadının ifadesine göre, kızıyla iki kişi ilişkiye girmiş, bu iki kişiden hangisi akp'lidir.
ilginç bir soru yağmuru oldu.
yanlış bir bakış açısıdır.

mahkemelere iktidar partisi nasıl müdahele edecek? bu tür olaylar eskiden de vardı. bu insanlar uzaydan gelmedi. aradaki tek fark diğer suçlarda gözle görülen bir azalma var. misal kapkaç yüzde 80-90 bitmiş durumda. suçlarda azalma olunca da bazı suçlar doğal olarak daha fazla göze batıyor. bir diğer nokta da basın bu konuları daha fazla gündeme getiriyor artık ki bu olumlu bir gelişmedir. basın böyle şeyler için var. ne kadar çok gündeme getirilir 1-2 günde unutturulmazsa bu tür sapkınlıklarda da azalma olacaktır.
akp'ye hadım cezası çıkarttıgı için laf eden adamların bugun taciz suçlarında cezaların düşürüldügünü ve arttırılması gerektigi savunması ne kadar komik bir durumdur.
mahkemelere iktidar partisi nasıl müdahele edecek? tabi ki yandaşlarını karar merciilerine yerleştirerek.

http://siyaset.milliyet.c....2011/1397918/default.htm
yanlış bir tespittir. halbuki beklenildiği gibi, akp şeriatı getirseydi bunlar olmazdı!!!
bir kere de omurgalı olun kardeşim. tecavüzcüleri hadım etme yasası önerildi, yobaz akp dendi. tecavüzler artıyor. sorumlusu akp dendi.
bu ne lan? hani bu adamlar şeriat getiriyordu? artan tecavüz olaylarının sebepleri çok. ama başlıcası ahlak dejenerasyonu ve medyadır.
malum dizilerde tecavüz olmasa rating de olmuyor.

(bkz: kanal d dizi anayasası)
imam osursa cemaat sıçar diye bir söz vardır.
(bkz: hüseyin üzmez)
akp parti'ye bağlanır bu olay. neden diye soranlara:
ülkemde yaşananların sorumlusu amerikan çay partisi değildir.
ülkemde yaşananların sorumlusu alman hristiyan demokrat parti de değildir.
ülkemde yaşananların sorumlusu iktidar partisidir.
sorunlar çözüme kavuşmayıp, savuşturuluyorsa bunun hiç bir açıklaması olamaz!
bastırılmış cinsellikten kaynaklanır. tabulardan, genelde sapıklar(cinsi spıklar) aşırı muhazakar, şakirt gruplardan çıkar.
genel başkanı bile panzere çıkan bayan için kadın mıdır, kız mıdır bilemem diyor oy veren kitleyi düşün.
doğruluk payı olmayan gerçektir bana göre. asıl doğru olan akp döneminde tecavüz, taciz, kadınlara karşı şiddet gibi suçları işleyen insanların gereken cezalara alamamaları, saçma sapan adli tıp raporları gibi hukuk düzenindeki bozuklukların artmasıdır. yoksa her dönemde orospu çocuğu çok sayıda olmuştur.
18 yasından kücük cocuklara "isteyerek yaptı" diyebilen zihniyetler ve onlardan yararlanmaya çalışan hayvanlar bu ülkede çokca mevcut olmasına rağmen akp döneminde zirve yapması kesinlikle raslantı değildir.

(bkz: hüseyin üzmez)
yargıyı kafalarına göre işletmelerinin bir yansımasıdır. aynı durum rahşan affından sonrada yaşanmıştır gerçi.
Çağdaş, aklın ve bilimin ışığında yaşayan aydın zihinlerin hiçbir istatistik verisi olmadan ortaya attığı iddia. Çok çağdaşsınız çok, nazar değmesin.
rejimi, cumhuriyeti taciz eden; devletime ve milletime topyekün tecavüz eden, bilmem kimler tarafından seçilmişlerin ezber ettirdiği olaylar.
BAşbakanın en az 3 çocuk yapın tavsiyesiyle yola çıkmış zihniyetsiz bünyelerin oluşturduğu artıştır.
deccaliyet alameti ahlaki çöküntü. En büyük nedenlerinden biri medya. Ne ilginçtir ki AKP'nin en büyük destekçisi olan medya kuruluşları bunlar. Zira iktidara sahip olmanın yolu da medyaya sahip olmaktan geçeceğine göre... Akp kime hizmet ediyor acaba, gerçekten bazı safların söylediği gibi islam'a mı yoksa, başka birilerine mi?
"biz dindarız" demekle, taciz ve tecavüz olaylarının azalmadığına, toplumsal ilişkilerin çözülmesi ile bu olayların arttığına dikkat çeken başlık.
diğer ikdidarlar döneminde s*ki kalkmayan bir toplumduk , şimdi allahın yardımı ile müthiş bir ereksiyona eriştik .

(bkz: yürü git ali sami)
bir yanılsamadır zira akp döneminde taciz ve tecavüz olaylarının artığını gösteren sağlam bir bilimsel araştırma yoktur ama zaman zaman bazı olayları şişirmek yurdum medyasının alışkanlığıdır. hatırlarsanız bi ara da en önemli meselemiz kapkaç idi; ardından her yer mobese kamerasıyla doldu. bu, kadına şiddet ve taciz/ tecavüz haberlerinin neyin zeminini hazırladığını merak etmekteyim.