bugün

Türkiye ve dünyadaki tüm olayların karmasının olduğu dizidir.
arka sokaklar ile aynı düzene sahiptir.
her olaya karisilan ve amacini yitirmis olan dizidir.
(bkz: olaylar olaylar)
para bulurlar, sonra para başkasının çıkar, o arada polisi ararlar, polis gelir, polis gider, 2-3 tane çıplak kız olur, 2-3 tane çıplak kız gider. birisi birisi ile evlenir, birisi birisi ile kavga eder. dostluk candır, komik adam vardır bir kaç tane, hep maldırlar, mallar gider, mallar gelir.
(bkz: ha siktir akasya durağı izlemişim)
Bir bölüm içinde birisi kaçırılır, birisine piyangodan para çıkar, birisi koca bulur, diğerinin taksisine saçma sapan birisi biner. Bu diziyi kim izliyor merak ediyorum. 10 dk çekilmiyor.
yanlış anlama üzerine kurulur.
sözlük yazarlarının ciddi ciddi akasya durağı izlediğini kanıtlayan olaylardır. iğrençsiniz lan.
insanın duygudan duyguya serzeniştten serzenişte surukleyen, tansiyon ve kalp hastalarının izlememesi tavsiye edilen canım turkiyemin canım akla zarar dizisi. belki de içimizdeki mizah damağını taşıyan asıl komedi.. **
Deniz yildizi dizisiyle esdeger olan olaylardir.
Taksi gaspı olur, Nuri baba duyar, taksicilerin kadim dostu emniyet memurunun haberi olur, osman aga ekibi toplar, sorun polislere bişey kalmadan halledilir.
olaylaaaar olaayylaaar * .
yıl olmuş 2020... riza babacuuum diye dizi mi olur yaa...
kesinlikle büyük bir zeka ürünü olan olaylar örgüsüdür. salağa yatıyorlar, kesinlikle.
cennet mahallesi formatıdır

istisnasız her bölüm birileri ekipten bi iki kişiyi rehin alır,polis gelir ama bizim kafadarlar arkadan dolaşıp hep aynı şekilde gangsteri etkisiz hale getirir..
Bence taksicilere buradan yürek vermek için yapılmış dizidir.
+ Oof bu takisilikten çok sıkıldım bırakıyorum.
- Yapma abi eğer biz olmassak nolur bu Türkiyenin hali ?
- Akasya Durağı'na baksana bi
20dk sonra...
+ Arkadaşlar toparlanın devriyeye çıkıyoruz.