bugün

(bkz: siyasal islam)
Bazılarının da şerefi ahlakı depremsiz yıkılmış.

not: sahtekarlık maya meselesidir bazen. ossuruktan tayyare la bunlar.
Twitter çapulcuları diyorsa kesin öyle yaşanmıştır. Evet.
umarım doğru değildir , suriyelilerden afganlardan sonra bi de bunlarla mı uğraşıcaz anlamıyorum.
işin ilginci ne biliyor musunuz? O kadar da değil, yapmamışlardır diyemiyoruz.
vatandaşın bağışlarıyla gönderdiği tırların önemli bir kısmının bekletilme sebebidir. sözümona siyaset kasacaklar.
Yardım tırlarının üstündeki yazıları değiştirmek için ayrı bir ekip çalışıyormuş.
O yazılar değişmeden bölgeye sokulmuyor tırlar. Millet orada bir saniyenin bile öneminin canlı kanıtıyken.
Onlar yapmadiklari yardımı üstlenecek kadar, üstlenebilmek için milleti o hâlde bekletebilecek kadar vicdansız ve de kötüler.
Bu durumda.
Bu afetin ortasında.
Bu cehennemin içinde bile.
Hâlâ savunabilen hain pisliklere de aynı felaketi dilerim!
Bunlar vicdansız, bunlar ahlaksız, bunlar kibirli, bunlar mide bulandırıyor. Reziller !
(bkz: CHP tırı)
Sanki seçim otobüsü.
köylülerin , cahillerin teşkilatlanıp , partileşip
iktidara gelmesi , iktidarın da çok tatlı gelmesi .
çeşmebaşını bırakmamak için her yola başvurmaları ...
işin en acı tarafı bu ülkede yaşayan 3-5 kişi hariç hiçkimse "yok artık bu da olmamıştır" diyememektedir. siyasettir bilmem nedir her şeyi geçtim insanlarımız birbirine güvenmiyor. hatta o "birbirler" kendi içlerinde bile birbirlerine güvenemiyor.. ibb yardım toplamaya gayret etti misal zamanında. hükümet ibb nin parasına el koyup üstüne bir de toplumun önüne attı türlü türlü suçlamalar ile.

yahu yardımları sen denetlemek istiyorsan denetle sen zaten hükümetsin devleti temsil ediyorsun ama benden habersiz hiçbir şey yapılamaz kafasına girdiğinde insanların ölmesine sebep oluyorsun. bunu anlamak bu kadar zor olmamalı. aman chp halk nezninde artı oy toplamasın diye sen yardımlara el koyarsan, aman bu şarkıcı/sanatçı/bilmem ne bizim görüşten değil onların yardımları halka ulaşırsa bizim itibarımız azalır diye şehirlere girişleri yasaklarsan 1 seçim daha kazanabilmek uğruna belki yüzlerce binlerce insanın ölmesine sebep oluyorsun. bir insan her yere ben yetişeyim her şey benim kontrolümde olsun diye despotluk yaparsa her şeyin kontrolünü kaybeder.

benim buradan önceki çalıştığım şirketin sahibi tam bu kafada bir adamdı. ben işimi dört dörtlük yaptığım halde diğer mühendis arkadaş dört dörtlük yaptığı halde her şeyi ben bilecem son sözü ben söyleyecem diye diye üstümüze baskı kurdu. ulan iş tıkır tıkır gidiyor işte sen ne çemkiriyorsun benim neden bundan haberim yok diye.. 2 sene önce ben ayrıldım 1 sene sonra diğer arkadaş ayrıldı şimdi g.t gibi ortada kaldı ite kaka zar zor yürütüyor işini. biz varken kazandığının 3 de 1 ini anca kazanabiliyor. ne geçti eline ? hiçbir şey.. inat ve kibir iyi şeyler değildir bazı şeyleri sen kontrol edeceksin ama baskı kurmayacaksın bir iş yürüyorsa bırak yürüsün gene sen kontrol et ama bırak yürüsün.
Yalan haber chpliler Gene oyun yapıyor.
urla belediyesi 3 yıldır kayyumla yönetildiği için bu olayda akp'nin çöktüğü şey tır değil, doğrudan belediyenin kendisidir.
Böyle bir felakette bunu düşünebilen insan olamaz o bir nedesem bilemedim.
Plaka da Urla plakası şoför zaten şahittir merak etmeyin o iş her neyse açığa çıkar Urla da barundırmazlar öyle bir şey yapanı.
bu sosyal medya denen çöplüğe bakınca bu memleketten umudu kesiyorum.
sonra gerçek hayata bakıyorum canhıraş birşeyler yapmaya çalışan onbinler yüzbinler görüyorum yok yok diyorum umut var.