bugün

adamlar her daim hükümeti destekliyorlar

her daim geçiniyoruz elhamdülillah diyorlar

ne tesadüf değil mi, neden acaba..
(bkz: düşünemedi)
Değişik bir kitle.

Ulaşamıyorsun ki.
adamlarin seks le ilgili hicbir problemi yok,ondan.
Ya ulkenin anasini...., onu beceremeyende durumu seyhiyle idare ediyor.
Cinsel acligi tatmin edilmis bireyler kadar mutlusu mu var su dunyada?
Çünkü ignorance is bliss bebeyim.

Aynen öyle.
Bu aptal argümanları yazanlar her zaman kaybetmeye mahkum kitle. AKP’li olanlar gerçekten mutlu oldukları ya da gerçekten ülkenin iyi yönetildiğini düşündüğünden AKP’ye oy vermiyor. AKP’ye oy veriyor çünkü gelenekçi-muhafazakar. Aptal adetlerine: düğün-kına vs. millet ne derlere ve elalem alışverişte görsüne tapıyor. Hayatı boyunca bir yere gelememiş mahalle karısı olmaktan başka bir vasfı olmayan ve asgari ücrete çalışıp akşam kuşağında bok gibi dizileri BiM’den aldığı çekirdeğiyle izlemekten öteye geçememiş hayatsız orospu çocuğu erkeklerden oluşan bir kitleden bahsediyoruz. Bu kitle CHP’nin sikko Kürt açılımı eşcinsel hakları, istanbul sözleşmesi Osman Kavala baladını felan umursamaz. Aksine değişim ve yenilenme bu kitleye eksi olarak yazar. CHP hiçbir zaman bunu anlayamadı ve anlayamayacak. içerisine aldığı Radikal isimler( Canan Kaftancıoğlu vs.) ile kendini hepten sola dayayarak bu kitleyi kaybetti zaten. Kılıçdaroğlu’nun Alevi-Tuncelili olması bile bu kitlenin oy vermemesi için yeterli. Özetle AKP bundan güç alıyor. Hiçbir zaman bir bok olamamış Beyaz yakalıyı kıskanan Aptal Orospu Çocuğu kitlesine güveniyor. Doktora Zam vermiyor Öğretmene Zam vermiyor bu sayede beyaz yakayı kıskanan beyinsiz çomarlar zevkten dört köşe oluyor. Düşünsenize adam hayatı boyunca tatile gitmeyi çocuklarına insan gibi eğitim aldırmayı felan düşünmüyor. Zaten hayatsız orospu çocuğu Bim çekirdeği çitleyip akşam karısını sikiyor. Yıllarca eğitim almış adamların da kendi standartlarına doğru düştüğünü görünce zevkten dört köşe oluyor. işte AKP denen hastalıklı zihniyet bunu kaşıyor-besliyor.
(bkz: Kemaliklerin herşeye havlaması).
(bkz: rte ve seçmeni arasındaki ilişkinin analizi)
Mutlu değiller. Sadece saplantılılar.

Onlar da biliyorlar rte'nin ülkeyi batirdigini ve kötü yönettiğini.

Ama dedim ya saplantılı bir şekilde hala yanlışı destekliyorlar...

Allah ıslah etsin...
Onlar mutlu değil, kendilerini çok önemli gördükleri için öyleymiş gibi yapıyorlar. Köylü kafası işte hatalı olduğunu kabul edemiyor çünkü köyde herkes onu tanır.
Mutsuzluğu, derbederligi hayat zannediyorlar. Çöpten elbise giyerek ülkede bolluk olduğunu düşünüyorlar.
sorunun cevabını damat bakan berat albayrak'a sormak lazım.
Hobi yok eğlence yok karnı doysun yeter mantalitesi gerçi artık o da doyamayacak.
Vasat altına alışmış alıştırılmış bir halk.

Tepede
ve her alanda özel olsun kamu olsun siyasi olsun altındaki için çabalamıyor uyutup işi götürmeye çalışıyor.
insanı normları zayıf insanlar hep yönetici olmuş patron olmuş.
Çünkü hepsi yaşlı moruk cahil insan dünyadan haberleri yok.
Mazoşist hepsi, başka ne olacak?
4 veya 5 yerden ballı maaş
Torpille işe girme
Maddi yardım.
fotoğrafçı "gülümeseyin, çekiyorum" dediği için.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar