bugün

kimilerinin seçimi. acı ama gerçek. en azından benim açımdan. kendi adıma tanımlıyorum. yanlış anlamayın.
insanlar birşeyleri görmemekte ısrarcı. belki gerçeği fark etseler çok güzel noktalara geleceğiz ama. yok işte, ebu cehiller hala yaşamlarını sürdürmekte, bizimle aynı havayı solumakta.

siyah mı, beyaz mı?
namusunu bir torba kömüre satmamaktır.
bu yüzden insanlar akp den sevmiyor işte. *
aklı başında , gerçekleri gören bir Tc vatandaşının yapması gereken eylem .
bir akpli olsam şöyle derdim herhalde "hak yolu dururken bok yoluna girmek" hadi buda benden size bir parmak bal olsun

ilham kaynağım : (bkz: anal sex)
normal insan davranışıdır. anormal olan tersi midir? bilemiyorum ama şunu çok iyi biliyorum. sizler bizi ebu cehil olarak görme cüretini nereden buluyorsunuz? allah ile arama girme yetkisini nereden buluyorsun? kim sana bu hakkı tanıyor. istediğime oy veririm istemediğime vermem.

senin asıl kendine sorman gerek şudur. hırsızı savunananın hırsızdan ne farkı vardır? hırsız müslümansa cezasız mı kalmalıdır? yoksa rte nin oğlu gibi katil müslümansa cezasız mı kalmalıdır. falan filan. sen vicdanında cevaplaya dur ben iki dakikaya geliyorum.

öptüm bebemmm.
böyle yapan insan bilmiyor ki CHP iktidara geldiğinde ülkeyi jön Türklere satacağını.
jön Türk:sözde yenilikçi kişiler.
(bkz: 2 dir akp yanlısı entry görmek)
vizyonsuz ve çapsızlığın geldiği son noktalardan biridir. ben at varken eşşeğe binmem..
Vatansever olmayı gerektirir. Milliyetçi olmayı gerektirir. Türklüğü sevmeyi gerektirir. Türk olmayı gerektirir.

Vatan haini Yunan döllerinin bilmediği şeydir vatansever bir partiye oy vermek.
tek kelimeyle deliliktir.
doğru yolu bulmaktır, daha doğrusu 2 yoldan daha iyi olanı seçmektir.
Saygıdeğer cumhureisimizi dinledikten sonra bırak cehapeyi deva partisine bile oy veresi gelmiyor insanın.
kırsal varoş biri olduğunuzu gösteren acı ama çok çarpıcı gerçektir.
Ülkeye hayırlı bir iş yapmaktır gider ayak!
vatana hizmettir.
türkiyede akp ve chpden daha iyi, daha sevilesi partiler var. aklınızın sesini dinleyiniz.
Vasıfsızlar yine CHP'ye sataşmış. Yirmi senede geldiğimiz nokta ortada, görüyorsunuz, açıklamaya gerek olacak kadar embesil misiniz söyleyin de ona göre açıklama yapalım.
istikrarsız 70 küsur yıldır iktidar olamayan ülkeye çivi çakmamış cuhabeye oy veren cahidir.
ak partiye karsi degil chp ye, buzdolabina, firiina, parke tasina, ayakkabi kutusuna, fiskiyeye, egzoz borusuna bile oy verilir. (bkz: akp pişmanlıktır)
ileri derecede cahil olduğunuzu gösteren
realitedir. cuhabenin geçmişine
bak ülkeye çaktığı bi tane çivi var mı?
(bkz: fen lisesine gitmek varken düz liseye gitmek)
(bkz: odtü ye gitmek varken hakkari de okumak)
(bkz: benzer işler)
hiç bir seçimde vermedim yine vermem akp ye.
Ahmaklıktır. Akp’ye hiç oy vermedim, CHP’ye hiç ama hiç hiç hiç oy vermedim, yine vermemde.
hiç seçim kazanamayan 70 yıldır muhalefette olan partiye oy vemek demektir...

gerçekten çok yazık..