bugün

(bkz: Parti devlet)
Önce sorun yaratırlar, sonra sorunun çözümü biziz deyip tedirgin olmuş, korkmuş insanlara kendileri tek çözüm odağıymış gibi gösterirler. Akp ikitidara geldiginden beri ülkenin sıkıntısız gecirdigi tek birgun olmuş mu ki ?
ulu reis rte nin çarpıcı tespitlerinden biridir. evet..
gecenin 2sinde saçmalamak için çabalasam ancak bu seviyede bir şey çıkarırdım.
Müteveffa on dördüncü louis de l'etat c'est moi demişti ama kendi gitti, fransa kaldı.

Milleti terörize ederek oy almaya çalışmaktır bu. Pkk'nın güneydoğu anadolu'da onlarca yıldır yaptığından tek farkı bir tarafın devlet eliyle şiddet uygulamasıdır.

Sen de gideceksin teyyo. Öyle ya da böyle gideceksin. Bu yaptıklarının acısı da fitil fitil çıkacak. Senden değilse bile arkanda bıraktıklarından. Bu millet kimsede âhını bırakmamıştır.
yeni türkiye'nin sıkıntıya düşeceği kesindir.
şu anda şirket içerisinde televizyondan devamı ile beraber dinlediğimiz söylemdir. bakın buraya yazıyorum insanlar sessiz kaldıkça yakında canlı yayında ana muhalefet partisi başkanına açıktan sövmeye başlayacak göreceksiniz..

partisi içerisindeki azcık düşünebilen adamları da es geçmemiş " bize hizmet edecek görev adamı lazım" diyerek ağzını açan adamı sevmem demiş. derbest etmemiz lazım falanda dedi ama orasını anlamadım kimi derbest edecekler..
Sıkıntıya dusecek tek kisi Rte dir. O kadar gemiyi saraylari ve mal varligini nasil aciklayacak.
Seçimi kazanınca terör bitecek vaadini unutmadık. Daha da arttı.
Sen bunları düşünme.
Akp nin kaderi türkiye'yi değil akp'yi ilgilendirir.
Koskoca 600 yıllık osmanlı battı, bu millet küllerinden doğup yeniden ayağa kalktı.
Yetmedi, osmanlıdan kalan borçları ödedi senelerce.
Sen kimsin ya?
Ak parti nedir ya bunların yanında?
Bir söz vardı "10 yıldan fazla süre iktidarda kalanlar, kendilerini tanrı gibi görmeye başlar" diye.
Sayın erdoğan'da tam bu durumda şu an.
Kendini fasulye gibi nimetten sayıyor da, hakikaten türkiye cumhuriyetinin yanında sen kimsin ya kendini nerelere denk görüyorsun?
seçim çalışmalarının başladığını gösteren ifadedir.
hani ekonomi çok iyiydi, hani dünyayla yarışıyorduk.
tabii- akp tökezlerse sonra türk toprağı adalarımızı yunan´a falan kaptırırız, çok kötü olur sonra, bayrak falan dikerler.

aman haaa....düşüncesi bile kötü.
Hmm demekki kendilerince koşuyorlar dedirten önerme.
alenen tehdit içermektedir, anlayana.
Kendi menfaatlerini vatanın Ve devletin üzerine koyduğunu ilan eden birinin cümlesi.
Şahsen bana bir bok olmaz.Çünkü ben Ak Partili değilim.Anavatan partiliyim.
Tanım:bir iddia.
Türkiye'ye hiçbir şey olmaz.

nice partiler geldi geçti hepside benzeri bir ifadeyle bunu vurguladı. aslında kendisi de biliyor birşey olmayacağını.

bu cümleden ben ne anladım. akpartinin tökezleme ihtimalini gördü ve halkı endişeye sevk ediyor.

korkutmak kesinlikle makyavelist bir yaklaşım.
Ne yazık ki doğru bir önerme. 80 milyonluk bir ülkenin tek partiye muhtaç olması hepimizin ayıbı, ama gelinen nokta bu. Akp yi dışarı tut, chp nin aslında iktidar olma derdi yok, o muhalefette mutlu ama adam yokluğunda iktidara geldi diyelim, türkiye krizlerin anasını yaşar bu kadar net yokluk, kaos içinde çöküş yaşarız. Başka parti mhp dağılma süreçinde ve hdp yasal görüntülü pkk partisi olduğunda değerlendirmeye katmıyorum. An itibarıyla başka alternatif gözükmüyor, birleşmiş milletler kayyum atar herhalde.
Oysaki yapılması gereken belli amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok, chp geçmişinden ve kokuşmuş kadrosu yüzünden alternatif olamayacağından kendini fesih etmeli ve sıfırdan yüzü batıya dönük laik, özgürlükçü, çağdaş merkez partide birleşmek olmalı.
hakikattir. Zira bu devleti biraz da olsa adam eden parti ak partidir.
türkiye zaten sıkıntıda. dünyada dostumuz kalmadı herkes bize düşman. avrupa birliği hayalimiz bile bu yıllarda suya düştü artık. ekonomi zaten berbat insanlar aç sefil üstüne mültecilerin yağma ve tecavüzleri sığınmacıların düzen bozuklugu işsizlik iç karısıklık her haltta hile hurda dönmesi vs derken bundan kötüsü heralde dünya savasında en ön safta yer almamız olur.
Yine trolün biri başlık açmış diye sabahtan beri girmedim başlığa bu kez en büyük trol iş başındaymış.
görsel
açıkçası bir yönden doğrudur, sonuçta değişim hiçbir zaman kolay olmamıştır hangi hükümet olursa olsun bir süre sarsılırsınız ama siyasi istikrar oturduktan sonra eskisinden daha kötü olacağının ya da daha iyi olacağının garantisi olamayacağı için biraz yanlış bir açıklamadır.
aman yarabbi tek Türkiye değil tüm islam coğrafyası sıkıntıya düşer.

bence oy vermeliyiz.
At yalanı , silkeyim inananı.