bugün

başmeriç bayrağını elimden devralmış yazardır.
bunu yaparken bize ihanet etmiştir.

görmediği sözlük kezolarına kadın gibi kadın diyerek yalaklanmış.
aynada kendilerine bakmayanlar dediği hemcinslerini gömmüştür.

iki kezoya cinsini satmıştır.
muhtemelen ilkokulludur.
Boş beleş sığ çöp bir ak troll, zira dolu ve aklıselim birinden ağca diye nick alıp sanal ortamdan içindeki maganda/mafya hayranlığını dışa vurması beklenemez herhalde.
Teletabilerin kırmızı renkli olanı.

Tam tokatlamalık.
Trollüğü bile beceremiyor.
sağlam delikanlı yazardır. kemalistler kendilerine eğlence arıyorsa başka kapıda kemik arayın derim. harbiden çok çok yazık yaptığınız.
Sözde cb'sini i kimse artık bilmiyoruz alsın gitsin. Türkiye ferahlar.
görsel
görsel

“ benim gibi akp ile yakından uzaktan alakası olmayan bir insanı aktrollükle suçluyorlar bunun avaneleri.
siz gerçekten kafayı yemişsiniz.”

Böyle bir şey yazmış. Görsellerdeki gibi onlarca entry girmiş bir adam bunu yazabiliyor. Vallahi bunlarda gram ahlak, ar, haya, utanma yok. Ulan yalancıyı sikseler kucaktan inmezsiniz be!
klasik akp seçmeni yazardır. allah var diğerleri gibi insanlara fazlaca küfür hakaret ettiğine şahit olmadım ancak siyaset dili diğerleri ile aynı. diğerleri de çok sıkışınca ( reyisleri aşırı sıvadığı zamanlarda bazen artık savunamayacak duruma geliyorlar ) ben akp li deyilim aktrol değilim diyorlar ama olay biraz soğuyunca sabahtan akşama gene hükümet propagandası yapıyorlar.

ben bu arkadaşların bir kere bile o çok sevdikleri şahsı veya hükümetini eleştirdiklerini görmedim. yüzlerce defa binlerce defa hata yaptılar. en başta feto, pkk ile çözüm süreci, damadını hiç anlamadığı konuda bakan yapması ve fuzuli yapılan köprüler vs olaylarında ama bir kez bile "evet hata yaptılar yapmasalar daha iyiydi" yaz(a)madılar. oysa ki bizim dinimizde doğruyu konuşmak gerekiyor her şartta. sorsan hepsi inançlı arkadaşlarımız ama iş siyasete gelince haktan çok akp den yana oluyorlar.
bakmayın siyasi görüşüne...tanırım iyi çocuktur.
Bak orada ne yazıyor: “benim gibi akp ile uzaktan yakından alakası olmayan bir insanı...” demişsin kardeş, önce yazdığını okuduğunu bi anla, sonra gel konuşalım.
"terörist" değil iyi ve #masum insanları savununuyoruz. #masum
Berkin Elvan #masumdur Ethem sarısülük #masumdur ...
En sevmediğimmm....
artık kimlere bilezik gibi geçirme yaptıysa nik altında çemkirilen yazar..

görsel
Tamam bebeğim hatta Abdullah cömert'te masumdur.
Sayın Cumhurbaşkanının dediği gibi geziyle ve gezi'de ölen herkesle gurur duyuyoruz.
entrysi ile midemize yımrıh çakmış yazardır.

(#43095595) 2 lokma yemek yiyecektik anasını satayım ne iştah bıraktın ne açlık.
Iki yumurtadan sonra yumurtadan sogudum.

Midesiz canli turu.
Yumurta kirma ile sevda arasindaki farki ayni zanneden yumurtaci yazar.

Böyle sevda olmaz olsun.
Kendi kendine tezat olan yazar.
Duygu özaslan fanı olmasa belki sohbet edelir.
Türkiyede en iğrendiği kişi türkan saylanmış..

Bu tür türkan hocanın tırnağı kadar ülkeye katkısı olmayan, rezil ak itler kendilerini allah yerine koyarak insanların ölünce nereye gideceğini de tespit ediyorlar.

ulan salya saçmadan önce internetten senin dininde bile yasak olarak salladığın ölmüş insanın insanlığa, türkiyeye, eğitim ve sağlık alanında ettiği hizmetleri, türlü engellere rağmen çalışmaya adanmış ömrünü bir araştır.

ama iki gramcık beynin almaz.

çünkü ezik bir çomarsın, yazık.

Türkiyede şu sıralar başına türban takıp gazetelerde kanallarda dolaşan, sağa sola yalakalık ederek ve dini suistimal ederek şovenistlik kasan sanatçı-gazeteci-programcı artığı kaşarlar var; ben de o soytarılardan tiksiniyorum. (Ki isim verdiğim takdirde entry silinmekte.)
agca diye yazılır adammmmmmm diye okunur. adamın nik altından defolun gidin başka yerde çemkirin.
(bkz: ağca ve çirkin suratlı)
Profil fotoğrafı midemi bulandırmış, triphobia sahibi beni korkutmuş yazar.

Bir insan neden böyle bir fotoğraf koyar ki?

Nickaltı yazılarından da pek hoş entryleri olmadığını anlıyorum zaten.
Troll falansa demek.
(#43231043)

Doğru olanı bile kendinden değilse yalan diyor. Karması yerlerde sürünüyor ama hala algı kasma peşinde.

Çiçekli gömleği ve boynundaki altın zincirli profil resmini değiştirmiş iyi etmiş.

Kendisine tavsiyem Biraz kilo versin.

(bkz: aktroll)
görsel
diğer aktrollere nazaran daha düzgün bir arkadaş.