bugün

gördüğüm fragmanla beni şaşırtmış dizidir.milattan önceki zamanlardan kalan gecelikle ve kırmızı bir ruj sürerek emirin karşısına çıkan ferihanın rüya görmesini umduğum dizidir.
feriha daha ortaokula giden bir kız gibi. hem çırpı bacakları hem ayağındaki babeti hem de süremediği sanki ağzının kenarına bulaştırmış gibi görünen rujuyla.

ama sanırsam yapmak istenilen buydu saf kapıcı kızının seksi olamayacağı anlatılmak isteniyodu.

ayrıca eminimki feriha "ben yapamıycam emir" diyip geri dönecek.
her fragmanı çıktığında bir numaralı gündem konusu olan dizidir. özellikle şu son fragmanından sonra millet iyice kafayı yemiş durumda. fragmanı izleyince dehşet içinde kalanlar mı dersin, o olay etrafında binbir türlü senaryolar yazan mı. başka bir şeye bu kadar kafa yorsalar alim olurlardı valla. o insanları izlerken çok eğleniyorum. peki sadece bu kadar mı? lütfen yani tabii ki hayır. fragmana baktıktan sonra hemen twitter'ı açıp yok cansu ne yazmış yok şu ne demiş yeni bölüm hakkında diye bütün tweetleri tek tek okuyanlar, diziyle ilgili bütün forumlara bakanlar birkaç ipucu bulabilmek için. ve benim de bunu yapan arkadaşlarım var...
yeşil kiraz'ın dizi versiyonu olduğunu, son fragmanından iyice anlamış bulunmaktayız.
dizi afişinin benjamin button filmi afişiyle aynı olan adını feriha koydumunun dizisi.
Online oyunlarda Away From Keyboard (klavye başında değilim) anlamında AFK kullanılırdı.
şimdi de Adına Feriha Koydum denmektedir.
adını feriha koduğum şeklindeki küfürlere gebe dizinin taa kendisi... izlemedim izlemedim, sezon finaline bakayım dedim şok üstüne şok geçirdim. o kadar olayı bir bölüme nasıl sığdırmışlar hayret...
--spoiler--
merak edenler için fragmandaki malum gecelik sahnesi dizinin son bölümü olacak.

ünal ile sanem yatacaklar.

emir cansu malına inanacak.

sonraki bölümde emir ile levent kavga edecekler. emir evden taşınacak yerine nevbahar gelecek.

feriha emir'e vermeyecek
--spoiler--
annem sayesinde takip ettiğim dizi. Fakat şu feriha ne kadar ezik bi kızdır. Bana gelmesin böyle yengeler 3 güne helvasını yeriz.
(bkz: adını feriha koyduğumun çocuğu)
adını bok koysaydın.
feriha'nın yengesine de çakılır hani.
efkarlı zengin veletlerin efkarlanıp, deniz kenarında balıkçılarla içmesi gibi bir klişeyi de gerçekleştirerek artık izlenmeyeceğini bas bas bağıran dizidir.
( edit: odama geri döndüm, mutluyum )
En çok da emirin azraya(okula yeni gelen kız) aşık olmasından korkuyorum sözlük,klişede son nokta.
seher halası ve cansu üçlüsünün birbirlerini boğarak öldürmelerini istiyorum. bu üçlü gitsin kendine yeni dizi yapsın görmek istemiyorum daha fazla tahammül edemiciim. feriya'ya gelirsek o gecelik ne bebeğim ya sihirli dolabında bulamadın mı giyecek güzel bir şey?
--spoiler--

gülsüm de koray'a yazılıyor. ikinci feriha vakası yaşanabilir. emir desen bir naz bir naz sanırsın feriha erkek o kız.

--spoiler--
ve feriha beyaz geceliği,kırmızı rujuyla arz-ı endam etti.
AdInI feriha koydum, ardIndan perihan a koydum esprisine maruz kalan hanImevladI dizisi.
emir ve feriha'dan sonra koray da gülsüm'e aşık olursa, genç kızlar arasında ''kapıcı kızı trendi'' çıkar, çöp poşetiyle dolaşırlar artık!
https://twitter.com/#!/om...status/147784821438029825
adını feriha koydum. artık rahat rahat sevişebilrsin.
Küfür gibi isme sahip dizi.

Her şeyiyle itici bir konuya sahip, gerçeklik payı da yok. Herkes salak.

oh rahatladım.
feriha kardeşimizin üstündeki ofsayt olan kıyafetine rağmen emin adımlarla kendini düzdürmeye gittiği dizi. ama emir kardeşimiz o kadar midesiz değildir diye düşünüyorum. yapmaz o öyle şeyler.
sanem hanım rolüyle bildiğimiz deniz uğur'a meme kanseri teşhisi konmuştur... acil şifalar diliyoruz.
yeşil kiraz kitabının çakması olan filmdir.