bugün

sözlüğe adım atmış, eşsiz bünye. aynı zamanda cankiş, kankiş kendisi.
yedinci nesil pırıl pırıl okunası arkadaş olunası yazar. hoşgelmiş. *
hicbiseyebosunaiclenmeyenadama karsı bilgilendirilip korunması gereken yazar.
entrylerini okumaktan keyif aldığım, ilgiyle takip ettiğim yazar.
nasıl tanıstıgımı hatırlamadıgım ama ıyı kı tanıstıgım dedıgım yazardır.aman yazardır.cicim yazardır. hosgelmıs yazardır. sohbetı hoş yazardır. 7. nesıl yazardır. gec bıle kalmıs yazardır.keske onceden olsaymıs yazardır. aman adanalı canım adanalı sarkısını soyleyen yazardır. e hadı yeter o yazsın bız okuyalım yazardır.*
bir kere damak tadı muhteşem yazar. yediği yemekleri tek geçerim "sana puanım dohuz ganka" bile denir. bi de sohbeti de iyi. yedinci nesil deyip geçmemek lazım. *
nicki kadar muhabbeti ve kendisi de ilgi çekici yedinci nesil yazar.* koştursun efenim sözlükte.*
çok canayakın yazar. kan verirkenki korku dolu dakikalarımda benimle bol bol alay etmiş yazar. (bkz: gülüşmeler)
ad soyad kelimelerinin birleşik yazılmış hali.
bıcır bıcır yazar. şeftalili soda içiyor.
hey sen orda ki * efendim pek bıcır bıcır bir insan pek sevdim pek *
nesildaşımdır efenim, takip edilecek kadar iyidir. coştursun efenim.
daha önce ismini duymama rağmen ancak zirve aracılığıyla tanışma fırsatı bulduğum güzide yazar. gülücükleri yüzünden eksik olmayan, içten ve doğal hareketleriyle insanın ağzından kelimelerin istemsiz olarak dökülmesine sebebiyet veren muhabbet ehli. kendisine sevgilerimi gönderirken aynı zamanda bir şiir de gönderiyorum.
--spoiler--
gülmek kadar güzel
bir şey var mı dünyada?
her şeye rağmen gülmek, her şeye...
gülmek kadar güzel şey var mı ki şu dünyada.
her şeye rağmen gülmek, her şeye gülmek...
gülmek ve geçmek, gülüp geçmek.
her şeye gülmek,
gülmek ve geçmek...
--spoiler--
dün yapılan zirvede ağzımdan düşmeyen vuvuzela sesine tahammül etmiş güzel insan. yüzü hep gülen sözlük yazarı. yüzünden gülücüğü eksik olmasın insanıdır.
sürekli gülüyor durduramıyoruz efenim.
kendisi herşeye gülebilen arada kızan ama 2 dakika sonra yeniden gülücükler saçan insandır.
kendisinin cia mit kgb fsb bnd fbi mossad mi5 yada bis gibi herhangi bir istihbarat servisinde çalıştığını düşünmeye başladığım yazar dostum.
(bkz: korkuyorum sözlük)
(bkz: nickaltı)
o nasıl bir nick diye seslenmek istediğimdir.
helalim olacak yazar.alacağım kendisini.hem mutfakta da iyiymiş.
(#8481345)

efendim yakın zamanda ne zaman beni ansa karşısına çıktığım yazardır. beni selena şeklinde düşünen sevdiğimiz yazar bıcırığımız.
cıvıl cıvıl yazar. :o smileyine sinir oluyor olm yapmayın. )
sabah kahvaltıda çay değil de burn içiyormuş hissi veren enerjik bünye. kendisi inanılmaz iyiliksever bir insandır. karşılıksız bir şekilde insanlara yardım eder. bu devirde kim kime yapıyor cicim senin yaptıklarını?
içi dışı bir derler ya öyledir. hatta bi ara içini gördüm düzelt dedim üstünü başını. hayır o benim içimin dışımın birliğinden dedi...
kendisi düzgün kişiliği ve temiz kalbi ile sevgimi fazlasıyla kazanmıştır. pilavı da meşhurdur tane tane olur ama tüm ocağı batırır. *
iyi ki doğdun yazarı. mutlu olsun hep. *
doğum günü çucuuu. en kötü günün böyle olsun üstad. nice yıllara.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar