bugün

aslında ne mehdiliğin ne de mehdinin olup olmayacağına dair bilimsel bir veri yok elimizde. fakat eğer bi mehdilikten bahsediyorsak adnan oktar'ın da gerçekten mehdi olup olmadığını asla bilemeyeceğiz. bu da böyle bir olasılığın mevcut olduğunu gösteriyor.

fakat gerçek şu ki kamuoyu adnan oktar'ı kanıksamış durumda. "kedi canını senin"la başlayan süreç, club dans ve ankara'nın bağlarıyla devam etmekte. ankara'nın bağları önemli zira o müziği duyup da yerinde duramayan bir mehdi'yi türk insanı benimsemekte zorlanmaz.

at gibi karılar olayına değinecek olursak, bunlardan dört tanesinin programda çatır çatır dış politikadan ve ümmetten konuştuklarını dinlediyseniz fark etmişsinizdir. hatunlar gerçekten çok ciddi. ve 3 tane biscolata erkeğinin aynı kanalda bilimsel toplantısına şahit olduysanız onların da ne denli ciddi olduğunu anlardınız.

fakat tuhaf bir nokta var ki, klasik türk ateisti, islamiyetin özgürlükleri kısıtladığını düşünüyor fakat adnan oktar ve tayfasının inanç noktasında gideri olduğunu olasılıklar içine katmıyor. ceylan özbudak'ın hatrına bile böyle bir düşünceye kapılmıyor. bu da türk ateistinin bakış açısının türk yobazından bir farkı olmadığını gösteriyor.

yani gençler, adnan oktar nedir ne değildir bilinmez fakat çok net gösteriyor ki damarlarınızdaki asil kan ateist olmanızın önünde büyük bi engel. ulu önderiniz gibi rakının da dibine vurursunuz, mecburen gittiğiniz bi cenazede namaz da kılarsınız.
yüzde hiçtir.
benim mehdi olma ihtimalimden daha düşüktür.
%-1000000000 olan ihtimaldir. ulan allahtan korkun mehdi bu kadar çirkin olabilir mi?
(bkz: hazreti adnan oktar) *
hasan mezarcı nın mehdi olma ihtimalinden biraz daha fazladır. adam altın yaldızlı pelerin giymiş.
alın teriyle yaşayıp ölmek derdindeki dünyamız ve ülkemiz insanlarını ilgilendirmeyecek bir şey.

alın mehdinizi veya çevresindeki afet-i devran "maşallah"çı kızlarınızı, defolun gidin kokmuş karanlığınıza.
benim elvis presley olma ihtimalim kadardır. hatta sevgilimin ahu tuğba olması ihtimali. piii ahu tuğba olmasın. saçlarından korkarım. tüylü tüylü botlar falan. neyse adnan sen mehdiysen benim de banka hesabımda 50 milyon dolar falan olmalı. allah' ın adaleti bu işte. öpüyorum adnan. adnan sen kocaman bir kedisin. adnaaaaaaannnnnn adnaaaaannnnnnnnnnnnn şööfeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr
adnan arkanda neantral var laaa. adnan homo sapiensler kovalasın seni totoş.
sabrinin mencistira atabilecegi gol ihtimalidir.
benimkinden yüksektir.
Deccal olmanın cezbediciliğiyle doğru orantılıdır.
(bkz: kedi canını senin)
benim nihat doğan ve izzet yıldızhan'la alemlere akma ihtimalimden düşüktür.
olasılıksız.
herif adından kaybediyor zaten.. kediler, ruslar filan da cabası..
ihtimali bile ihtimal dahilinde olmayan, güzel atların sahibi kişi.
Mariliyn monroenun mehdi olma ihtimalinden dusuktur .
ihtimallere bile konu olamaz.
imkansızdır. propaganda filmindeki mehdi bile olamaz.
olabilir.
zira mehdi kavramı net değildir. Kutsal kitapta dayanağı yoktur.
Kur'an'da ima dahi edilmez. Dilerseniz incil'de ve Tevrat'da hatta Sümer dininde bile fazlasıyla bulabilirsiniz.
Mesele, bu konuda aktarılmış sayısız hadis üzerinde temellendirildiği için görecelilik durumu yüksektir.
Yani onların içinden seçilmiş bir takım hadise dayanılarak mehdi ilan edilebilir. Müslümnan olup mehdi inancı taşıyanlar, kendi inançları çerçevesinde değerlendirip not verebilirler.
asıl mehdi zuhur ettiği için %0 olan ihtimaldir. gerçek mehdi aşağıda ki link de bütün delilleri ve mucizeleri ile görülmektedir.
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=Cdvf8d7EtGk
gülümsetir.
100 milyonda bir bile ihtimali yoktur. iskender evrenesoğlu'nun peygamberliği ne kadar saçmalıksa işte bu durumda o derece saçmalıktır.
% 0 X 100 = dür.
Ondan anca karı pezevengi olur.
güncel Önemli Başlıklar