bugün

O ağrıyı çeken bilir.
ne lanet bi şey bu ağrı ya. hem karnım hem belim ağrıyor benim üstelik.
Bir taş düşürme ağrısı değildir. Abartmayın kardeşim.
Her ayın 17si ile 20si arasında cektigim agrıdır.o gün dua edin sınavınız ya da önemli bir işiniz olmasın, gününüz mahvolacaktır zira.
Düşman başına ağrısıdır.
Edit:şaka lan şaka yürümeyin hemen.
Baş ağrısıyla birlikte yaşadiğım ağrıdır.
Karnından beline ordan dizlerine vuran sancıdır.
Çok da abartılmaması gereken, gelip geçici, anlık bir ağrıdır. Şahsım için konuşursam bazen kapıma hiç uğramayan bir şeydir.
adet dönemi dışındaki günlerde günde bir bardak civanperçemi çayı içilirse hiç bir şekilde adet sancısı vs. yaşanmamaktadır.
8 aydir cekmedigim agridir adet olmayi ozledim ama.
bütün memeli dişiler regl olur. yani hayvanlarda da meydana çıkan durum fakat hayvanlar kendilerini temizleyebildikleri için kimisinde belli olmaz.

yumurtalıkların çocuğa hazırlanması, daha sonrasında döllenmediğinde ise bu yumurtaların çürüyerek kanamayla beraber vajinadan atılması durumunda ortaya çıkan sancı büyük olabilir.
durumun kızlık zarıyla da alakası vardır. kimi kadının vajinası dar veya vajinadaki kızlık zarı gözenekli değil de çoğunlukla kapalı olduğu için çıkmaya çalışan çürük yumurtalıklar bu esnada daha zor çıkarlar ve sancıyı katlayabilirler.

sorumluluk kabul edilmez:
--spoiler--
dönem başlamadan 1 gün önce veya dönem başladığı günden itibaren alınan majezik, apranax gibi güçlü ağrı kesiciler sancının azaltımasında önemli rol oynar.
fakat bu ilaçları kullandıktan sonra famotidin içerikli mide ilaçlarının kullanılması da midenin amına koyan ağrı kesici etkisini azaltacaktır fakat ağrı kesicinin etkisini zayıflatmayacaktır.
--spoiler--
(bkz: ateş düştüğü yeri yakar)
(bkz: anlayamazsınız)
Akp döneminde gerçekleşmektedir.
Tehlikenin farkında mısınız?
ateyizler bunu da açıklasın.
erkeklerin kadınları anlayamayacağının en somut kanıtı. her bi şeylerini anlasak şu adet sancısını anlayamiycaz heralde.
kornomo soplonon yozlorco boçok dorboso,

bi iğriyi çikin bilir,

kaşar kız turnusolüdür.
Sevgilisine çok değer veren erkeğin iyi niyeti su istimal edildiğinde, erkekte daha fazla acı bırakan ağrıdır.
merak ettiğim ağrı.
insanı ayda bir hayattan soğutur,kıvrandırır. grip olunca ölüyorum diyen erkeğe artık bu acıyı yaşatmanın bir yolu olmalı
(bkz: kız turnusolu başlıklar)♞
sistit ve adet agrilarinda buscopan kullanmak agrisi gecirebilir.

(bkz: sevgilisi için yanında buscopan taşıyan erkek)
Mızmız türk kızlarının abarttığı balon ağrı.
Sadece kadınların anlayacağı ağrıdır. O yüzden erkekler fazla ve gereksiz atıp tutmalarınız size kalsın.
görsel
Evlilikte o kadar önemli ki aslinda adet konusu. Erkegin en az kadin kadar adet konusunda bilgi sahibi olmasi lazim. Ne yapmasi gerektigini mesela ilac alirsa ne olur agriyi neler hafifletir sicak su torbasinin ne kadar onemli oldugunu falan. Cunku evlilik demek tek vucud demek artik esinizin vucududa sizindir o'na da kendi vucudunuz kadar iyi bakmalisiniz. Bu arada kadinlarda eşleri duyarli diye adet zamani koyvermesinler olgunluk gostersinler bi zahmet.
valla abartmıyoruz neden inanmıyosunuz lan hüngür hüngür ağlıyorum koca insan.
Üşütmeyle kombo yaparsa ağlatır.