bugün

bazı araştırmalara göre masturbasyon yapmak adet ağrılarını azaltıyormuş , bayanların adetliyken cinsel ilişki arzulamasıda vücüdun ihtiyacı olduğunu kanıtlıyor.
(bkz: regl sancısı).
*
Karnının içinde milyonlarca etobur karınca geziyormuş hissi veren sapıkça ve insanı deliye çeviren ağrıdır.
Nefes kesen, surunduren agridir. Tuttugunda yurutmez, resmen aglatir. gerçi arkadaslarda hiç bu belirtiler yok ama olsun kisiden kisiye degisiyor demek ki.

ama yine de severim. iyi geliyor.
Bu aciyi cekmelerine ragmen kadinlarin erkekler tarafindan gucsuz ve zayif olarak tanimlanmasi insani oldukca dusunduruyor. Bir erkek bu aciya tahammul edemez imkansiz. Bunu her ay ceken kadinlara bir gram saygi da yok.

Ps: o kadar kotu ki erkek dusmani etti bu pis sanci.
Karşı cins tarafından gösterilecek afra tafraya sıklıkla bahane edilen durum. Kızlar bu özel durumunuz da olmasa neyi bahane edeceksiniz çok merak ediyorum.

Not : Geçmiş olsundur
Buscopan plus al, uyu, sıcak durmayı dene, sıkı giyin, bitki cayı iç geçer. Yazın daha az olur. O zaman için de yine buscopan, parol kullanılabilir. Kadınları zorda bırakan bir ağrı. Erkeklerin anlaması güç çünkü yaşamadıkları için bilmezler ne olduğunu. Editinko:sevişmeseniz bile hoşlandığınız erkeğe yakın olmak, temaslar vs. Bu ağrıyı ve yoğunluğu azaltır.
Bir cumartesi olayı kadar acı vermeyendir.
Çıplak ayakla yere bastığın günlere lanet ettirir.,
çok abartıldığı düşünülmektedir.
kesinlikle kesinlikle ve kesinlikle kasiklariniza sicak su koymayin. ordaki agriya neden olan sey eger iltihapsa agrinizi daha cok arttirir.

ayaklarinizin altina koyun sicak su torbasini. ayaklarinizi sicak tutun. patik giyin.

eger gecmezse banyoya girin ilik su ile kasiklarinizi ovalayin. kan dolasimini arttirin ki kan rahat gelsin agriniz gecsin. genital bolgenizi ovalayin.

ilac icmenizi tavsiye etmem cunku diger aya daha cok agritir adeti kestigi icin.

onun disinda gunluk yasantinizda yuruyus yapin yuzun. belden altinizi calistirin.

kasiklariniza sicak su koymayin. torba patlar aminiz yanar benden soylemesi.
adettendir.
kimse yapmamış ya bu espriyi. *
Biktim dunyadan hayattan yasamaktan kendimi parcalara ayirmak istiyorum yeterr bu ne nedennn kipirdayamiyorum gibi cumleleri sarfettiren agridir.

(bkz: onun ben ağzına siciyim)
Sozluk kizlarimizin armut gibi ifsa oldugu basliktaki agridir. Lan alt tarafi agri. Top carpsin hih o agri yok hayal edemeyeceginiz agri . He mk . Erkekler cok takiyor sanki.
Can cekistirendir haraket ettiremeyendir cok acitandir kanatandir aaahh ahh aahh diye inletendir biktirandir arkadaslarr.

(bkz: onun beni a mna koyyim)
Düşük ağrısıdır, ayrica miminal düzeyde doğum sancısıdır.
Sözlükteki kızları ayrıstıran ağridır. Gelip erkeklerin icinde söylemeyin sunu. Kimse sizi anlamaz kusura bakmayin da.
bir hafta kadının yanına yaklaşılmaması gerekir zira sizde de baş ağrısı yapar.
Gözlemlerime göre kişiden kişiye - kızdan kıza yani aramızda adet ne bilmeyenler olabilir - ağrı şiddeti değişik olan ağrıdır. Kimisine pek dokunmaz kimisini de yıkar geçer deler geçer dediğim cinstendir.

Peşin Edit : Yavşak yavşak konuşmayın gözlemlerime göre dedim.
ağrısı kadınları stresi erkekleri etkiler.
Bir erkek için zor anları getiren durum. Eğer ki bi' de seviyorsanız canınızdan, can gider...

Eski sevgilim çok çekerdi. Göbeğine, sırtına masaj yapın ve yanında olun, vajinal bölgeye yaklaşmayın sakın!(kavga çıkar), sıcak tutmaya çabalayın(sıcak havlu vs.) durumu zor hale getirmeyin en zorlandığınız anda nutella, minimum cikolata vs. dayayın...
Zordur, can sıkar, sinirlerinizi zorlar, ama aklınız kalmaz, canınız yanmaz. Tabi terk edilmenizi engellemez...

Edit: en önemlisi de sinir kat sayınız ne kadar yüksek olursa olsun, sevdiceğiniz 2,3,5 katını çekiyordur. Yanınızdam çikolatayı eksik etmemeniz gereken anlar...
(bkz: açacağın başlığı sikeyim ben gidiyorum) her dişinin erkek arkadaşına bir şekilde ima etme yoluyla anlattığı ağrıdır. Bize ne mk ?
+9 itemi sıcak su torbası olan periyodik hatun tasası. harbi sıkıntılı iş lan şöyle bir düşününce.
Belki de erkeklere çektirdiklerini çekiyorlardır.
herkeste etkisi ayni olmayan agridir. kimilerini aglatacak kadar siddetlidir, kimilerine sadece kucuk capli bel agrisi gibi gelir. ayaklari sicak tutmanin agriyi azalttigini soylerler.