bugün

100 bin euroya alınmış tekneciğiyle kameralara poz veren 13 yaşındaki bir piç kurusunun yaptığı duygu sümkürmesi.
(bkz: 13 yaşındaki çocuğa 100 bin euroluk tekne almak)
mal beyanı.
insana "anlatamam" demek yerine "anlayamazsınız" dedirten şeye "para" denir. Hem de ne para...
Kendisini hiç sevmem ama Kibariye nin bi şarkısı var anlayamazsın diye dinleyin ağlayın.
(#22891235) yazar kardeşimiz ilk başlarda beni güldürdü, ama yazının devamında da ağlattı resmen.
O motorun dalgalara verdiği ses...
Lan neyini anlayacağız senin? Biz anca iskeleden ayaklarımızla cıkarıyoruz o sesi...

Adama bak ya benim küçükken istediğim en pahalı sey gerçek barbie bebekle bi tane helikopter setiydi(oyuncak) ikisi toplasan 150 lira ederdi... lakin memur cocuguyduk almamislardi...

Anlayamayız seni arslanım............
ayın yedisinde yatan bursun nasıl mutluluk verdiğini anlayamazsınız.
(bkz: derdini sikeyim)
(#22888482)
https://fbcdn-sphotos-h-a...410794199_109829240_o.jpg
Daha maaş yatmadı dedirtip sigara yaktıran haberdir , mağazaya 3.700lira evkura 600 lira giyim mağazasına 300 lira borç var haklısın kardeşim anlayamayız biz.
hiç birimizin anlayamacağı ve karmaşık duygular yaşayan fakir ama gururlu gencimizin söylemiş olduğu söz.
zengini daha zengin yapan fakiri daha da fakirleştiren bir ideolojş var ya arkadaşlar hani en sevdiğimiz, varlığından çok mutlu olduğumuz, hafta sonu sayesinde avm'lerde araba park edecek yer bulamadığımız o güzel şey. ne mutlu bize be.
Günleeer sonra güldürürken düşündürmüştür.
anlayamadığım cümledir.
NEyin artistliği la o? baban olacak dangalak sana pahalı bir oyuncak almış anan olacak kokoş karı sana bakıp bakıp ne güzel şımartıyoz veletimizi modunda takılıyor. sen böyl bi uzağa bakmalar bir bendeki deniz aşkını siz nerden anlayacaksınız halleri. oğlum ben kendimpe kitap alacak para biriktirmek için bir ay sabah 8den akşam üstü 4e kadar bir şey yemedim bilmem kaç kmlik yolda dolmuşa binmedim para biriktirdim pezevengin dölü. her istediğin ayağına gelmiş esas sen anlayamazsın abicim. hele bir düş sen o zaman anlarsın.
bi an "ağlasam sesimi duyar mısınız mısralarımda" diye şiire dalacak diye ödüm koptu yemin ederim. biz ne anlarız lan hangimize babası 100 bin euroluk tekne almış da motorun yaptığı dalgayı, köpürtmesini filan anlayalım. yazık bize ya. kıyamam ya. şu ahir ömrümüzde bir kerecik olsun motorun yaptığı dalgayı, köpürtmesini filan göremeyecek miyiz biz? bu mu bizim kaderimiz?

(bkz: ağla çiko bize ağla)
http://i.hizliresim.com/e7Q6W5.jpg muhaha
Herif resmen fakir dedi lan bize.
anlatılamayan bir duruma söylenen kıvırma sözüdür. yakın zamandan örnek verecek olursak da zengin ergen söylemidir.
çocuk haklı. babası 100 bin yüroluk tekne alıp çocuğu ezmiş, ömür boyu doğrulamaz.
ağzına ağzına vurulası bir velede ait olan söz.

ulan 10 tl ile mart'ın 7'sine kadar idare etmek zorunda kalan bir arkadaşım var dangalak velet!

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
hakkaten anlayamazsınız http://i.hizliresim.com/eyjjJL.jpg
sikik aristo'nun felsefeye tekneli girişi.
ulan aristo o motor girsin sana. kopurtmesiymis ulan o despotik ailene yazık.
kimsenin anlayamayacağıdır. o köpük ah o köpük.
yalnız bu çocuğun ileride hiç bir boktan mutlu olamayacağı gerçeği de beni sevindirmiyor değil. (bkz: pollynacılık)