bugün

iğrençliği ile dikkat çekmeye çalışan garip bünye...

kurak yerlerden gelmiş hatta oksijeni bile az olabilir geldiği yerin. *
an itibariyle iğrenç ötesi başlıklar açan yazar.
bol kafeinli bir kahve içmesi gerekiyor, kendine gelmesi lazım.
fantezi olayını gereksiz yere yokuşa süren yazar. aslında yazdıklarının hepsi partnerler güzelce duş yaptıktan sonra devreye alınırsa problem büyük ölçüde ortadan kalkacaktır.
(bkz: sekizinci nesil trollerin kalitesizliği)

(bkz: yeni troll geldiğinde eski trollerin değerlenmesi)
kedi gibi bir yazar. yalayarak veya yalanarak temizleniyor. kaliteli ve okumaya değer. evet.
insanı neslinden utandıran yazar.
adam scatçı beyler...
akıllı yazar, boktan mevzularla nick altını doldurmustur.
bir kişi daha "babasının kondom tercihi" ile ilgili entry girerse nickaltına sözlüğü bırakacakmış az önce mesaj attı...
yazdıklarının hiçbirini yapmamış olan yazar.

ulan ben bugün niye böyle oldum diye kendine sormuyo da değil yani!
silinmesi dileklerimizle...
iğrenç başlıklarınla beraber sen de yok ol!
sözlüğü çok önemli bir yermiş gibi gören yazarların nickaltına sıçtıklarını görünce gülmekten ölen yazar.

sözlük lan burası. ne bekliyosunuz mınnakoyim.
eğlenceli ve renkli bir sözlük yazarı severek takip ediyoruz. *
Sacma sapan hatta igrenclik sinirlarini zorlamaktan cekinmeyen, yazar demeye dilimin varmadigi en kisa zamanda silinmesini arzu ettiklerimdendir. Soyle okuss pokuss yok ol deyipte yok olsa ne guzel olur behhh!
gün itibariyle sözlüğün bokunu çıkaran fantezist.
e bi yeter diyoruz artık.

(bkz: neden bir kaç gün tatil yapmıyorsun johathan)
ulan helal olsun 2 dk'da 10'larca nick altı yaptın yazarı.
süper başlıklara imza atmışır. nick nin hakkını veren yazardır.
şişman kadınları seven yazardır aynı zamanda.
bugün gözüme takılan yazar.
(bkz: gezer elif elif diye)
fantezilerini öğrendikçe yuh dediğim acaip koleksiyonları olan gözleri sürmeli bir yazar. gereksiz.
Ayni kaderi paylastigim, son aldigim haberlere gore artik adayla kondomsuz takilan yazarimizdir.
iğrenç. sadece bir tek soru sormak istiyorum kendisine; neden ? neden be gülüm ?
iki kişi kullanıyor herhalde sözlük hesabını. biri acıdan geberiyor, itiraflar, bunu sana yazdımlar. sözlüğü facebook duvarı gibi kullanıyor. diğeri, sol frame sıçıp bırakıyor.